Slėpti filtrus
Filters 0
Užsisakykite iki:
Filters 0
B1 vaikiško paspirtuko rėmas
  • B1 vaikiško paspirtuko rėmas
  • B1 vaikiško paspirtuko rėmas
  • B1 vaikiško paspirtuko rėmas
  • B1 vaikiško paspirtuko rėmas
B1 vaikiško paspirtuko rėmas

OXELO

8338477

B1 vaikiško paspirtuko rėmas

20,00 EUR
17,00 EUR
-15%
Su mokesčiais
29 Atsiliepimas
25 vartotojų iš 29 rekomenduoja šį produktą
  • B1 vaikiško paspirtuko rėmas
  • B1 vaikiško paspirtuko rėmas
  • B1 vaikiško paspirtuko rėmas
  • B1 vaikiško paspirtuko rėmas
B1 vaikiško paspirtuko rėmas
color :
Not available online

Prieinamumas parduotuvėse

B1 – tai smagus ir intuityvus paspirtukas su 3 ratukais 80 cm – 1,15 m ūgio vaikams, norintiems važinėti paspirtuku ir smagiai leisti laiką.

Dėl išskirtinės vairo sistemos B1 yra pirmas paspirtukas, padedantis vaikams nuo 2 metų lengvai mokytis važiuoti ir tobulinti psichomotorinius gebėjimus.

PRIVALUMAI

Padeda lavinti motorinius įgūdžius

Patentuota sistema padeda mokytis ir lavinti psichomotorinius gebėjimus

Lankstumas

Reguliuojamas vairas: 3 skirtingos padėtys 2–4 metų (80–115 cm ūgio) vaikams

SUDĖTIS / PATARIMAI

Kodėl verta rinktis paspirtuką B1?

Dėl dviejų priekinių ratų ir unikalios patentuotos vairavimo sistemos. Šis derinys sukurtas kartu su fizioterapeutais. Paspirtuko pagrindas pakreiptas konkrečiu vaikams saugiu kampu (jie nepraranda pusiausvyros stumdamiesi pirmyn ar sukdami).
Lenktas vairas sukurtas siekiant pagerinti vaiko padėtį.
B1 yra intuityvus, lengvai valdomas paspirtukas, padedantis vaikui vairuoti, skatinantis jo psichomotorinį vystymąsi ir padedantis mokytis.

Kaip paspirtukas B1 paveikia vaiko psichomotorinį vystymąsi?

Tam, kad galėtų lavinti savo psichomotorinius gebėjimus, vaikas turi išmokti laikyti pusiausvyrą, valdyti rankas, pėdas, akių koordinaciją, suprasti, kaip jo kūnas elgiasi erdvėje.
Paspirtukas B1 su trimis ratukais specialiai sukurtas padedant fizioterapeutams, kad vos 2 metų amžiaus vaikai lengviau išvystytų šiuos gebėjimus ir mokytųsi važiuoti smagiai.

Kaip veikia paspirtukas B1?

Paspirtuko B1 pagrindas yra su unikalia ir patentuota vairavimo sistema ir tiksliai pakreiptas, kad kiekviename posūkyje būtų užtikrinta puiki vaiko pusiausvyra. Ši sistema neleidžia vaikui prarasti pusiausvyros spiriantis pirmyn ar sukantis. Intuityvus dizainas padeda vaikui vystyti pagrindinius motorinius gebėjimus.

Kokių saugumo priemonių reikia imtis naudojant paspirtuką B1?

Važiuojant paspirtuku rekomenduojame dėvėti apsaugas. Tai taikoma visų amžiaus grupių vaikams. Nepamirškite įsigyti vaikiško šalmo. Atsižvelgiant į įgūdžių lygį, vaikams gali reikėti kelių ir alkūnių apsaugų.

Ar vaikams paprasta važiuoti paspirtuku B1?

PU gumos ratukai ir ABEC 1 guoliai užtikrina važiavimo kokybę, tinkančią dvejų–ketverių metų vaiko įgūdžiams – geriems, tačiau ribotiems. Tikslas nėra išgąsdinti vaiką greitai įsibėgėjant.

Kiek sveria paspirtukas B1?

1,5 kg: vaikams jį lengvai naudoti, o tėvams – nešti!

Kaip pakeisti paspirtuko B1 gaubtą?

Vaikišką paspirtuką B1 lengva sumontuoti, nes yra 5 greitai įsukami varžtai, kuriais spalvotas gaubtas pritvirtinamas prie rėmo. Šis gaubtas (parduodamas atskirai ir būtinas norint naudotis paspirtuku) gali būti keičiamas pagal poreikį – puikiai tinka norint pailginti paspirtuko naudojimo laiką.

Kokie yra vaikiško paspirtuko B1 matmenys?

Vaikiškas paspirtukas B1 sukurtas taip, kad vaikai jaustųsi visiškai laisvai.
Pagrindo ilgis: 30 cm
Pagrindo plotis: 10,5 cm
Pagrindo aukštis: 5 cm
Priekinio ratuko skersmuo: 125 mm
Galinio ratuko skersmuo: 100 mm
Vairo aukštis (apatinė padėtis): 45 cm (nuo pagrindo)
Vairo aukštis (aukštesnė padėtis): 59 cm (nuo pagrindo)
Bendras ilgis: 56 cm
Važiuoklės bazė: 26 cm

Kaip saugiai naudoti paspirtuką B1?

Kaskart prieš naudodami ir po to patikrinkite paspirtuko būklę. Patikrinkite, ar niekas neatsilaisvinę, neįtrūkę, nėra aštrių briaunų. Ratukai ir guoliai yra susidėvinčios dalys. Nepamirškite jų patikrinti ir, jei reikia, pakeisti. Norėdami sutaisyti paspirtuką ir pailginti jo naudojimo laiką, apsilankykite vietinėje „Decathlon“ dirbtuvėje, kurioje galite užsisakyti reikiamų atsarginių dalių.

Ar galima patogiau nešti paspirtuką B1?

Vairą galima nuimti per 1 sekundę ir pritvirtinti po pagrindu naudojant guminį diržą. Taip sumažinamas paspirtuko B1 dydis tiems atvejams, kai norite jį gabenti arba laikyti namie ar automobilyje.

Kaip bandomi mūsų gaminiai?

Visi mūsų paspirtukai išbandyti laboratorijoje. Atliekant šiuos bandymus patikrinama atitiktis paspirtukams taikomiems Europos standartams ir paspirtuko susidėvėjimas. Pavyzdžiui, per vieną iš bandymų įrenginys paspirtuką sulanksto 10 000 kartų, taip patikrinama jo sulankstymo sistema. Taip pat atliekame ir bandymus realiomis sąlygomis – per juos matuojami tam tikri rodikliai ir renkami bandytojų atsiliepimai. Taip galime išsamiai apžvelgti gaminį. Gauname išbandytą ir tinkamą naudoti gaminį.

Kokį svorį atlaiko paspirtukas B1?

20 kg.

Atsiliepimai

4.4/5 29 atsiliepimai
25 vartotojų iš 29 rekomenduoja šį produktą
Not the best
Cecile (Jungtinė Karalystė) naudojasi produktu nuo Nuo 7 iki 12 mėnesių
After 6 months, the back wheel is broken
Poor Marketing
Ian (Jungtinė Karalystė) naudojasi produktu nuo 1 savaitė ir mažiau
The scooter itself looks good, and will be tested by our Granddaughter next week. Having paid to have the scooter delivered I was annoyed to see that it required a shell to be purchased as well in order for the scooter to be used. The shell is marketed as a means to customise your scooter, not as an integral part of the package. When you go back to the scooter display you do see a message telling you that the deck is mandatory but this is not clear enough from a quick read and the website should not allow you to purchase the scooter without also purchasing a shell, or ticking a box that you already have one. I have never previously seen or ordered any item whereby a mandatory piece of equipment is marketed separately, and I consider this could cause some purchasers to use the scooter without a shell. Please change your web page and marketing accordingly. This has put me off using Decathlon for any future purchases.
  • 1