Slėpti filtrus
Filters 0
Užsisakykite iki:
Filters 0
B1 500 Kids' Scooter - White/Mint
  • B1 500 Kids' Scooter - White/Mint
B1 500 Kids' Scooter - White/Mint

OXELO

8502694

B1 500 Kids' Scooter - White/Mint

37,00 EUR
Su mokesčiais
2 Atsiliepimas
1 vartotojas iš 2 rekomenduoja šį produktą
  • B1 500 Kids' Scooter - White/Mint
B1 500 Kids' Scooter - White/Mint
color :
Size :
Not available online

Prieinamumas parduotuvėse

Šviečiantys ratai, kad būtų dar smagiau! Lengvai valdomas paspirtukas 0,80–1,2 m ūgio vaikams, nekantraujantiems patirti, ką reiškia smagiai lėkti paspirtuku.

Dėl savo unikalios vairo sistemos paspirtukas „B1 500“ yra intuityvus – padeda mokytis važiuoti, vairuoti ir lavinti 2–5 metų amžiaus vaiko psichomotorinius įgūdžius, kad būtų dar smagiau.

PRIVALUMAI

Padeda lavinti motorinius įgūdžius

Sistema, padedanti mokytis ir lavinti psichomotorinius įgūdžius nuo 2 metų.

Lankstumas

Galima nustatyti 4 vairo padėtis 2–5 m. amžiaus (80–120 cm ūgio) vaikams.

Paprasta išmokti

Smagu! Šviečiantys ratai vaikus motyvuoja ir padeda greičiau išmokti važiuoti.

Lengva naudoti

Važiuoklės bazė ir pasukimo kampas vaikams nuo 2 m. suteikia pasitikėjimo savimi

SUDĖTIS / PATARIMAI

Kodėl verta rinktis paspirtuką „B1 500“?

Dėl dviejų priekinių ratų ir unikalios, patentuotos vairavimo sistemos. Šis derinys sukurtas kartu su fizioterapeutais ir pakelia pagrindą konkrečiu vaikui saugiu kampu (jie nepraranda pusiausvyros stumdamiesi pirmyn ar sukdami).
Lenktas vairas sukurtas siekiant pagerinti vaiko padėtį.
Paprastas ir intuityvus paspirtukas „B1“ padeda vaikams mokytis vairuoti ir lavinti psichomotorinius įgūdžius.

Kaip paspirtukas „B1500“ paveikia vaiko psichomotorinį vystymąsi?

Tam, kad galėtų lavinti savo psichomotorinius įgūdžius, vaikas turi išmokti laikyti pusiausvyrą, valdyti rankas, pėdas, akių koordinaciją, suprasti, kaip jo kūnas elgiasi erdvėje.
„B1“ paspirtukas su trim ratukais specialiai sukurtas padedant fizioterapeutams, kad vos 2 metų amžiaus vaikai lengviau išvystytų šiuos įgūdžius ir mokytųsi važiuoti smagiai.

Kaip veikia paspirtukas „B1 500“?

„B1“ yra su unikalia ir patentuota vairavimo sistema ir jo pagrindas pasikelia tiek, kad kiekviename posūkyje užtikrintų tinkamiausią jūsų vaiko pusiausvyrą. Ši sistema neleidžia vaikui prarasti pusiausvyros stumiantis pirmyn ar sukant. Intuityvi konstrukcija padeda vaikams lavinti savo psichomotorinius įgūdžius. Dviguba medžiaga padeda vaikams pasirinkti tinkamą padėtį ir mokytis laikyti pusiausvyrą.

Kokių saugos taisyklių reikia laikytis norint naudoti vaikišką paspirtuką „B1 500“?

Važiuojant paspirtuku rekomenduojame dėvėti apsaugas. Tai taikoma visų amžiaus grupių vaikams. Nepamirškite įsigyti vaikiško šalmo. Atsižvelgiant į įgūdžių lygį, vaikams gali reikėti kelių ir alkūnių apsaugų.

Kaip paprasta vaikams važiuoti „B1“ paspirtuku?

PU gumos ratai ir ABEC 1 guoliai užtikrina važiavimo kokybę, tinkančią dvejų–penkerių metų vaiko įgūdžiams: gera, tačiau ribota. Tikslas nėra išgąsdinti vaiką greitai įsibėgėjant.

Kiek sveria „B1 500“?

2,3 kg: vaikai gali jį lengvai naudoti, o tėvai – nešti. Padeda ugdyti vaiko pusiausvyrą.

Kokie yra vaikiško paspirtuko „B1 500“ matmenys?

Vaikiško paspirtuko „B1 500“ konstrukcija sukurta taip, kad vaikai jaustųsi visiškai patogiai.
Pagrindo ilgis: 30 cm.
Pagrindo plotis: 10,5 cm.
Pagrindo aukštis: 5 cm.
Priekinio rato skersmuo: 125 mm.
Galinio rato skersmuo: 100 mm.
Vairo aukštis (apatinė padėtis): 45 cm (nuo pagrindo).
Vairo aukštis (aukštesnė padėtis): 66 cm (nuo pagrindo).
Bendras ilgis: 56 cm.
Važiuoklės bazė: 26 cm.

Kaip saugiai naudoti paspirtuką „B1 500“?

Prieš kiekvieną važiavimą ir po jo rekomenduojame patikrinti paspirtuko būklę. Patikrinkite, ar niekas neatsilaisvinę, neįtrūkę, nėra aštrių briaunų. Ratukai ir guoliai yra susidėvinčios dalys. Nepamirškite jų patikrinti ir, jei reikia, pakeisti. Norėdami sutaisyti paspirtuką ir pailginti jo naudojimo laiką, apsilankykite vietinėje „Decathlon“ dirbtuvėje, kurioje galėsite užsisakyti reikiamų atsarginių dalių.

Patarimas dėl paspirtuko „B1 500“ transportavimo

Vairą galima nuimti per 1 sekundę ir pritvirtinti po pagrindu guminiu dirželiu. Taip galima saugiai laikyti „B1 500“ nedidelėje erdvėje namuose ar vežti mašinoje.

Kaip bandomi mūsų gaminiai?

Visi mūsų paspirtukai išbandyti laboratorijoje. Atliekant šiuos bandymus patikrinama atitiktis paspirtukams taikomiems Europos standartams ir paspirtuko susidėvėjimas. Pavyzdžiui, vieno iš bandymų metu įrenginys paspirtuką sulanksto 10 000 kartų, taip patikrinama jo sulankstymo sistema. Be bandymų laboratorijoje, atliekame ir bandymus realiomis sąlygomis – kai kurie matuojami, kituose svarbūs bandytojo įspūdžiai. Taip galime išsamiai apžvelgti gaminį. Gauname išbandytą ir tinkamą naudoti gaminį.

Atsiliepimai

3.5/5 2 atsiliepimai
1 vartotojas iš 2 rekomenduoja šį produktą
Great
Ali (Jungtinė Karalystė) naudojasi produktu nuo Nuo 2 iki 8 savaičių Patvirtintas pirkėjas Ką reiškia « Patvirtintas pirkėjas »?

Atsiliepimas, kuris pažymėtas « Patvirtintas pirkėjas » reiškia, kad žmogus, kuris parašė šį atsiliepimą pirko šį produktą vienoje iš Decathlon parduotuvių.

Mes galime patvirtinti visus pirkimus ir atsiliepimus, kuriuos renkame iš klientų užklausų, kurios atliktos el. paštu arba per visus jūsų asmeninėje paskyroje paskelbtus atsiliepimus.

Tačiau, atsiliepimas, kuris nėra pažymėtas « Patvirtintas pirkėjas » ženkliuku, dar nereiškia, kad pirkimas nebuvo atliktas vienoje iš mūsų parduotuvių, tai taip pat gali reikšti, kad mes paprasčiausiai negalime patvirtinti, kad vartotojas, kuris paskelbė apžvalgą yra tas pats asmuo, kuris pirko. Gali būti, kad produktas buvo dovana vartotojui iš kito asmens, kuris pirko.

« Patvirtintas pirkėjas » nuoroda yra tik tam, kad padėtų jums įvertinti atsiliepimo tikrumą.
Our 2 year old loves it. Packs away easily.
Mrs Ahlam
Ahlam (Jungtinė Karalystė) naudojasi produktu nuo Nuo 2 iki 8 savaičių
My son like at first as it have lights on the wheels then he hated it as it’s not stable and keep falling down
Atsakymas

Hi Mrs Ahlam,


I'm sorry to hear that the scooter isn't suitable and your son is struggling to scoot with it. This scooter is designed for kids who has never experience with a scooter before and they want to learn how to balance thanks to its steering system. I'd suggest for you to go to your local store for them to check the scooter and find the best solution for you.


Hope this helps,


Adrian

  • 1