Slėpti filtrus
Filters 0
Užsisakykite iki:
Filters 0
Vyriški sniego žygių batai SH120 Warm
 • Vyriški sniego žygių batai SH120 Warm
 • Vyriški sniego žygių batai SH120 Warm
 • Vyriški sniego žygių batai SH120 Warm
 • Vyriški sniego žygių batai SH120 Warm
 • Vyriški sniego žygių batai SH120 Warm
 • Vyriški sniego žygių batai SH120 Warm
Vyriški sniego žygių batai SH120 Warm

QUECHUA

8397799

Vyriški sniego žygių batai SH120 Warm

37,00 EUR
Su mokesčiais
 • Vyriški sniego žygių batai SH120 Warm
 • Vyriški sniego žygių batai SH120 Warm
 • Vyriški sniego žygių batai SH120 Warm
 • Vyriški sniego žygių batai SH120 Warm
 • Vyriški sniego žygių batai SH120 Warm
 • Vyriški sniego žygių batai SH120 Warm
Vyriški sniego žygių batai SH120 Warm
Size :
Not available online

Prieinamumas parduotuvėse

Mūsų dizainerių komanda sukūrė šiuos batus retkarčiais leistis į žygius bet kokiu sniegu padengtais takais. Kad kojoms būtų šilta ir sausa.

Šie patogūs ir šilti batai puikiai tiks avėti su sniegbridžiais. Padai „Snowcontact“ užtikrina gerą sukibimą einant bet kokiu sniegu.

PRIVALUMAI

Sulaiko šilumą

Komfortinė temperatūra, matuojama nejudant: -5 °C.
Judant: -14° C.

Nepraleidžia vandens

Orui laidi, vandeniui atspari membrana, kad pėdos išliktų sausos.

Neslysta

Sukibimas dėl SNOWCONTACT technologijos: medžiagos ir pado grioveliai.

Trauka

Neslydimą ant sniego užtikrina 4 mm rantelių vieta ir gylis.

Priglunda

Vidutinio aukščio auliukas su kilpele viršuje užtikrina pėdos stabilumą.

SUDĖTIS / PATARIMAI

Ar batai tikrai bus pakankamai šilti žygiams žiemą?

Remiantis šalčio suvokimo bandymų, atliekamų laboratorijoje ir realiomis sąlygomis su vartotojų grupe, rezultatais nustatome batų šiluminę temperatūrą nejudant (statinę: -5 °C) ir judant (dinaminę: -14 °C). Todėl galime tiksliai nustatyti, iki kokios temperatūros batai gali apsaugoti. Nurodomos batų ribinės komfortinės temperatūros vertės. Atsižvelgiame į tai, kad vyrai ir moterys skirtingai junta šaltį.

Kaip batai apsaugo nuo oro sąlygų?

Batai sukurti su membrana, užtikrinančia optimalų atsparumą vandeniui. Membrana yra labai plona medžiaga (5–25 mikrometrų), pritvirtinta iš vidinės audinio pusės ir apsauganti nuo vandens prasiskverbimo, bet leidžianti drėgmei išgaruoti. Pėdoms ne tik šilta batuose, jos dar ir lieka sausos. Padas apsaugo nuo šalčio, jaučiamo, kai pėda liečiasi su sniegu.

Laidūs orui batai optimaliam šiluminiam komfortui

Šiluminis komfortas – tai suderintas batų šiltumas ir galimybė pėdai kvėpuoti. Jei pėdoms per karšta ar per mažas batų laidumas orui, drėgmė kaupiasi gaminio viduje ir gali atsirasti šalčio pojūtis. Batus sukūrėme atsižvelgdami į fizinę veiklą, kuria užsiimate retkarčiais arba reguliariai, su membrana, neleidžiančia patekti vandeniui ir garinančia drėgmę.

Ar batai tikrai 100 % atsparūs vandeniui?

Laboratoriniais bandymais, imituojančiais ėjimą įmerkus batą į vandenį iki pusės, patikrinome batų atsparumą vandeniui, o realiomis sąlygomis išbandėme batų nusidėvėjimą ir greito susinešiojimo sąlygas. Bandydami atsparumą vandeniui, išbandome 3 atsp. vandeniui lygius: 2 000 sulenkimų (apie 4 km ėjimo), 4 000 sulenkimų (apie 8 km ėjimo) ir 8 000 sulenkimų (apie 16 km ėjimo). Šis batų modelis buvo išbandytas 8000 sulenkimų testu, atitinkančiu 16 km ilgio pasivaikščiojimą.

Kuo skiriasi trintis ir sukibimas?

Batų sukibimas priklauso nuo rantelių, jų skaičiaus ir formos. Trintis priklauso nuo pado medžiagų ir griovelių, panašiai kaip mašinos padangų. Sukibimas leidžia tvirčiau atsispirti nuo žemės, apsaugo nuo slydimo atgal kopiant į viršų ir suteikia kojai stabilumo.
Trintis apsaugo nuo slydimo lygiu paviršiumi ir sudėtingomis oro sąlygomis (lyjant, sningant, ant ledo), taip pagerinant pado sukibimą.

Kokie batų sukibimas ir trintis?

Šie batai su SNOWCONTACT padais sukurti taip, kad užtikrintų maksimalią trintį einant ir gerai sukibtų su sniegu. Rantelių išdėstymas ir aukštis (4 mm) gerai apgalvoti, kad užtikrintų optimalų sukibimą einant per sniegą. Rantelių paviršius ir raštas sukurti taip, kad tobulai tiktų suplūkto sniego paviršiams ir pašalintų vandens perteklių, kad nepaslystumėte.

Kokie SNOWCONTACT padų technologijos privalumai?

SNOWCONTACT padai yra pagaminti iš specialios medžiagos, o ranteliai užtikrina puikų sukibimą su paviršiumi ir apsaugo nuo slydimo. SNOWCONTACT padai ant sniego yra efektyvesni nei įprasti padai. Einant ledu, vienintelis būdas užtikrinti optimalų saugumą yra užsidėti ant batų neslystančius apkaustus.

Ar batai atlaikys ilgalaikį reguliarų naudojimą?

Mūsų inžinieriai atlieka laboratorinius bandymus, kad būtumėte visiškai patenkinti. Be kitų, tikriname šiuos parametrus: raištelių skylučių ir dirželių stiprumą, detalių suklijavimą, toksiškumą, atsparumą UV spinduliams, išorinio pado ir batviršio atsparumą dilimui, greito susidėvėjimo sąlygas.

Kokią avalynę rinktis žygiams per sniegą?

Norint tinkamai pasiruošti žiemos žygiams, rekomenduojame laikytis toliau pateiktų principų.
Šiluma: kad būtų šilčiau, dėvėkite šiltas kojines (geriausia, kad sudėtyje būtų pakankamai vilnos).
Laidumas orui: Kojines rinkitės pagal žygio intensyvumą. Dėvėkite orui laidžius modelius, kad kojos mažiau drėktų.
Batų aulo aukštis: kojinių ilgį rinkitės pagal batų aukštį, jei norite geresnės apsaugos rinkitės ilgesnius modelius.

Kaip išsaugoti technines batų savybes?

Vandenio atstūmimas – tai audinio savybė, užtikrinanti, kad vanduo nubėgs nuo audinio paviršiaus į jį nesusigerdamas. Todėl audinys nesumirksta ir išlieka lengvas, laidus orui ir šiltas. Vandens atstūmimo savybės užtikrinamos impregnuojant audinio paviršių. Per gaminio dėvėjimo laiką jį reikia pakartotinai impregnuoti. Mūsų parduotuvėse galima įsigyti specialių gaminių (purškiklių ir skysčių).

Kaip taikoma gaminio garantija?

Šiam gaminiui suteikiama 2 metų garantija nuo įsigijimo kvite nurodytos datos. Jei gaminiui garantija taikoma, jis taisomas arba keičiamas nemokamai. Garantija taikoma visiems gaminio defektams, išskyrus tuos, kurie atsirado dėl įprastinio susidėvėjimo ar netinkamo naudojimo.

Palyginamasis gaminio poveikio aplinkai vertinimas

Gaminio poveikis aplinkai vertinamas per visą gaminio būvio ciklą, atsižvelgiant į skirtingus rodiklius. Taikomas bendrasis vertinimas nuo A iki E, kad galėtumėte lengviau atskirti aplinką labiausiai tausojančius gaminius lygindami tos pačios rūšies prekes. „Decathlon“ aktyviai taiko šį vertinimą. Visos mūsų tvarios veiklos iniciatyvos: http://developpement-durable.decathlon.com/

Videos