Slėpti filtrus
Filters 0
Užsisakykite iki:
Filters 0

Decathlon sporto lyderiai

Susipažinkime!

Sporto lyderis Vilius

Alpinizmas ir laipiojimas

Labas. Esu Vilius, alpinizmo ir laipiojimo uolomis sporto lyderis. Šiais sportai užsiiminėju jau daugiau nei 10 metų. Taip pat esu alpinizmo instruktorius ir vedžioju žmones į kalnus, taigi man yra labai svarbu kuo tinkamiau paruošti žmones kalnams todėl maloniai pasidalinsiu su jumis patirtimi apie visą kelioninį inventorių.

Parašyk man: vilius.jorudas@decathlon.com

Sporto lyderė Agnė

Plentiniai, kalnų dviračiai

Esu buvusi profesionali plento dviratininkė, Lietuvos grupinių lenktynių čempionė.  Prisidedu prie Minam100 iniciatyvos įkvėpdama moteris kasmet įveikti 100km, bei kartu su Decathlon remiant jaunuosius Lietuvos dviratininkus užaugti būsimais čempionais, arba išpildant jų svajonę - vażiuoti dviračiu.

Parašyk man: agne.silinyte@decathlon.com

Sporto lyderis Stanislav

Kovos menai, bokas

Pristatome jums mūsų kovos meno ir bokso sporto lyderį Stanislavą. Jis jau daugiau negu dvidešimt metų praktikuoja kovos mena. Taip pat Stanislavas savanoriauja imtynių ir ristynių instruktoriumi, bei yra daugkartinis laisvųjų imtynių Lietuvos ir tarptautiniu turnyru nugaletojas! Stanislavas yra tikras kovos meno ir bokso inventoriaus ekspertas ir entuziastingai jums papasakos viską ką reikia žinoti pradedant praktikuoti ir su malonumu atsakys į visus jums kylančius klausimus. Į jį galite kreiptis ir telefonu

+370 691 01135

Parašyk man: stanislav.bajurin@decathlon.com

Sporto lyderis Edvinas

Snieglenčių sportas

Mano vardas yra Edvinas ir  aš esu snieglenčių sporto entuziastas. Šiuo sportu užsiimu jau daugiau nei dešimt metų ir tikrai nežadu sustoti. Adrenalinas ir laisvės pojūtis, kuris apima slidinėjant, mane žavi labiausiai. Klausk manęs patarimų!

Parašyk man: edvinas.vaiciukevicius@decathlon.com

Sporto lyderė Raimonda

Šiaurietiškas ėjimas

Šiaurietišką ėjimą Raimonda praktikuoja jau daugiau nei 5 metus. 

Visai atsitiktinai išbandžiusi ir atradusi šiaurietišką ėjimą taip įsitraukė, jog šiandien jos visa veikla yra susijusi būtent su tuo. 

Raimonda yra kvalifikuota šiaurietiškojo ėjimo, taip pat kūno kultūros ir fizinio parengimo instruktorė, turi įkūrusi savo bendruomenę, kur kartu su dar keliais entuziastais organizuoja ir veda žygius ir pažintines ekskursijas po gražiausius Lietuvos miškus, ištisus metus!

Raimonda su malonumu jums patars ir padės išsirinkti ne tik tinkamas šiaurietiškojo ėjimo lazdas, bet ir avalynę, aprangą, kt. reikalingą inventorių bei atsakys į visus jums rūpimus klausimus.

Eiti gali kiekvienas!

Parašyk man: raimonda.karaliene@decathlon.com

Sporto lyderė Justina

Plaukimas, vandens sportai

Justina - aktyvi plaukimo ir vandens sporto šakų sporto lyderė. Būsimos Decathlon Klaipėdos parduotuvės vadovė.

Parašyk man: justina.kreivenaite@decathlon.com

Sporto lyderė Rusnė

Riedučių, žygių ir alpinizmo entuziastė

Aš - Rusnė. Jau daugiau nei 10 metų esu skautė, todėl miškai ir kalnai man kaip antri namai. Esu keliavusi po Australijos džiungles, ledkirčiais kopusi į užšąlusius krioklius ir naujų metų dieną prabudusi palapinėje Lietuvoje, tad tikrai žinau, kad nėra blogo oro, yra tik blogas apsirengimas (ir nusiteikimas). Per daug metų keliavimo patirties, išmokau kaip kelionėse apsirengti patogiau, į kuprinę susikrauti mažiau ir išsimiegoti geriau bet kokiomis sąlygomis. Mielai pasidalinsiu savo patirtimi ir padėsiu pasiruošti visiems Jūsų nuotykiams, kad iš kelionių parsivežtumėte įspūdžius, o ne pūsles.

Parašyk man: rusne.daugelaite@decathlon.com