Slėpti filtrus
Filters 0
Užsisakykite iki:
Filters 0
Išmanusis laikrodis „Fitbit Sense“, juodas
  • Išmanusis laikrodis „Fitbit Sense“, juodas
Išmanusis laikrodis „Fitbit Sense“, juodas

FITBIT

8628099

Išmanusis laikrodis „Fitbit Sense“, juodas

305,00 EUR
Su mokesčiais
  • Išmanusis laikrodis „Fitbit Sense“, juodas
Išmanusis laikrodis „Fitbit Sense“, juodas
Not available online

Prieinamumas parduotuvėse

Sveikatos išmanusis laikrodis, padedantis atrasti suderinamumą su savo kūnu.

Priemonės, skirtos širdies sveikatai, streso valdymui, odos temperatūros pokyčiams ir kt.

PRIVALUMAI

Parametrų matavimas

Veiklos stebėjimas, miegas, GPS, širdies ritmo stebėjimas, muzika, sveikata...

Autonomiškumas

Baterija išlaiko iki 6 dienų.

Nepraleidžia vandens

Nepraleidžia vandens iki 60 m gylio(baseine, duše).

Tūris

Įrašo išsamius 7 dienų judėjimo duomenis, kiekvieną minutę.

SUDĖTIS / PATARIMAI

Streso valdymas.

Naudodamas „Scan AED“ programėlę „Sense“ matuoja elektroderminį aktyvumą, kuris gali rodyti organizmo reakciją į stresą.Taip pat galite pasinaudoti streso valdymo priemonėmis, kurios siūlo globalų požiūrį į streso ir nuotaikos valdymą.Todėl jausitės geriau ir gyvensite sveikiau.

Pasinerkite į širdies sveikatos tyrimus.

Atraskite priemones, kurių reikia širdies sveikatai valdyti.Gaukite tiesioginius įspėjimus, kai širdies ritmas yra lėtesnis ar greitesnis nei nustatytas jūsų asmeninėje zonoje, ir pasinaudokite nuolatiniu širdies ritmo stebėjimu.

Sekite ilgalaikes temperatūros tendencijas.

Sužinokite, ar jūsų odos temperatūra skiriasi nuo jūsų asmeninės bazinės temperatūros, ir geriau supraskite tendencijas laikui bėgant, kad vidiniai pokyčiai būtų pastebėti anksti.

Ir dailus, ir elegantiškas.

Pagerinkite savo išvaizdą kokybiškomis medžiagomis ir moderniu dizainu.Su nerūdijančiojo plieno žiedu, ryškiu ekranu, satino apdaila ir nauja „Infinity“ apyranke, „Fitbit Sense“ yra nuostabaus dizaino laikrodis.

6 mėnesių „Fitbit Premium“ programos bandomoji versija.

„Sense“ išmaniajam laikrodžiui suteikiama nemokama 6 mėnesių „Fitbit Premium“ programos bandomoji versija su asmeninėmis įžvalgomis, išsamiomis analizėmis, atsipalaidavimo ir miego priemonėmis, treniruotėmis ir kt.

Miegas (1/2).

- Miegos stadijos ir įverčiai:stebėkite laiką, praleistą lengvo, giliaus ir REM miego fazėse, ir gaukite miego įvertį „Fitbit“ programėlėje, kad geriau suprastumėte savo miego kokybę.- Išmanusis prabudimas:atsibuskite pailsėję naudodamiesi išmaniojo prabudimo funkcija:laikrodis pažadina jus tylia vibracija lengvojo miego metu per pusvalandį nuo pageidaujamo prabudimo laiko.

Miegas (2/2).

- Miego režimas:ramiai miegokite naudodami miego režimą, kuris nutildo išmaniųjų telefonų pranešimus ir neleidžia jūsų ekranui įsižiebti naktį.Nustatykite tvarkaraštį, kad automatiškai įjungtumėte miego režimą.- Netrukdymo režimas:naudokite netrukdymo režimą, kai norite išjungti skambučių, SMS, kalendoriaus ir programėlių pranešimų garsus dienos metu.

Sportas.

- įmontuotas GPS
- treniruočių intensyvumo žemėlapis – tik programėlėje
- stebėkite pažangą ant savo rankos.Yra 20+ sportų (bėgimas, dviračių sportas ir kt.), kurių statistiką galite patikrinti realiu laiku:
- nepraleidžia vandens + plaukimo stebėjimas
- stebima visą dieną
- minutės aktyviose zonose.

Sveikata.

- Streso valdymo priemonės
- Pranešimai apie padažnėjusį arba sulėtėjusį širdies ritmą
- Nenutrūkstamas širdies ritmo stebėjimas su „Purepulse 2.0“
- Širdies ritmo zonos
- Menstruacijų ciklų stebėjimas.

Išmaniosios funkcijos (1/2).

- Balso asistentas:sekite naujienas, patikrinkite orus, nustatykite priminimus apie miegą ir signalus, kontroliuokite prijungtus įrenginius ir dar daugiau – kalbėkite su „Google“ asistentu arba „Amazon Alexa“.
- Skambinkite išmaniuoju laikrodžiu:naudokite įtaisytą mikrofoną ir garsiakalbį, kad galėtumėte skambinti „Bluetooth“ laisvų rankų režimu, tiesiogiai skambinti į balso paštą ir reguliuoti garsumą.

Išmaniosios funkcijos (2/2).

- Muzikos grotuvas:įrašykite ir klausykitės muzikos bei transliacijų su „Deezer“ ir valdykite „Spotify“ tiesiai nuo riešo. Muzikos paslaugoms teikti reikalingos prenumeratos 
- „Fitbit Pay“:Pirkite su laikrodžiu laikydami jį prie mokėjimo terminalo, tiesiogiai jo neliesdami
- Visada veikiančio ekrano režimas
- Pranešimai
- Programėlės ant jūsų rankos.atsisiųskite įvairių programėlių, skirtų sveikatai, finansams, sportui ir net pramogoms, nuo „Strava“ iki „Spotify“.

Dizainas ir daugiau:

- Biologiniai jutikliai:odos temperatūros jutiklis, nuolatinis širdies ritmo stebėjimo prietaisas ir baterijų įkroviklis yra šio galingo, vandeniui atsparaus „Sense“ įrenginio apatinėje pusėje.- Modernus dizainas:poliruotas nerūdijantysis plienas, individualus AMOLED ekranas, lazeriu sujungtas „Corning ® Gorilla Glass 3“ korpusas ir inovatyvus biosensorių branduolys suteikia „Sense“ laikrodžiui nuostabaus dizaino savybių.- Greitas įkrovimas:tik 12 minučių.

Baterijos veikimas.

Kadangi baterija veikia 6 dienas, optimizuotas „Fitbit“ seka visą jūsų veiklą nuo ryto iki vakaro, ir nebūtinas įkrovimas.

Fizinės savybės:

- Matmenys:40,48 mm (I) x 4,48 mm (P) x 12,35 mm (A).
- S dydžio apyrankė:tinka 140–180 cm apimties riešui.
L dydžio apyrankė:tinka riešams, kurių apimtis nuo 180 iki 220 mm.

Pakuotėje:

- „Fitbit Sense“
- Klasikinė apyrankė (S arba L)
- Įkrovimo laidas.