Slėpti filtrus
Filters 0
Užsisakykite iki:
Filters 0
Jojimo šalmas „520“, blizgus juodas
 • Jojimo šalmas 520
 • Jojimo šalmas „520“, blizgus juodas
 • Jojimo šalmas 520
 • Jojimo šalmas 520
 • Jojimo šalmas 520
 • Jojimo šalmas 520
 • Jojimo šalmas 520
 • Jojimo šalmas 520
 • Jojimo šalmas 520
 • Jojimo šalmas „520“, blizgus juodas
 • Jojimo šalmas „520“, blizgus juodas
Jojimo šalmas 520

FOUGANZA

8602679

Jojimo šalmas „520“, blizgus juodas

46,00 EUR
Su mokesčiais
 • Jojimo šalmas 520
 • Jojimo šalmas „520“, blizgus juodas
 • Jojimo šalmas 520
 • Jojimo šalmas 520
 • Jojimo šalmas 520
 • Jojimo šalmas 520
 • Jojimo šalmas 520
 • Jojimo šalmas 520
 • Jojimo šalmas 520
 • Jojimo šalmas „520“, blizgus juodas
 • Jojimo šalmas „520“, blizgus juodas
Jojimo šalmas 520
color :
Size :
Not available online

Prieinamumas parduotuvėse

Mūsų entuziastingų raitelių komanda sukūrė šį patogų, tvirtą, visų rūšių jojimui skirtą šalmą, kad šis apsaugotų jus, jei kristumėte.

Užsiimate konkūru, dresuojate žirgus, o gal jojate dėl pramogos?Su mūsų šalmu „520“ saugiai jos visi.Jis suderina patogumą, technines savybes ir stilių.Išimamą vidinę kepurę galima skalbti.

PRIVALUMAI

Apsauga nuo smūgių

Tvirtas šalmas, išbandytas ir sertifikuotas pagal EN1384:2017 standartą.

Patogu naudoti

Patogūs dirželiai ir porolonas apsaugo nuo spaudimo.

Vėdinimas

Vėdinimo sistema vėsina galvą.

Stabilumas

Naujo dizaino dirželis geriau prisitaiko prie raitelio galvos.

SUDĖTIS / PATARIMAI

Standartai:

Atitinka standartą EN1384:2017.

Dydžiai:

M/L.

Mažas svoris:

520 g (57 dydžio).

Apsauga:

Pagrindinė šalmo paskirtis ‒ apsaugoti raitelio galvą. Modelis „520“ kruopščiai išbandytas mūsų dirbtuvėse; išorinis jo sluoksnis sugeria dalį smūgio jėgos ‒ tai įvyksta iš dalies deformuojantis išoriniam sluoksniui ir (arba) apsauginei medžiagai.Smūgį patyrusį šalmą pakeiskite:žala gali būti nepastebima, dažnai apgadinamas tik šalmo vidus.

Patogumas:

Vienas iš pagrindinių iššūkių mūsų inžinieriams buvo sukurti kietą, tvirtą, lengvą ir itin patogų šalmą.Šiuo tikslu „Fouganza“ komanda susitelkė į kuo ergonomiškesnių dirželių kūrimą, nes būtent dirželiai kontaktuoja su raitelio veidu.Jie pagaminti iš minkšto, amortizuojančio poliesterio, užtikrinančio tikrą komfortą.Prie šalmo yra lipukais prikabinta išimama kepurė, kurią galima skalbti skalbyklėje ir kurioje yra porolono – jis įstatytas būtent taip, kad spaudimas galvai būtų kuo mažesnis.

Optimalus vėdinimas:

Nesvarbu, ar joja poniu, ar žirgu, raiteliai linkę savęs netausoti.Šalmas „520“ turi labai gerą vėdinimo sistemą, kuri neleis jums perkaisti ir išgarins prakaitą.27 skylutės priekyje bei viršuje ir po korpusu esantys vėdinimo kanalai leidžia cirkuliuoti orui ir jus atvėsinti.Oras patenka į vidų pro šalmo priekį ir išeina pro galą.Daugiau jokių drėgnų plaukų jojimo pabaigoje!

Prigludimas:

Galvos neapgaubiantis ir aplink judantis šalmas neatlieka pagrindinės savo paskirties.Siekiant užtikrinti gerą prigludimą, šalmo „520“ dirželis visiškai perkurtas.Atlikę įvairių bandymų, mūsų dizaineriai sugalvojo ergonomišką sistemą, kuri apjuosia raitelio kaklą (bet jo nespaudžia) ir pasmakrę.Dirželis prisitaiko prie raitelio galvos formos, tačiau neapriboja judėjimo laisvės.Tai reiškia, kad šalmas laikosi savo vietoje.Misija įvykdyta!

Kaip pasirinkti šalmą:

Mūsų šalmas „520“ būna įvairių dydžių, nuo 53 iki 61.Nors „Decathlon“ parduotuvėse būna platus asortimentas, būtent jūsų dydžio gali ir nebūti.Nepamirškite, kad šalmą galite užsisakyti ir mūsų svetainėje.Kad dydis būtų tinkamas, išmatuokite savo galvos apimtį ir pasimatuokite šalmą.Šalmas turi gerai priglusti – tik taip jis suteiks tinkamą apsaugą.Taigi niekada nepirkite per didelio šalmo vaikams, tikėdamiesi, kad jiems augant jis taps tinkamas.

Praktiškas:

Kadangi jojant palaidi plaukai ne visada praktiška, o daug raitelių dresuodamos ar ramiai jodamos visgi nori palikti plaukus laisvus, šalmas „520“ abu poreikius puikiai suderina.Vienas dirželis apjuosia nugarinę kaklo dalį, todėl tarp šalmo korpuso ir šio dirželio galima prakišti plaukų uodegą – taip plaukai nesiplaikstys.Mes pagalvojome apie viską.

Skalbiama ir pakeičiama kepurė:

Šalmas „520“ turi iš porolono ir tinklelio pagamintą kepurę, užtikrinančią tikrą komfortą.Kepurę laiko efektyvi lipukų sistema, ją galima išimti ir skalbti 30 °C temperatūroje.Svarbiausia – ji gali būti keičiama atskirai.Jei jūsų šalmas nėra pažeistas, bet jūs norite pakeisti jo vidų – ne bėda!Galite įsigyti naują porolono kepurę nepirkdami viso naujo šalmo.

Lengva priežiūra:

Šalmo išorinį paviršių nuvalykite audiniu.Primygtinai (arba visiškai) nesiūlome naudoti tirpiklių ar kitų ėsdinančių priemonių, nes jos gali paveikti naudingąsias šalmo savybes.Vidinį sluoksnį galima išimti ir skalbti skalbyklėje, 30 °C temperatūroje.Sandėliuojant ir gabenant naudojamas mažas medžiaginis maišelis apsaugo nuo purvo, įbrėžimų ir šviesos.

Elegantiška išvaizda:

Šalmas „520“ būna keleto skirtingų modelių, tinkančių skirtingiems jojimo stiliams ir skoniams.Pagal kiekvieno raitelio preferencijas, jis gali būti dažytas ar dengtas audiniu.Kai kurie žmonės teiks pirmenybę elegantiškoms klasikinės versijos linijoms, kitiems arčiau širdies bus dvispalvis modelis.O štai modelis su krištolo papuošimais, esame tikri, bus mėgstamas visų dresavimo mėgėjų.

Šalmo reguliavimas:

Kad apsaugotų optimaliai, šalmas turi būti gerai prigludęs prie galvos, bet jos nespausti.Tinkamai sureguliavus diržus šalmas neturi slidinėti pirmyn atgal ar iš vieno šono į kitą.
Šalmo dirželis turi būti po jūsų smakru, o ne prieš jį.Jis turi būti pakankamai suveržtas, kad sulaikytų šalmą nuo judėjimo, tačiau neturėtų jūsų smaugti.

Sugeria smūgius

Šis šalmas sukurtas taip, kad smūgio metu sugertų dalį energijos iš dalies deformuojant išorinį korpusą ar apsauginę medžiagą.Šalmas sumažina galvos traumas.Kiek šalmas apsaugo, priklauso nuo konkretaus atvejo; šalmas negarantuoja visiškos apsaugos nuo mirtinos arba ilgalaikės traumos.

Naudojimo instrukcijos:

Suprantame, kad nekantraujate pasimatuoti naująjį savo šalmą, bet dėl saugumo pirmiausia perskaitykite saugaus naudojimo instrukcijas.Šis šalmas skirtas tik jojimui, jo negalima dėvėti užsiimant motosportu, žiemos ar oro sporto šakomis.Deja, jeigu nuspręsite užsiimti bobslėjumi, Formule 1 arba sklandymu, šis šalmas jūsų poreikių neatitiks.Tokiu atveju siūlome rinktis tinkamesnę apsaugos priemonę.

Naudojimo trukmė:

Jei jojimo šalmas nepatyrė smūgių ir buvo laikomas pagal visus nurodymus, rekomenduojame jį pakeisti nauju praėjus penkeriems metams nuo pagaminimo datos (nurodytos etiketėje).
Žala gali būti nepastebima, todėl smūgį patyrusį šalmą reikia pakeisti nauju.