Slėpti filtrus
Filters 0
Užsisakykite iki:
Filters 0
Pripučiamos rankovės‒ratas vaikams TISWIM
 • Pripučiamos rankovės‒ratas vaikams TISWIM
 • Maudymosi kostiumėlis mergaitėms
 • Pripučiamos rankovės‒ratas vaikams TISWIM
 • Pripučiamos rankovės‒ratas vaikams TISWIM
 • Pripučiamos rankovės‒ratas vaikams TISWIM
 • Pripučiamos rankovės‒ratas vaikams TISWIM
 • Pripučiamos rankovės‒ratas vaikams TISWIM
Pripučiamos rankovės‒ratas vaikams TISWIM

NABAIJI

8545676

Pripučiamos rankovės‒ratas vaikams TISWIM

16,00 EUR
Su mokesčiais
 • Pripučiamos rankovės‒ratas vaikams TISWIM
 • Maudymosi kostiumėlis mergaitėms
 • Pripučiamos rankovės‒ratas vaikams TISWIM
 • Pripučiamos rankovės‒ratas vaikams TISWIM
 • Pripučiamos rankovės‒ratas vaikams TISWIM
 • Pripučiamos rankovės‒ratas vaikams TISWIM
 • Pripučiamos rankovės‒ratas vaikams TISWIM
Pripučiamos rankovės‒ratas vaikams TISWIM
color :
Size :
Išparduota

Tikrinti likutį parduotuvėse

Sukurta prilaikyti 15–30 kg vaikus, atrandančius plaukimą.

Trys „Tiswim“ modulinės dalys padeda vaikui įvairiais mokymosi plaukti proceso etapais: nuo vertikalios iki horizontalios padėties.Naudoti tik prižiūrint suaugusiesiems.

PRIVALUMAI

Padeda lavinti motorinius įgūdžius

Nevaržo kojų ir (arba) rankų judesių, priklausomai nuo naudojimo būdo.

Lankstumas

Trys naudojimo būdai ‒ pasirinksite tinkamiausią jūsų vaikui

Padeda plaukti

Visos dalys atitinka EN 13138-1 standartą, taikomą padidintam 50N plūdrumui.

Nenusitrina

Rankoves užmauti ant marškinėlių, kad dėl trinties oda nesudirgtų.

Minkštumas

Vidiniai paviršiai pagaminti iš poliesterio, jie minkšti ir patogūs.

Instructions


SUDĖTIS / PATARIMAI

Mokymasis plaukti skatina vaikų psichomotorinį vystymąsi.

„Nabaiji“ siūlo 3 mokymosi plaukti patirtis:Vandens, plaukimo ir nardymo atradimas.Kiekvienam potyriui siūlome atitinkamus produktus.Reguliuojamos keičiamo dydžio rankovės padeda vaikui susipažinti su vandeniu.
Reguliuojant plūdrumo lygį pagal vaiko pasiektą pažangą, modulinės dalys padeda vaikams susipažinti su vandeniu ir atrasti skirtingas plūduriavimo vandenyje padėtis.

Kodėl verta rinktis keičiamo dydžio pripučiamas rankoves?

Dažnai sudėtinga vaikui parinkti tinkamą plūdrumo priemonę ir numatyti, kaip patogiai jis jausis vandenyje, todėl „Nabaiji“ sukūrė reguliuojamas plaukimo rankoves-ratą „Tiswim“.Modulinis šių reguliuojamų rankovių dizainas leidžia vaikams atrasti žaidimo vandenyje džiaugsmą, visiškai saugiai moko judėti vandenyje ir atlikti pirmuosius plaukimo judesius.

Kokie yra trys „Tiswim“ naudojimo būdai?

1 žingsnis/ Iš pradžių naudojamos visos „Tiswim“ dalys (rankovės + priekinis diržas)
2 žingsnis/ Naudojamos tik rankovės siekiant pradėti judėti vandenyje vertikalioje padėtyje.
3 žingsnis/ Tik ant nugaros dedamas diržas, padedantis atrasti plaukimo (horizontalią) padėtį ir pirmuosius plaukimo judesius.

Kaip vožtuvas veikia?

TISWIM reguliuojamos rankovės-ratas turi vienakrypčius pripūtimo vožtuvus iš PVC.Spustelėkite vožtuvo pagrindą, kad galėtumėte jį atidaryti ir tinkamai pripūsti.Vožtuvas mechaniškai užsidarys po maždaug dviejų sekundžių.Paprastai, pripūtus gaminį ir prieš uždarant vožtuvą, iš gaminio išeina šiek tiek oro.Todėl turite greitai uždaryti dangtelį.

Kaip galiu sureguliuoti diržą priekyje?

Priekinę dalį uždėkite ant viršutinės pilvo dalies, kad diržas uždengtų apatinę vaiko krūtinės dalį.Priveržkite įprastai, tuomet pripūskite priekinę dalį jau uždėtą ant vaiko. Nepripūskite per daug.Diržas puikiai prisitaikys prie vaiko dydžio.

Kaip išvengti plūdrumo priemonių dėvėjimo keliamų bėrimų, dirginimo rizikos

Mažų vaikų oda labai jautri.Atsižvelgiant į jūsų vaiko aktyvumo lygį ir maudymosi trukmę, asmeninės plūdrumo priemonės gali nutrinti odą.Norint išvengti šio nepatogumo, rekomenduojama po „Tiswim“ rankovėmis apsivilkti marškinėlius.

Kur turėčiau dėti diržą priekyje?

Ant viršutinės pilvo dalies.Neuždėkite diržo vaikui ant krūtinės, nes jis bus per aukštai ir prastai laikysis.Dėkite jį žemiau, kad plūdrioji dalis būtų prispausta ties krūtinės apačia.

Kiek reikia pripūsti skirtingas „Tiswim“ dalis?

Skirtingais mokymosi etapais reikia atitinkamai pripūsti gaminį.Rankovės visuomet pripučiamos iki didžiausios leistinos ribos.Geriausia jei antrąją kamerą pripūstumėte vaikui ant rankos.Priekyje esantį diržą pūskite atsižvelgdami į savo vaiko kūno sudėjimą.Pritvirtinę diržą prie nugaros, jį pripūskite įprastai (nepripūskite per daug) ir pareguliuokite.

Kaip galiu sureguliuoti priekinės dalies pripūtimą?

Visi žmonės skirtingi, todėl „Tiswim“ priekinę dalį galima pripūsti atsižvelgiant į jūsų vaiko kūno formą.Pirmiausia, prieš pripūsdami priekinę dalį, užsekite diržą, kad jis prisitaikytų prie vaiko dydžio.Tuomet, vaikui dėvint diržą, pripūskite priekinę dalį.

Kodėl naudojant pilnai sukomplektuotą gaminį pilvo dalis pakyla iki vaiko kaklo?

Dažniausiai taip nutinka per daug pripūtus priekinę dalį ir netinkamai uždėjus diržą.Patikrinkite, ar diržas tinkamai uždėtas ant viršutinės vaiko pilvo dalies.Sureguliuokite pripūtimą ir priveržkite liemens dalį, kad ji prisitaikytų ir gaminys nepakiltų į viršų vaikui atsidūrus vandenyje.Jei gaminys pakils pernelyg aukštai, jis gali trinti ir dirginti odą po smakru.

Kodėl vaikas virsta ant nugaros?

Jei jūsų vaikas virsta atgal, priekinės dalies tūris nepritaikytas jo kūno sudėjimui.
Svarbu atminti, kad norint naudoti pažangias pripučiamas rankoves, vaiko motoriniai įgūdžiai ir raumenų tonusas turi būti pakankamai išvystyti, kad jis galėtų išlaikyti pusiausvyrą ir prilaikyti galvą.Tačiau jei vaikas vis tiek virsta atgal, sureguliuokite priekinės dalies pripūtimą pagal jo dydį, kad vaikas atgautų pusiausvyrą.

Ar vaikas gali parvirsti į priekį?

Ne, tinkamai uždėjus rankoves, vaikas nevirs į priekį.
Svarbu atminti, kad norint naudoti pažangias pripučiamas rankoves, vaiko motoriniai įgūdžiai ir raumenų tonusas turi būti pakankamai išvystyti, kad jis galėtų išlaikyti pusiausvyrą ir prilaikyti galvą.Jei jūsų vaikas vandenyje daug juda ir yra smulkesnio kūno sudėjimo, pakoreguokite priekinės dalies pripūtimo lygį taip, kad vaikas būtų labiau paniręs vandenyje ties krūtine.

Kaip sureguliuoti nugaroje prisegtą diržą?

Trečiajame etape jūsų vaikas gali atrasti horizontalią padėtį vandenyje su diržu, prisegtu ant nugaros.Norint tai padaryti, pripūskite galinę dalį (ne per daug), tuomet užsekite diržą vaikui ties juosmeniu ir priveržkite įprastai.Nepamirškite uždėti apsauginių įdėklų po dirželiais, kad jie būtų patogesni.

Ar „Tiswim“ komplektą dėvintis vaikas gali šokinėti į vandenį?

Taip, tačiau būkite atsargūs!Jei rinkinys tinkamai uždėtas, jūsų vaikas gali šokti į vandenį nebijodamas, kad gaminys nutrins pasmakrę ar rankas.Tik tegul nešoka iš labai aukštai;Kadangi, pripučiamos rankovės yra plaukti padedanti priemonė, šuolio į vandenį aukštis neturi viršyti vaiko ūgio.Jei jūsų vaikas dėvi visą gaminį ir neatsargiai šokinėja į vandenį, galite nuimti priekinę dalį, kad gaminys mažiau varžytų judesius.

Ar mažiau nei 15 kg sveriantis vaikas gali dėvėti keičiamo dydžio rankoves „Tiswim“?

Ne, „Tiswim“ keičiamo dydžio rankovės saugumo sumetimais yra skirtos vaikams nuo 15 iki 30 kg.Mažesnio svorio vaikams rankovės yra pernelyg didelės ir neleistų laisvai judėti.Jie nebevaldys savo judesių, tad gali lengvai nuvirsti pirmyn ar atgal, jiems bus sunku atsitiesti.Laikykitės pateiktų svorio apribojimų.

Kodėl rankovės išsipučia jas pučiant?

Gali būti vožtuvėlio gedimas.Vožtuvas blogai užsidaro.Prieš uždarant dangtelį išeina pernelyg daug oro.Norėdami tinkamai pripūsti, suspauskite vožtuvėlį 2 ar 3 kartus pirštais, maksimaliai pripūskite gaminį ir uždarykite dangtelį.Sklendė turėtų atsistoti į tinkamą padėtį.

Rekomendacija, kaip išvengti spalvų blukimo:

Po naudojimo nuplaukite produktą ir nepalikite jo tiesioginiuose saulės spinduliuose.