Šiluminė apsauga
Atlikus standartizuotą bandymą šiluminėje kameroje, patvirtinta, kad šios pūkinės striukės, dėvimos kaip trečio sluoksnio, komforto temperatūra yra -18 °C.
Manekenas aprengtas sintetiniais ilgarankoviais marškinėliais ir lengvu flisiniu džemperiu. Bandymas vyksta leidžiant 5 km/h simuliuotą vėją. Striukės šilumos įvertinimas: 4 žvaigždutės.
Šią striukę išbandėme ir nejudėdami; šiuo atveju komforto temperatūra yra -5 °C. Karščiu sandarintos siūlės.
Ką reiškia RDS sertifikatas?
RDS arba atsakingo pūkų naudojimo standartas yra pasaulinis sertifikatas, išduodamas nepriklausomos organizacijos suinteresuotoms įmonėms.
Pagal šį standartą garantuojame, kad žinome pūkų ir plunksnų kilmę ir naudojame atsakingai gaunamas medžiagas. Mūsų tiekėjai yra įsipareigoję naudoti tik pūkus ir plunksnas, gaunamus iš mėsai auginamų ančių ir žąsų, nupešamų jas paskerdus.
Kaip matuojamas pūkų ir plunksnų purumo koeficientas?
Purumo koeficientas – tai pūkų termoizoliacines galimybes bei galimybę sulaikyti orą nurodantis matavimo vienetas. Jis matuojamas kubiniais coliais.
Taigi pūkai, kurių purumo koeficientas didesnis (daugiau kub. col.), užims daugiau vietos, sulaikys daugiau oro ir užtikrins didesnę šilumos izoliaciją.
Garantuojame, kad šios pūkinės striukės, užpildytos 85 % pūkų ir 15 % plunksnų, purumo koeficientas yra ne mažesnis nei 660 CUIN (Europos standartas).
Ančių pūkų ir plunksnų užpildo pranašumai
Pūkų patvarumas ir purumas užtikrina 3 parametrus, naudingus žygiams:
– šilumos izoliaciją dėl pūkuose ir plunksnose sulaikomo oro;
– išskirtinį lengvumą: pūkai lengvesni nei sintetinis užpildas, tačiau užtikrina tokį patį šilumos lygį. Taip kuprinėje lieka dar daugiau vietos papildomam svoriui.
– kompaktiškumą.
Sumažinta plunksnų netekimo rizika
Pagrindiniai pūkų ir plunksnų užpildo persiuvimai yra sandarinti karščiu, kad plunksnos ir pūkai nelįstų į paviršių
Lietui lyjant
Ši striukė su pašiltinimu pagaminta iš vandenį atstumiančio audinio. Tai reiškia, kad vandens lašai nuteka audinio paviršiumi iš karto į jį neprasiskverbdami, todėl turite laiko pasislėpti nuo lietaus. Labiau nuo lietaus sušlampančios vietos, t.y. pečiai ir gobtuvas, yra atsparios vandeniui.
Todėl, jei nusimato ilgai būti po lietumi, rekomenduojame ant pūkinės striukės apsivilkti neperšlampamą striukę.
Kaip prižiūrėti pūkinę striukę?
Pūkinę striukę galima dėvėti ištisą žiemą, todėl tikrai prireiks išskalbti.
Apibendrinimas:
1. Skalbkite skalbyklėje skalbikliu, skirtu pūkiniams ar sportiniams drabužiams, įdėję 2–3 teniso kamuoliukus. Naudokite švelnų sukimo ciklą.
2. Džiovinkite su 2 ar 3 lauko teniso kamuoliukais, procesą kartokite 2–3 kartus, kol drabužis bus visiškai sausas.
Kaip atnaujinti atsparumo vandeniui savybes?
Pūkinę striukę išskalbus rekomenduojame išpurkšti jos paviršių purškiama impregnavimo priemone, atkuriančia vandens atstūmimo savybes. Ji atnaujina vandens atstūmimo savybes ir optimizuoja gaminio veiksmingumą per visą jo naudojimo laiką.
Striukė įplyšo? Kaip ją sutaisyti?
Žygiuojant striukė gali šiek tiek įplyšti! Gera žinia ta, kad striukę galima sutaisyti, kad ji toliau neirtų ir nepradėtų lįsti pūkai.
Nesijaučiate tvirtai taisydami striukę patys? Ne bėda! Mūsų „Decathlon“ parduotuvės dirbtuvės siūlo šiltų striukių taisymo paslaugas, naudojant šiluma klijuojamus lopus.
Palyginamasis gaminių poveikio aplinkai vertinimas
Gaminio poveikis aplinkai apskaičiuojamas per visą jo būvio ciklą remiantis įvairiais rodikliais. Suteikiamas bendrasis įvertinimas nuo A iki E, pagal kurį, lyginant to paties tipo gaminius (marškinėlius, kelnes, kuprines, t. t.), galima lengvai atskirti aplinkai mažiausiai kenksmingas prekes. „Decathlon“ savo iniciatyva pateikia šį poveikio aplinkai ženklinimą.
Užpildo svoris
XS: 144 g
S: 152 g
M: 159 g
L: 170 g
XL: 180 g
2XL: 195 g