Kiek šilta yra striukė?
Atlikus standartizuotą bandymą šiluminėje kameroje, patvirtinta, kad šios pūkinės striukės, dėvimos kaip trečiasis sluoksnis, aktyvaus komforto temperatūra yra -18 °C.
Po striuke manekenas aprengiamas sintetiniais ilgarankoviais marškinėliais ir lengvu flisiniu džemperiu. Bandymas vyksta leidžiant 5 km/h simuliuotą vėją.
Šią striukę išbandėme ir nejudėdami; šiuo atveju komforto temperatūra yra -5 °C.
Ančių pūkų ir plunksnų užpildo pranašumai
Pūkų purumo koeficientas užtikrina 3 žygiams svarbias savybes:
- šilumos izoliaciją dėl pūkuose ir plunksnose sulaikomo oro;
- išskirtinį lengvumą: pūkai lengvesni nei sintetinis užpildas, tačiau užtikrina tokį patį šilumos lygį. Taip kuprinėje lieka dar daugiau vietos papildomam svoriui
- Itin smarkiai susispaudžia
Kaip matuojamas pūkų ir plunksnų purumo koeficientas?
Purumo koeficientas – tai pūkų termoizoliacines galimybes bei galimybę sulaikyti orą nurodantis matavimo vienetas. Jis matuojamas kubiniais coliais.
Taigi pūkai, kurių purumo koeficientas didesnis (daugiau kub. col.), užims daugiau vietos, sulaikys daugiau oro ir užtikrins didesnę šilumos izoliaciją.
Garantuojame, kad šios pūkinės striukės, su 85% pūkų ir 15% plunksnų užpildu, purumo koeficientas yra ne mažesnis nei 660 CUIN (pagal tarptautinį standartą).
Sumažinta plunksnų mažėjimo rizika
Pagrindinės skyrių su pūkais ir plunksnomis siūlės apsaugotos šiluminiu metodu, todėl plunksnos liks viduje
Kas yra RDS sertifikatas?
RDS arba atsakingo pūkų naudojimo standartas yra pasaulinis sertifikatas, išduodamas nepriklausomos organizacijos suinteresuotoms įmonėms.
Pagal šį standartą garantuojame, kad žinome pūkų ir plunksnų kilmę ir naudojame atsakingai gaunamas medžiagas. Mūsų tiekėjai yra įsipareigoję naudoti tik pūkus ir plunksnas, gaunamus iš mėsai auginamų ančių ir žąsų, nupešamų jas paskerdus.
Vandens atstūmimo savybės (nepainioti su atsparumu vandeniui)
Medžiagos hidrofobiškumas – tai savybė, dėl kurios vanduo nuteka jos paviršiumi. Taip vanduo nesusigeria į medžiagą ir ji išlieka lengva bei šilta. Striukė pagaminta iš vandenį atstumiančio audinio; bet, jei tektų ilgiau būti lietuje, patariame ant striukės dėvėti neperšlampamą striukę.
Audinys įgauna vand. atstūmimo savybių, kai impregnuojamas jo išorinis paviršius, tačiau naudojant gaminį šios savybės gali blogėti.
Rekomenduojame impregnuoti kaskart išskalbus.
Kaip prižiūrėti pūkinę striukę?
Pūkinius drabužius galima dėvėti ištisą žiemą, todėl tikrai prireiks išskalbti. Vaizdo įrašas:
https://youtu.be/6_wAcsvoHr0
Apibendrinant:
1. Skalbkite skalbyklėje skalbikliu, skirtu pūkiniams ar sportiniams drabužiams, įdėję 2–3 teniso kamuoliukus. Naudokite švelnų sukimo ciklą.
2. Džiovinkite su 2 ar 3 lauko teniso kamuoliukais, procesą pakartokite 2–3 kartus, kol drabužis bus visiškai sausas.
Kaip atkurti gaminio hidrofobiškumą?
Pūkinę striukę išskalbus rekomenduojame išpurkšti jos paviršių purškiama impregnavimo priemone, atkuriančia vandens atstūmimo savybes. Ji skirta drabužio vandens atstūmimo savybėms atnaujinti ir optimizuoja jo veiksmingumą per visą jo naudojimo laiką.
Drabužis įplyšo? Štai kaip jį sutaisyti
Žygiuojant striukė gali šiek tiek įplyšti! Gera žinia ta, kad ją galima sutaisyti, kad ji toliau neirtų ir nepradėtų lįsti pūkai.
Nesijaučiate tvirtai taisydami striukę patys? Ne bėda! Mūsų „Decathlon“ parduotuvės dirbtuvės siūlo šiltų striukių taisymo paslaugas, naudojant šiluma klijuojamus lopus.
Užpildo svoris
S: 171 g
M: 180 g
L: 189 g
XL: 200 g
2XL: 212 g
3XL: 224 g