Slėpti filtrus
Filters 0
Užsisakykite iki:
Filters 0
Tennis Towel TS 100 - Indigo/Pink
  • Tennis Towel TS 100 - Indigo/Pink
Tennis Towel TS 100 - Indigo/Pink

ARTENGO

8491586

Tennis Towel TS 100 - Indigo/Pink

6,00 EUR
Su mokesčiais
1 Atsiliepimas
1 vartotojas iš 1 rekomenduoja šį produktą
  • Tennis Towel TS 100 - Indigo/Pink
Tennis Towel TS 100 - Indigo/Pink
color :
Size :
Not available online

Prieinamumas parduotuvėse

Kūnui nusausinti žaidžiant tenisą ar užsiimant kitomis rakečių sporto šakomis.

Puikiai drėgmę sugeriantis rankšluostis yra ekologiškesnis, nes jo sudėtyje yra 13 % kanapių. Vidutinio dydžio rankšluostį lengva naudoti teniso aikštelėje ar po dušo, ir paprasta įsimesti į krepšį.

PRIVALUMAI

Sugeria drėgmę

Kilpinio pliušo audinys veiksmingai sugeria prakaitą.

Minkštumas

Šis daug medvilnės turintis rankšluostis yra minkštas.

Ekologiškas dizainas

Sudėtyje 13 % kanapių – ekologiškų pasėlių, kuriems augti reikia mažiau vandens.

SUDĖTIS / PATARIMAI

Kanapiniai siūlai.

Rankšluosčio sudėtyje yra 87 % medvilnės ir 13 % kanapių, todėl jis yra ekologiškesnis.Palyginti su gryna medvilne, kanapinių siūlų naudojimas padeda sumažinti vandens sąnaudas.Kanapės auginamos be pesticidų.Rankšluostis, kurio sudėtyje yra kanapių, iš pradžių gali pasirodyti šiek tiek kietokas, tačiau po pakartotinių skalbimų suminkštėja neprarasdamas savo patvarumo.

Dydis:

Mes šiek tiek padidinome šio rankšluosčio dydį, todėl dabar jo ilgis yra 90 cm, o plotis 50 cm.Šis rankšluostis yra praktiškas žaidžiant tenisą aikštelėje ar užsiimant kitomis rakečių sporto šakomis, taip pat puikiai tiks nusausinti po dušo ar išdžiovinti plaukus.

Atsiliepimai

5/5 1 atsiliepimas
1 vartotojas iš 1 rekomenduoja šį produktą
Good wee towel
Sheena (Jungtinė Karalystė) naudojasi produktu nuo Nuo 2 iki 8 savaičių Patvirtintas pirkėjas Ką reiškia « Patvirtintas pirkėjas »?

Atsiliepimas, kuris pažymėtas « Patvirtintas pirkėjas » reiškia, kad žmogus, kuris parašė šį atsiliepimą pirko šį produktą vienoje iš Decathlon parduotuvių.

Mes galime patvirtinti visus pirkimus ir atsiliepimus, kuriuos renkame iš klientų užklausų, kurios atliktos el. paštu arba per visus jūsų asmeninėje paskyroje paskelbtus atsiliepimus.

Tačiau, atsiliepimas, kuris nėra pažymėtas « Patvirtintas pirkėjas » ženkliuku, dar nereiškia, kad pirkimas nebuvo atliktas vienoje iš mūsų parduotuvių, tai taip pat gali reikšti, kad mes paprasčiausiai negalime patvirtinti, kad vartotojas, kuris paskelbė apžvalgą yra tas pats asmuo, kuris pirko. Gali būti, kad produktas buvo dovana vartotojui iš kito asmens, kuris pirko.

« Patvirtintas pirkėjas » nuoroda yra tik tam, kad padėtų jums įvertinti atsiliepimo tikrumą.
Just the perfect sized towel to fit in my tennis bag. As with all Decathlon products it’s great!
  • 1