Slėpti filtrus
Filters 0
Užsisakykite iki:
Filters 0
Vyriški žieminiai batai „SH100 X-Warm“
  • Vyriški žieminiai batai „SH100 X-Warm“
Vyriški žieminiai batai „SH100 X-Warm“

QUECHUA

8502582

Vyriški žieminiai batai „SH100 X-Warm“

28,00 EUR
  • Vyriški žieminiai batai „SH100 X-Warm“
Vyriški žieminiai batai „SH100 X-Warm“
color :
Size :
Išparduota

Tikrinti likutį parduotuvėse

Mūsų žygeiviai dizaineriai sukūrė šį, užtrauktuku atsegamą batą, kad apsaugotų jus nuo žiemos oro sąlygų žygiuojant per sniegą.

Šie šilti batai yra neperšlampami per visą ilgį, gerai apsaugo ir užtikrina šilumos izoliaciją.Su šoniniu užtrauktuku, todėl paprasta apsiauti.

PRIVALUMAI

Sulaiko šilumą

Komfortinė temperatūra, išmatuota nejudant: -13 °C.
judant: -22 °C.

Nepraleidžia vandens

Orui laidi, vandeniui atspari membrana, kad pėdos išliktų sausos.

Neslysta

Guminis padas su 4 mm ranteliais užtikrina gerą sukibimą ant sniego.

Lengva užsidėti ir nusiimti

Batai šone atsegami užtrauktuku, todėl juos lengva apsiauti.

SUDĖTIS / PATARIMAI

Ar batai pakankamai šilti žiemos žygiams?

Pasirinkome šiltą pamušalą, sulaikantį šilumą, kad veiksmingai apsaugotų nuo šalčio.
Jį išbandėme laboratorijoje ir lauko sąlygomis su reprezentatyviais naudotojais. Patikrinome, kokioje temperatūroje šiuos batus patogu nešioti nejudant ir einant, nes ji labai skiriasi: -13 °C nejudant ir -22 °C judant. Be to, atsižvelgiame į vyrų ir moterų skirtumus juntant šaltį.

Kaip batai apsaugo nuo lauko sąlygų?

Šiuose batuose yra membrana, užtikrinanti atsparumą vandeniui ir laidumą orui. Membrana yra labai plona plėvelė (5–25 mikrometrų), pritvirtinta iš vidinės audinio pusės, kuri neleidžia įsiskverbti vandeniui, bet leidžia išeiti drėgmei.

Ar batai visiškai neperšlampami?

Patikrinome, ar batai nepraleidžia vandens, atlikdami bandymus laboratorijoje, kurių metu imitavome ėjimą, batus iki pusės panardinę į vandenį. Taip pat atlikome praktinius bandymus siekdami išmatuoti susidėvėjimą. Bandydami atsparumą vandeniui, išbandome 3 atsparumo vandeniui lygius: 2 000 sulenkimų (apie 4 val. vaikščiojimo), 4 000 sulenkimų (apie 8 val. vaikščiojimo) ir 8 000 sulenkimų (apie 16 val. vaikščiojimo). Batai išbandyti atliekant 4 000 sulenkimų, kurie atitinka 8 km ėjimo.

Kuo skiriasi trintis ir sukibimas?

Batų trinties jėga priklauso nuo rantelių skaičiaus ir formos. Trintis priklauso nuo pado medžiagų ir griovelių, panašiai kaip mašinos padangų. Trintis gerina varomąją jėgą: lipant į kalną batai neslysta atgal ir suteikia stabilumo.
Kai batai sukimba su paviršiumi, jie neslysta ir nebuksuoja ant lygaus paviršiaus arba sudėtingomis sąlygomis (lyjant, sningant, ant ledo) – užtikrinamas pado sukibimas.

Ar batai atlaikys reguliariai juos dėvint ilgą laiką?

Mūsų inžinieriai atlieka laboratorinius bandymus, kad būtumėte visiškai patenkinti. Be kitų, tikriname šiuos parametrus: raištelių skylučių ir dirželių stiprumą, detalių suklijavimą, toksiškumą, atsparumą UV spinduliams, išorinio pado ir batviršio atsparumą dilimui, greito susidėvėjimo sąlygas.

Kaip išsirinkti batus žygiams per sniegą?

Norint tinkamai apsirengti žiemą, rekomenduojame vadovautis tokiais principais.
Šiluma: kad būtų šilčiau, dėvėkite šiltas kojines (geriausia, kad sudėtyje būtų pakankamai vilnos).
Laidumas orui: Kojines rinkitės pagal žygio intensyvumą. Dėvėkite orui laidžius modelius, kad kojos mažiau drėktų.
Batų aulo aukštis: kojinių ilgį rinkitės pagal batų aukštį, jei norite geresnės apsaugos, rinkitės ilgesnius modelius.

Kaip išsaugoti technines batų savybes?

Vandenio atstūmimas – tai audinio savybė, užtikrinanti, kad vanduo nubėgs nuo audinio paviršiaus į jį nesusigerdamas. Todėl audinys nesumirksta ir išlieka lengvas, laidus orui bei šiltas. Vandens atstūmimo savybės suteikiamos impregnuojant audinio paviršių. Per gaminio dėvėjimo laiką jį reikia pakartotinai impregnuoti. Mūsų parduotuvėse galima įsigyti specialių gaminių (purškiklių ir skysčių).

Kaip taikoma gaminio garantija?

Gaminiui suteikiama 2 metų garantija nuo pirkimo kvite nurodytos datos. Jei gaminiui garantija taikoma, jis keičiamas nemokamai. Garantija taikoma gaminio defektams, išskyrus tuos, kurie atsirado dėl įprastinio susidėvėjimo ar netinkamo naudojimo.

Balas, skirtas palyginti produktų poveikį aplinkai

Gaminio poveikis aplinkai vertinamas per visą gaminio būvio ciklą, atsižvelgiant į skirtingus rodiklius. Taikomas bendrasis vertinimas nuo A iki E, kad galėtumėte lengviau atskirti aplinką labiausiai tausojančius gaminius lygindami tos pačios rūšies prekes. „Decathlon“ aktyviai taiko šį vertinimo būdą. Visos mūsų tvarios veiklos iniciatyvos: http://developpement-durable.decathlon.com/