Slėpti filtrus
Filters 0
Užsisakykite iki:
Filters 0
Tamprės jogai
 • Tamprės jogai
 • Tamprės jogai
 • Tamprės jogai
 • Tamprės jogai
 • Tamprės jogai
 • Tamprės jogai
 • Tamprės jogai
 • Tamprės jogai
 • Tamprės jogai
Tamprės jogai

KIMJALY

8560839

Tamprės jogai

15,00 EUR
 • Tamprės jogai
 • Tamprės jogai
 • Tamprės jogai
 • Tamprės jogai
 • Tamprės jogai
 • Tamprės jogai
 • Tamprės jogai
 • Tamprės jogai
 • Tamprės jogai
Tamprės jogai
color :
Size :
Išparduota

Tikrinti likutį parduotuvėse

Ieškote itin patogių kelnių švelniosios jogos treniruotėms?Mūsų komanda mankštos drabužiams pasirinko minkštą medvilnę ir prigludusį dizainą.

Patogios tamprės, pagamintos iš šiltos tvarios medvilnės. Aukštas užlenkiamas juosmuo prilaiko pilvą ir tinka bet kokios figūros, net nėščiai, moteriai.

PRIVALUMAI

Stabilumas

Aukštas juosm., deng. pilvą, nesvarbu, ar jis sulankst., ar išlankst.

Nevaržo judesių

Didesnį tamprumą užtikrinantis elastanas.

SUDĖTIS / PATARIMAI

Kodėl verta rinktis perdirbtą medvilnę?

Perdirbta medvilnė pagaminta iš vartotojų medvilnės atliekų ir turi būti maišoma su nauja medvilne dėl techninių priežasčių.Išmestai medvilnei tai suteikia antrą gyvenimą.Atsiminkite, kad perdirbtos medvilnės siūlams reikalinga gerokai mažiau išteklių, negu tradicinei arba ekologiškai medvilnei. Dėl to tai puikus ilgaamžis pasirinkimas.

Kodėl verta rinktis ekologišką medvilnę?

Kaip naują medvilnę, kurią maišome su medvilnės pluoštu, pasirinkome ekologišką medvilnę, nes ji pagaminta be GMO ar cheminių produktų, o jos auginimo procesas išsaugo žemės derlingumą ir atsinaujinimą bei mažina požeminio vandens taršą.

Kas yra prenatalinė joga?

Prenatalinė joga orientuota į fizines pozas ir kvėpavimo metodus, kurie padeda nėščiosioms prieš gimdymą, jo metu ir po jo.Mokytojai aprūpina nėščiąsias joges įvairiais aksesuarais, padedančiais joms patogiai praktikuotis ir tobulinti savo jėgą bei lankstumą, kad geriau pasiruoštų gimdymui.

Prenatalinės jogos privalumai:

Jų yra keletas rūšių.Didina raumenų jėgą, ištvermę ir lankstumą gimdymui.Gerina miegą.Malšina apatinės nugaros dalies skausmą.Mažina stresą ir nerimą.Gerina koncentraciją.Trumpai tariant, praktikuoti jogą nėštumo metu yra puiku.

Gaminių poveikio aplinkai palyginimo klasių sistema.

Gaminio poveikis aplinkai per visą jo naudojimo laiką apskaičiuojamas atsižvelgiant į įvairius rodiklius.Buvo sukurta ABCDE vertinimo sistema, kad galėtumėte greitai sužinoti, kurie gaminiai mažiausiai kenkia aplinkai.Naudokite ją dviem panašiems gaminiams (marškinėliams, trumpoms tamprėms, kuprinėms) palyginti.„Decathlon“ aktyviai skatina naudoti šią aiškią poveikio aplinkai klasių politiką.Interneto svetainė:sustainability.decathlon.com

Mūsų gaminių kūrimo procesas.

Nuo pradedančiųjų iki jogos instruktorių – kiekvienas mūsų komandos narys dalijasi panašia aistra.
Nesvarbu, ar atliekame lengvosios, ar dinaminės jogos pratimus – visi siekiame pusiausvyros.Pasitelkdami savo jogos idėjų skleidėjų tinklą, ekologiškai kuriame gaminius, atitinkančius jūsų poreikius bei mąstyseną.Įsipareigojame užtikrinti, kad jūsų jogos treniruotės suteiktų teigiamus stiprius potyrius ir nekenktų aplinkai.