Slėpti filtrus
Filters 0
Užsisakykite iki:
Filters 0
Vyriški polo golfo marškinėliai, pilkos spalvos

INESIS

8291463

Vyriški polo golfo marškinėliai, pilkos spalvos

4,60 EUR
3,70 EUR
-19%
Su mokesčiais
color :
Size :
Not available online

Prieinamumas parduotuvėse

Mūsų golfo dizaineriai šiuos trumparankovius polo marškinėlius sukūrė žaidžiantiems golfą vidutiniu oru, kai jutiminė temperatūra yra nuo 10 °C iki 20 °C.

Puiki pusiausvyra tarp aptempto marškinėlių kirpimo bei 100 % medvilninio audinio, nuausto pikė raštu, skirta jūsų patogumui žaidžiant golfą.

PRIVALUMAI

Nevaržo judesių

Paslankus audinys ir patogus modelis leis patogiai užsimoti.

SUDĖTIS / PATARIMAI

Dydžio informacija:

Nuotraukoje modelis dėvi M dydį, jo ūgis 1,87 m.

Išskirtinumas slypi detalėse.

Polo marškinėlių ilgis užtikrina, kad jūsų apatinė nugaros ir pilvo dalis bus saugiai uždengta smūgio pabaigoje. Marškinėliai yra specialiai sukurti su prarėžu ir dvejomis sagomis, kad galėtumėte lengvai atlenkti apykaklę ir uždengti savo kaklą nuo saulės.

„Inesis“ gaminių dizainas:

Mūsų gaminiai yra sukurti jūsų patogumui sportuojant, nepriklausomai nuo jūsų lygio. Mūsų golfo entuziastų komanda „Inesis“ gaminius kuria atsižvelgdama į atliktus stebėjimus bei vartotojų apklausas ir siekia, kad golfo žaidimas asocijuotųsi su malonumu.

Vertinimo sistema, sukurta gaminių poveikio aplinkai palyginimui.

Gaminio poveikis aplinkai apskaičiuojamas viso eksploatavimo laikotarpiu vertinant įvarius rodiklius.Bendras įvertinimas (ABCDE) suteikiamas siekiant padėti jums lengviau nustatyti gaminius, kurie, lyginant su kitais gaminių tipais (marškinėliais, kelnėmis, kuprinėmis ir t. t.), mažiausiai kenksmingi aplinkai.„Decathlon“ labai palaiko šį aplinkos apsaugos įvertinimo ženklinimą.Interneto svetainė:Sustainability.decathlon.com