Slėpti filtrus
Filters 0
Užsisakykite iki:
Filters 0
Moteriški žygių batai NH150
 • Moteriški žygių batai NH150
 • Moteriški žygių batai NH150
 • Moteriški žygių batai NH150
 • Moteriški žygių batai NH150
 • Moteriški žygių batai NH150
 • Moteriški žygių batai NH150
Moteriški žygių batai NH150

QUECHUA

8553555

Moteriški žygių batai NH150

23,00 EUR
 • Moteriški žygių batai NH150
 • Moteriški žygių batai NH150
 • Moteriški žygių batai NH150
 • Moteriški žygių batai NH150
 • Moteriški žygių batai NH150
 • Moteriški žygių batai NH150
Moteriški žygių batai NH150
color :
Size :
Išparduota

Tikrinti likutį parduotuvėse

Mūsų žygių dizaineriai sukūrė šiuos ekologiško dizaino batus „NH150“ kartkartėmis leistis į žygius lygumomis ir miškais sausu oru.

Kas mus motyvuoja? Pasiūlyti jums sportbačių lengvumą ir komfortą su žygio batų pado trintimi ir sukibimu. Puikus kompromisas keliaujant už nužymėtų takų ribų.

PRIVALUMAI

Amortizacija

EVA tarpupadis | Pado storis neleidžia jausti smulkių akmenų

Neslysta

Pado konstrukcija optimizuoja sukibimą ir trintį | 4mm ranteliai

Ekologiškas dizainas

Batviršis iš perdirbtų medžiagų | Išorinio pado sudėtyje 30% perdirbtos gumos

Patogu dėvėti

Bato forma ir audinys suteikia pakankamai vietos pėdos priekiui | 5 mm vidpadis

Lengvumas

Vienas 39 dydžio batas sveria: 255 g | Lengviausias tokios klasės batas

Praleidžia orą

Tinklinis batviršis užtikrina geresnį laidumą orui | Orui laidus PU padas

Trauka

Pado struktūra ir 4 mm ranteliai neleidžia kauptis purvui

Apsauga nuo smūgių

Su sintetine apsauga nuo akmenų pėdos priekyje

SUDĖTIS / PATARIMAI

Padai užtikrina gerą sukibimą einant negrįstais takais

Pado konstrukcija – nuodugnių tyrimų laboratorijoje rezultatas. Specialios formulės guma optimizuoja sukibimą ir atsparumą. Kadangi reikalavimai skiriasi, ieškome kompromisinio sprendimo, tinkančio keliauti už kelių ribų per purią žemę (pvz., miško takeliais).

Skirti eiti negrįstais takais.

Mūsų žygio batai skirti eiti už grįsto kelio ribų. Batviršio ir pado medžiagas renkamės ir bandome taip, kad įsitikintume jų tinkamumu žygiams įvairiais negrįstais takais (pvz., miško takeliais) ar akmenuotais takais (pvz., uolėtais pakrantės takais). Naudojant ant asfalto batai gali anksčiau laiko nusidėvėti ir būti nepatogūs. Netinka kalnų žygiams.

Poveikio aplinkai mažinimas

Naudojome labiau aplinką tausojančias medžiagas: - batviršis, liežuvis ir aulas, raišteliai, kilpos ir pamušalas pagaminti iš 100% perdirbto poliesterio;
- sutvirtinantys įsiuvai iš – 24% perdirbto poliesterio;
- išorinis padas iš – 30% perdirbtos gumos.
Šie veiksmai sudaro 26,5% bato svorio.
Naudojant perdirbtas medžiagas mažinamas išteklių eikvojimas, nes dar kartą panaudojamos tos pačios medžiagos. Techninė paskirtis ir kokybė garantuojama.

Bandymai laboratorijoje

Laboratoriniai bandymai atliekami siekiant ištirti šiuos parametrus: raištelių akučių ir dirželių tvirtumo kokybę, suklijavimo tvirtumą, toksiškumą, atsparumą UV spinduliams, pado ir batviršio medžiagų atsparumą trinčiai ir greito susidėvėjimo sąlygas. Bandymai leidžia pagerinti gaminių kokybę ir užtikrinti, kad batai anksčiau laiko nesusidėvės.

Kaip išsirinkti tinkamą žygio batų dydį?

Pasimatuokite abu batus, atsistoję ir su žygiams tinkamomis kojinėmis. Jei reikia, išbandykite kelis modelius ar dydžius. Patikrinkite du patogumą lemiančius dalykus:
- kulno padėtį;
- priekinės pėdos dalies padėtį leidžiantis žemyn.
Matuojantis batai neturėtų niekur spausti. Pavaikščiokite po parduotuvę. Pranešiokite batus per žygius palaipsniui, kad jie prisitaikytų prie jūsų pėdų.

Kaip išsirinkti tinkamą žygio kojinių dydį?

Kojinės turi būti reikiamo dydžio, kad nesusidarytų raukšlės: jei kojinės per didelės, kojinių audinys sukris klostėmis, o jei per mažos, kojinės batuose smuks žemyn.

Svarbu pasirinkti tinkamą batų ir kojinių derinį

Per žygį pūslių gali atsirasti dėl įvairių priežasčių: dėl trinties, kojinės raukšlių, drėgmės, per mažų ar per didelių batų ir pan.
Todėl svarbu išsirinkti tinkamo dydžio batus ir tinkamos sudėties audinio žygio kojines.

Kokios audinio žygio kojines rinktis?

Einant į žygį svarbu apsisaugoti nuo drėgmės, o tai padaryti sudėtinga, nes visi mes prakaituojame. Jei batai leidžia pėdoms kvėpuoti, jie išgarins drėgmę, susidarančią prakaituojant. Todėl svarbu dėvėti lengvas ir orui laidžias kojines. Jei batai santykinai neperšlampami, kad apsaugotų jus nuo lietaus, kojines reikėtų rinktis kitokias: jums reikės kojinių, sugeriančių prakaitą ir taip apsaugančių jūsų pėdas nuo drėgmės pojūčio.

Kokias kojines reikėtų dėvėti su batais „NH150“?

Batų pralaidumo orui nepakanka, kad visa prakaito drėgmė būtų išgarinta į išorę. Vertėtų rinktis vidutinio ilgio kojines „NH100“. Jų sudėtyje yra medvilnės, sugeriančios drėgmę, o jų minkštų kilpų struktūros padas apsaugo pėdą nuo drėgmės. Jos pakankamai ilgos, kad apsaugotų čiurną nuo trinties su batu. Tai puikus derinys, mažinantis pūslių atsiradimo riziką.

Garantija

Mūsų žygio batams taikoma 2 metų garantija.
Įsipareigojame Pasiūlyti jums ilgai tarnausiančių produktų, tinkančių visiems žygiams negrįstais takais ir pasivaikščiojimams. Nes mums labiausiai patinka tie gaminiai, kurių istorija vis dar tęsiasi!