Photos
Loading

100 sportiniai šortai bern. iš perdirbto pluošto – šv. pilki, margi, su raštu

3,70 €
SKU: S303750 (2600328)
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Pasirinkite parduotuvę
Patikrinti parduotuvės likutį
Nemokamai
Bus paruošta už 2 val. Tikrinti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 4 iki 5 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Drėgmės kontrolė
  Medžiagos sudėtyje drėgmę sulaikančios ir lėtai džiūstančios medvilnės.
 2. Ekologiškas dizainas
  Mūsų 100 šv. pilki margi marškinėliai su raštu bern. sukurti pagal ekol. dizainą
 3. Minkštumas
  100 % medvilnė, užtikrintas minkštumas
Produkto paskirtis
 1. Mūsų sportiniai rūbai sukurti 7–14 metų amžiaus vaikams: iki 172 cm ūgio berniukams ir 166 cm ūgio mergaitėms
  Mūsų gaminių grupė sukurta sportuoti mokykloje ar vaikų sporto salėje. Pagal Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) rekomendacijas vaikai kasdien turi bent valandą užsiimti fizine veikla. Įrodyta, jog sportas ir jo teikiama nauda yra būtini vaiko vystymuisi, fizinei ir protinei gerovei: motorinių įgūdžių vystymas ir vikrumas, pasitikėjimas savimi, priklausymas grupei.
 2. Fizinis lavinimas ir sportas leidžia vaikams išlieti sukauptą energiją, susipažinti su jų fiziniais pajėgumais: šuoliai, pusiausvyros pratimai, judesių serijos. Judėjimas, linksmybės, sportas su draugais laikantis grupėje galiojančių taisyklių yra itin naudinga bei prieinama tiek jums, tiek jūsų vaikams!
 3. „Domyos“ gaminių dizaino procesas:
  Mūsų dizaino komandos dirba atsižvelgdamos į vienintelį tikslą: užtikrinti puikų prakaito išgarinimo, šilumos bei tamprumo balansą atsižvelgiant į jaunųjų sportininkų poreikius. Jūsų vaikas galės pasirinkti visą gimnastikos kostiumą: marškinėliai, marškinėliai be rankovių, tamprės, kelnės, šortai, sportinis megztinis ir striukė.
 4. Nauji dydžiai vaikų rūbams, skirtiems fiziniam lavinimui ir sportui nuo 2019 m. sausio:
  Pagerinome savo 7–14 metų amžiaus vaikams skirtų rūbų dydžius Kiekvienai gaminių grupei nurodome amžiaus ribas bei vaiko ūgį. Žinome, kad to paties amžiaus vaikų ūgis gali itin skirtis. Būtinai leiskite vaikui pasimatuoti rūbą, kad jis galėtų išsirinkti tinkamiausią modelį. Taip pat siūlome papildomus dydžius 14–15 metų amžiaus paaugliams: iki 172 cm ūgio berniukams ir iki 166 cm ūgio mergaitėms
 5. Ar žinojote?
  mūsų gaminiai reguliariai išbandomi naudojant, juos tobuliname atsižvelgdami į klientų atsiliepimus.
 6. Ekologiško dizaino gaminys
  Pirmiausia mūsų tiekėjai surenka gamybos metu likusį audinį ir susmulkina jį iki pluošto. Tuomet mūsų įrenginiai iš jo suverpia siūlus, kurių sudėtyje yra 30 % perdirbto pluošto. Tuomet šie siūlai naudojami mūsų šviesiai pilkų margų šortų su raštu audimui.
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė medžiaga : 100.0% Medvilnė
 2. Informacija apie produktą
  Paprasčiausi ir patogiausi mūsų šortai. Paprasti, puikiai tinkantys, nevaržo judesių. Elastinga juosmens guma.Galinė kišenė.
 3. Išbandyta laboratorijoje
  Šiuos bandymus reguliariai atlieka nepriklausoma laboratorija. Jie leidžia mums užtikrinti kokybės standartų laikymąsi. Buvo atlikti šio gaminio skalbimo ir džiovinimo bandymai, norint įsitikinti, kad jis išsaugo savo formą ir spalvą.