GARANTIJA

 

Gali atsitikti, kad nusipirkę DECATHLON” produktą pastebite gamybinius trūkumus. Nesijaudinkite, visoms „DECATHLON” ženklų prekėms taikoma bent 2 metų garantija.

 

PIRKUS E-PARDUOTUVĖJE:

Prekes su defektais galite grąžinti į artimiausią „DECATHLON“ parduotuvę arba susisiekdamas su Klientų aptarnavimo skyriumi elektroniniu paštu: pagalba@decathlon.lt. Klientų aptarnavimo skyriaus darbuotojai užsakys šių grąžinamų prekių paėmimą iš Kliento per kurjerį. Klientas pats nepasirenka prekės siuntimo būdo. Grąžinamą prekę prašome rūpestingai supakuoti ir prie siuntinio pridėti grąžinimo numerį (-ius), atspausdindamas iš Interneto svetainės. Grąžinamų prekių su defektu siuntimo išlaidos tenka DECATHLON.LT.  

Gavę grąžintą produktą, pirmiausia patikrinsime jį, produktas bus taisomas ar pakeičiamas kitu. Jei gedimo priežasčiai taikoma garantija pagal įstatymą arba komercinė garantija, tačiau gaminys negali būti pataisytas arba pakeistas identišku, už jį bus grąžinama sumokėta suma. Bet kuriuo atveju, DECATHLON.LT pasiūlys jums tinkamiausią sprendimą.

 

Primename, kad priimami tik tie grąžinimai, kurie turi  grąžinimo numerį. Priešingu atveju grąžinimas laikomas netinkamu.

 

 

PIRKUS PARDUOTUVĖJE

 

Nesijaudinkite, visoms „DECATHLON” ženklų prekėms taikoma bent 2 metų garantija. Ji pradedama skaičiuoti nuo pirkimo datos, nurodytos jūsų pirkinio kvite.

Jei nupirktą prekę naudojote 30 dienų ar daugiau, pirmiausia „DECATHLON“ klientų aptarnavimo komanda pasiūlys prekę sutaisyti. Jei tai neįmanoma, grąžintą prekę pakeisime kita, identiška arba panašios paskirties.

Jei prekės trūkumą pastebėjote nepraėjus 30 dienų po pirkimo, pateikus pirkinio kvitą, grąžinsime sumokėtą sumą už prekes. Nepamirškite, kad prisijungę prie „DECATHLON“ narystės programos galėsite nebesirūpinti saugodami kiekvieno pirkinio kvitus, juos galėsite visuomet turėti elektroniniu formatu savo paskyroje.

 

 

KADA GARANTIJA NETAIKOMA:

 

  1. Garantija netaikoma produktą sugadinus dėl neatsargumo (netikėtai sutrenkus), aplaidumo, naudojant ir prižiūrint kitaip, nei nurodė tiekėjas ar įprasta praktikoje.

  2. Garantija nepadengia žalos, padarytos trečiųjų asmenų ar žalos, kurią lėmė tyčinis nusižengimas.

  3. Garantija netaikoma esant įprastam produkto nusidėvėjimui, taip pat produktams, kurie buvo pakeisti nesilaikant gamintojo instrukcijų.

  4. Garantija netaikoma trūkumams, sąlygotiems netinkamo montavimo, naudojimo ar priežiūros, taip pat taisymams, kuriuos atlikote Jūs ar tretieji asmenys, kurie nėra įgalioti „DECATHLON“ meistrai.

  5. „DECATHLON“ garantija taikoma tik originalioms detalėms.

  6. Nepadengiami nuostoliai, atsiradę dėl gaisro, žaibo, audrų, vandalizmo ar nesaugaus pervežimo.

 

Jei produktas grąžinamas „DECATHLON“ be pagrįstos priežasties arba dėl defekto, atsiradusio dėl anksčiau minėtų aplinkybių, mes pasiliekame teisę atmesti kliento prašymą ir grąžinti produktą klientui, pastarajam apmokant grąžinimo išlaidas.