GARANTIJA

 

Gali atsitikti, kad nusipirkę DECATHLON” produktą pastebite gamybinius trūkumus. Nesijaudinkite, visoms „DECATHLON” ženklų prekėms taikoma bent 2 metų garantija.

 

PIRKUS EL. PARDUOTUVĖJE:

Nepamirškite, kad greičiausiai ir patogiausiai galite grąžinti jums netinkančią prekę artimiausioje „DECATHLON”  parduotuvėje.

 

PREKĖS KEITIMAS:

1 - Prisijunkite prie savo „Decathlon“ paskyros.

1.2 – Skiltyje „Mano internetiniai užsakymai” pasirinkite savo užsakymą ir paspauskite viršuje „RETURN“.

1.3 - Užpildykite prekės grąžinimo anketą. Prie grąžinimo užklausos galite pridėti ir daugiau prekių, paspausdami mygtuką „Pridėti prekę“. Nepamirškite pasirinkti rezoliucijos: "grąžinti parduotuvės kreditu". Pateikę anketą, gausite grąžinimo numerį. 

1.4 - Atsispausdinkite šį kuponą ir pridėkite jį prie grąžinamos prekės siuntinio, kurį turite rūpestingai supakuoti prieš siųsdami.

1.5 – Susisiekite el. paštu pagalba@decathlon.com su Klientų aptarnavimo skyriumi, nurodykite grąžinimo numerį ir darbuotojai, įvertinę jūsų užklausą, atsiųs jums kurjerio anketą. Siuntimas per mūsų kurjerio anketą yra nemokamas.

1.6- Mūsų logistikos partneris susisieks su jumis dėl siuntinio paėmimo laiko. Arba įdėsite siuntinį į OMNIVA ar DPD siuntų terminalų tinklą.

1.7 - Kai jūsų siuntinys pasieks mūsų sandėlį, patikrinsime jį (per 72 valandas) ir atsakysime į jūsų užklausą el.paštu, suteikdami jums parduotuvės kreditą už pirkinį ir pridės parduotuvės kredito už būsimas siuntimo išlaidas. Kilus klausimams, nedvejodami susisiekite su mumis: pagalba@decathlon.com!

PINIGŲ GRĄŽINIMAS

2.1 - Prisijunkite prie savo „Decathlon“ paskyros.

2.2 – Skiltyje „Mano internetiniai užsakymai” pasirinkite savo užsakymą ir paspauskite viršuje „RETURN“.

2.3 - Užpildykite prekės grąžinimo anketą. Prie grąžinimo užklausos galite pridėti ir daugiau prekių, paspausdami mygtuką „Pridėti prekę“. Nepamirškite pasirinkti rezoliucijos: "grąžinti". Pateikę anketą, gausite grąžinimo numerį. 

2.4 - Atsispausdinkite šį kuponą ir pridėkite jį prie grąžinamos prekės siuntinio, kurį turite rūpestingai supakuoti prieš siųsdami.

2.5 – Susisiekite el. paštu pagalba@decathlon.com su Klientų aptarnavimo skyriumi, nurodykite grąžinimo numerį ir darbuotojai, įvertinę jūsų užklausą, atsiųs jums kurjerio anketą. Siuntimas per mūsų kurjerio anketą yra nemokamas.

2.6 - Mūsų logistikos partneris susisieks su jumis dėl siuntinio paėmimo laiko. Arba įdėsite siuntinį į OMNIVA ar DPD siuntų terminalų tinklą.

2.7 - Kai jūsų siuntinys pasieks mūsų sandėlį, patikrinsime jį (per 72 valandas) ir atsakysime į jūsų užklausą el.paštu, grąžinsime pinigus už pirkinį. Priklausomai nuo jūsų pasirinkto mokėjimo būdo, grąžinimas gali užtrukti ik 72 valandų. Kilus klausimams, nedvejodami susisiekite su mumis: pagalba@decathlon.com

Primename, kad priimami tik tie grąžinimai, kurie turi  grąžinimo numerį. Priešingu atveju grąžinimas laikomas netinkamu.

 

 

PIRKUS PARDUOTUVĖJE

 

Nesijaudinkite, visoms „DECATHLON” ženklų prekėms taikoma bent 2 metų garantija. Ji pradedama skaičiuoti nuo pirkimo datos, nurodytos jūsų pirkinio kvite.

Jei prekės trūkumą pastebėjote nepraėjus 30 dienų po pirkimo, pateikus pirkinio kvitą, klientų aptarnavimo komanda pasiūlys prekę sutaisyti. Jei tai neįmanoma, grąžintą prekę pakeisime kita, identiška arba panašios paskirties arba grąžinsime sumokėtą sumą už prekes. 

Jei nupirktą prekę naudojote 30 dienų ar daugiau, klientų aptarnavimo komanda pasiūlys prekę sutaisyti. Jei tai neįmanoma, grąžintą prekę pakeisime kita, identiška arba panašios paskirties arba grąžinsime sumokėtą sumą už prekes. 

Nepamirškite, kad prisijungę prie „DECATHLON“ narystės programos galėsite nebesirūpinti saugodami kiekvieno pirkinio kvitus, juos galėsite visuomet turėti elektroniniu formatu savo paskyroje.

 

 

KADA GARANTIJA NETAIKOMA:

 

  1. Garantija netaikoma produktą sugadinus dėl neatsargumo (netikėtai sutrenkus), aplaidumo, naudojant ir prižiūrint kitaip, nei nurodė tiekėjas ar įprasta praktikoje.

  2. Garantija nepadengia žalos, padarytos trečiųjų asmenų ar žalos, kurią lėmė tyčinis nusižengimas.

  3. Garantija netaikoma esant įprastam produkto nusidėvėjimui, taip pat produktams, kurie buvo pakeisti nesilaikant gamintojo instrukcijų.

  4. Garantija netaikoma trūkumams, sąlygotiems netinkamo montavimo, naudojimo ar priežiūros, taip pat taisymams, kuriuos atlikote Jūs ar tretieji asmenys, kurie nėra įgalioti „DECATHLON“ meistrai.

  5. „DECATHLON“ garantija taikoma tik originalioms detalėms.

  6. Nepadengiami nuostoliai, atsiradę dėl gaisro, žaibo, audrų, vandalizmo ar nesaugaus pervežimo.

 

Jei produktas grąžinamas „DECATHLON“ be pagrįstos priežasties arba dėl defekto, atsiradusio dėl anksčiau minėtų aplinkybių, mes pasiliekame teisę atmesti kliento prašymą ir grąžinti produktą klientui, pastarajam apmokant grąžinimo išlaidas.