500 orui laidūs medviln. sport. marškinėliai trump. rank. merg. – rožiniai

9,00 €
SKU: S300879 / 2978411 / 8577895
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Tikrinti likutį parduotuvėje
Tikrinti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 5 iki 6 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Drėgmės kontrolė
  Hidrofilinis poliesterio audinys išgarina prakaitą.
 2. Stabilumas
  Raštuota dalis sukišama į kelnes ir laikosi savo vietoje sportuojant.
 3. Tampri medžiaga
  Natūraliai lengva, tampri medžiaga.
 4. Minkštumas
  Medžiaga švelni odai.
Produkto paskirtis
 1. Mūsų sportinių drabužių kolekcijos 6–14 m. vaikams: arba 172 cm ūgio berniukams ir 166 cm ūgio mergaitėms
  Mūsų drabužių asortimentas yra sukurtas vaikų gimnazijoms ir mokykloms. Pasaulio sveikatos organizacija („World Health Organisation“, WHO) rekomenduoja vaikams bent 60 min. per dieną užsiimti fizine veikla. Sporto svarba bei jo nauda vaikų raidai, gerai fizinei ir protinei būklei palaikyti yra įrodytos: sportas padeda vystyti vaikų motorinius įgūdžius, vikrumą ir pasitikėjimą savimi, ir padeda jiems įsitraukti į grupinę veiklą
 2. Fizinis lavinimas yra visapusiškas užsiėmimas, kuris leidžia vaikams sportuoti ir išmėginti visas jiems galimas fizines galimybes: šokinėjimą, pusiausvyros atradimą ir daugybę kitų judesių bei triukų. Jie gali laisvai judėti, linksmintis ir džiaugtis sportu su draugais pagal grupės gyvenimo taisykles. Fizinis lavinimas yra lengvai pasiekiamas sportinis užsiėmimas, turintis daug privalumų, kuriais džiaugsitės taip pat kaip jūsų vaikas!
 3. „Domyos“ gaminių dizaino procesas:
  Mūsų komanda dirba turėdama tik vieną tikslą: užtikrinti pusiausvyrą tarp prakaito išgarinimo, šilumos, tamprumo judant bei kitų jaunųjų sportininkų poreikių. Jūsų vaikas gali pasirinkti visą fizinio lavinimo komplektą: marškinėlius, marškinėlius be rankovių, tampres, kelnes, šortus, sportinį megztinį ir striukę.
 4. Naujieji vaikų drabužių, skirtų fizinio lavinimo ir sportinei veiklai, dydžiai įsigalioja nuo 2019 m. sausio:
  Mes pagerinome drabužių dydžius 6–14 m. vaikams. Kiekvienas iš mūsų gaminių turi ne tik vaikų amžiaus, bet ir ūgio rekomendacijas. Žinome, kad to paties amžiaus vaikų ūgis gali labai skirtis. Todėl rekomenduojame jums išmatuoti savo vaikų ūgį siekiant išrinkti jiems tinkamiausius drabužius. Mes taip pat siūlome papildomus drabužių dydžius 14–15 m. vaikams ir paaugliams: berniukams iki 172 cm ir mergaitėms iki 166 cm ūgio.
 5. Ar žinojote?
  mūsų gaminiai reguliariai išbandomi naudojant, juos tobuliname atsižvelgdami į klientų atsiliepimus.
 6. Pagaliau pavyks atlikti judesius žemyn galva su drabužiais!
  Išnagrinėję, kas vaikams trukdo gimnastikos metu, pastebėjome, kad dažniausias rūpestis – apnuoginta nugara ar pilvas, nes drabužiai nesilaiko savo vietoje. Tai įkvėpė mus sugalvoti šiuos marškinėlius „du viename“, kurių ilgesnę dalį galite sukišti į kelnes (šortus, tampres ir t. t.), ir problema išspręsta!
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė medžiaga : 55.0% Poliesteris (PES), Pagrindinė medžiaga : 45.0% Medvilnė Įsiuvas : 100.0% Poliesteris (PES)
 2. Informacija apie produktą
  Ilgesnę drabužio dalį galima sukišti į kelnes, kad ji visada išliktų vietoje. Jūsų nugara ir pilvas visada bus pridengti, net jei būsite žemyn galva!
 3. Išbandyta laboratorijoje
  Nepriklausoma laboratorija reguliariai atlieka mūsų gaminių bandymus. Jie leidžia mums užtikrinti kokybės standartų laikymąsi. Atlikome šio gaminio skalbimo ir džiovinimo bandymus norint įsitikinti, kad jis išsaugo savo formą ir spalvą.