Photos
Loading

500 šiltos medžioklinės pelkių kamufliažo rašto kelnės (dėvėti po bridkelnėmis)

22,00 €
SKU: S191832 / 2571498 / 8494414
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Tikrinti likutį parduotuvėje
Tikrinti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 4 iki 5 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Kamufliažas
  Ryškus tikroviškas pelkių kamufliažas sudaro 3D įspūdį.
 2. Sulaiko šilumą
  Šiltas ir patogus dėvėti šukuotas poliesterio audinys.
 3. Anatominis dizainas
  Pėdų kilpos ‒ patogiau apsimauti bridkelnes.
 4. Tampri medžiaga
  Pagrindinio audinio sudėtyje yra 7 % elastano.
Produkto paskirtis
 1. Šildo kojas po bridkelnėmis
  Įsivaizduokite ‒ medžioti išvykstate anksti ryte, likus dviem valandoms iki aušros, kad patogiai įsitaisytumėte prie ežero, kuriame dažnai lankosi antys (gaigalai, kryklės, šaukštasnapės antys, smailiauodegės antys ir cyplės). O galbūt medžiojate iš plūduriuojančios slėptuvės ar trobelės ir jums reikia susikurti veiksmingą pasalą. Lauke labai šalta. Net dėvint bridkelnes nuo vandens šiurpsta oda. Tai jau praeityje. Vilkėdami šias kelnes nesušalsite ir jausitės patogiai.
 2. Patogumas ‒ dar viena kelnių, skirtų dėvėti po bridkelnėmis, savybė
  Šias kelnes mūsų dizaineriai, kurie taip pat medžioja, sukūrė dėvėti po bridkelnėmis. Jos ne tik šildo, bet yra ir patogios bei malonios vilkėti. Šukuotas poliesterio audinys labai švelnus. Net jeigu medžiojant daug laiko teks praleisti vandenyje, kojos nesušals. Be to, šios kelnės nevaržo judesių ir netrukdo vaikščioti. Jos pasižymi visomis medžioklei reikalingomis savybėmis ir sveria tik 350 g (L dydžio).
 3. Kelnių raštas puikiai susilieja su aplinka ir gerai maskuoja apatinę kūno dalį
  Šios kelnės skirtos vandens paukščių medžiotojams ir medžioklės entuziastams. Ji išmarginta išskirtiniu SOLOGNAC pelkių kamufliažo raštu, kuris padės pasislėpti nuo ančių, žąsų, kryklių ir kitų paukščių. Itin tikroviškai pavaizduota augmenija (vikšriai, žolė ir nendrės), 3D efektas ir kontrastingas šviesių bei tamsių atspalvių fonas ‒ šios kelnės padės susilieti su aplinka, jeigu esant šiltam orui nuspręsite dėvėti vien jas, bridkelnių nesivilksite.
 4. Nagi, prisipažinkite, jau susidomėjote. Maža to, štai dar keli šių kelnių privalumai
  Nors medžiotojai dažnai linkę visus reikiamus daiktus laikyti striukėje ar liemenėje (t. y. kuo toliau nuo vandens), šiose kelnėse įtaisėme dvi užtrauktukais užsegamas kišenes. Tamprų juosmenį galima reguliuoti dviem suveržiamomis virvelėmis. Klešnių apačioje taip pat yra po gumelę ‒ į jas reikia įkišti pėdas, kad būtų patogiau apsimauti bridkelnes.
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė medžiaga : 93.0% Poliesteris (PES), Pagrindinė medžiaga : 7.0% Elastanas Kišenė : 100.0% Medvilnė
 2. Patvirtinta
  Dėvėdami šias kelnes mūsų ambasadoriai ir bandytojai medžiojo laukinius vandens paukščius Šiaurės Prancūzijoje, taip pat Žirondos ir Kamargo regionuose.
 3. Saugojimo patarimai
  Laikykite sausai ir toliau nuo šviesos šaltinių.
 4. Produkto apribojimai
  Saugokite nuo ugnies ir kitų šilumos šaltinių.
 5. Informacija apie produktą
  Dėliodami masalus ar brisdami per pelkę pasiimti ką tik pašautą paukštį daugiau nebešalsite! Po bridkelnėmis dėvėkite šias šiltas kelnes ir nesušalsite.