Photos
Loading

560 ilgi odiniai jojimo batai suaugusiesiems

92,00 €
SKU: S301094 / 2380009 / 8500521
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Rezervuoti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 5 iki 6 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Patogu dėvėti
  Maksimalų komfortą užtikrina elastinga oda, anatominis padas ir guma!
 2. Patvarumas
  Padas priklijuotas ir prisiūtas priekyje ir gale didesniam tvirtumui.
 3. Anatominis dizainas
  Tampri dalis ir dviejų dydžių blauzdos reiškia, kad 560 batai tiks visiems!
 4. Neslysta
  Groblėtas guminis padas geriau įsitvirtinta balnakilpėse.
 5. Lengva naudoti
  Užtrauktukas šone, plati tampri dalis leidžia juos greitai ir lengvai apsiauti!
Produkto paskirtis
 1. Anatominis dizainas:
  Ne paslaptis, ko reikia norint gerai jaustis ant savo žirgo ar ponio ir pasiekti norimus rezultatus. Tereikia gerai tinkančio komplekto, kad galėtumėte valdyti savo žirgą. 560 batai pagaminti iš elastingos odos ir yra dviejų blauzdų dydžių (XS/S ir M/L), kad tiktų skirtingiems raiteliams.Platus tamprus įsiuvas šone, prisiūtas prie odos vingiuota siūle, ir formuota blauzda reiškia, kad batai jums puikiai tiks.
 2. Patogumas
  Kadangi mūsų inžinieriai visuomet galvoja apie raitelio patogumą, kurdami 560 batus jie sukūrė naują pėdos formą.Išimamas vidinis padas, ergonominė bato forma ir elastingos medžiagos yra itin patogios, netrikdo judesių, ypač nuleidžiant kojas. Guma apspaudžia kojos apačią, suteikia elastingumo pojūtį einant ar jojant. Tai reiškia, kad galite susikoncentruoti ties jojimu.
 3. Patvarumas
  560 batai pagaminti iš kokybiškos odos, guminis padas priklijuotas ir prisiūtas šone ir apačioje, mikropluošto pamušalas yra itin atsparus dėvėjimui, užtikrina gerą drėgmės valdymą. Iš esmės 560 batus galima naudoti dresavimui, poilsiui ir varžyboms, viduje ir lauke, jie sukurti ilgam naudojimui!
 4. Lankstumas.
  560 batai sukurti reguliariai jodinėjantiems raiteliams. Šie batai, dėl savo tinkamumo, lankstumo ir apatinės kojos dalies prilaikymo užtikrina raitelių patogumą.Šie batai pagaminti iš tikros odos, turi mikropluošto pamušalą, kuris minkštas ir tvirtas, tačiau netrukdo judesiams. Grublėtas kibus sintetinės odos padas gali susilenkti, tačiau išlaiko savo standumą.
 5. Priežiūros patarimai
  Žinome, jog norite išbandyti savo 560 batus. Tačiau prieš pirmą kartą juos apsiaudami ištepkite juos drėkinamuoju kremu.Prižiūrėkite juos valydami kartą per savaitę. Išvalykite smėlį ir purvą švelniu šepečiu, tuomet audiniu įtrinkite vaško ar specialaus odai skirto kremo. Nelaikykite šalia šilumos šaltinių, laikykite sausai.Batams labai tiks šie priežiūros elementai.
 6. Praktiški ir universalūs:
  Šie batai jums tiks neatsižvelgiant į tai, kokia disciplina užsiimate.Jie neįtikėtinai patogūs ir gali būti naudojami bet kokios rūšies jojimui.Jie turi du pentinų tvirtinimus ir užtrauktuką šone, kuris leis lengvai apsiauti ir nusiauti.Jie pakankamai stilingi ir varžyboms. Pamilsite juos.
 7. Dydžio pasirinkimo patarimas:
  Dydžiai yra maži. Jei turite abejonių, siūlome rinktis kiek didesnį dydį, nei įprastai nešiojate.
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Viršus : 80.0% Karvės oda, Viršus : 20.0% Poliesteris (PES) Išorinis padas : 100.0% Sintetinis kaučiukas Pamušalas ir kojinė : 50.0% Poliamidas (PA), Pamušalas ir kojinė : 50.0% Poliuretanas (PU)
 2. Saugojimo patarimai
  Saugokite nuo drėgmės ir geriausiai laikykite sausoje, gerai vėdinamoje patalpoje.Šių jojimo batų negalima palikti džiūti prie šilumos šaltinio, kadangi oda gali išsausėti.
 3. Informacija apie produktą
  Nieko nėra neįmanomo, todėl pagaminome šiuos 560 batus iš tikros odos. Jie patogūs, techniški ir stilingi, su plačiais tampriais įsiuvais, kad lengvai prisitaikytų prie jūsų blauzdos.