70 l rakinama vyr. kalnų žygių kuprinė „Travel500“, mėlyna

92,00 €
SKU: S156350 / 2188368 / 8383137
Pasirinkti spalvą:

  Dydis : 70L
Dydžių vadovas

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 5 iki 6 darbo dienų
Produkto privalumai -
 1. Atsparumas trinčiai
  10 metų garantija. Ypač tvirtas gaminys dėl audinio ir sutvirtintų siūlių.
 2. Talpa
  Talpa: 70 l Matmenys: 65 x 40 x 32 cm Svoris: 2,5 kg
 3. Lengva atidaryti ir uždaryti
  1 lagamino tipo užsegimas, kad viduje tilptų kuo daugiau
 4. Apsauga nuo vagysčių
  Platus rakinamas užsegimas prie nugaros, kad daiktus galėtumėte laikyti saugiau.
 5. Patogu nešti
  „EasyFit“ sistema užtikrina optimalų automatinį reguliavimą Gaubtas nuo lietaus
 6. Capacity
  Capacity: 70 litres Dimensions: 65x40x32 cm
Produkto paskirtis
 1. Kaip patogiausiai susikrauti daiktus į kuprinę?
  Patalynę dėkite ant dugno. Sunkius reikmenis (palapinę, viryklę, maistą) dėkite arčiausiai nugaros. Šiuos daiktus apdėkite drabužiais. Kilimėlį neškitės po užverčiamu kuprinės viršumi; palapinę, jei netelpa kuprinės viduje, galima pritaisyti po kuprine. Neperšl. striukę ir džemperį laikykite lengvai pasiek. vietoje. Kišenėse susidėkite smulkius reikmenis, kurių prireiks per dieną (kremą nuo saulės, žemėlapį, akinius nuo saulės ir kt.). Vandens gertuvę (pūslę) įstatykite į spec. kišenę nugaroje.
 2. „Easyfit“ sistema
  Ši patentuota sistema leidžia vienu judesiu reguliuoti kuprinės dydį jos nenusiimant; kad ji prisitaikytų prie jūsų figūros ir užtikrintų maksimalų komfortą.
 3. Kaip susireguliuoti kuprinę?
  VISŲ PIRMA, ATLAISVINKITE visus dirželius (petnešas, diržą, apkrovos reguliavimo dirželius). UŽSIDĖKITE KUPRINĘ. APJUOSKITE KLUBUS DIRŽU (diržas turėtų dengti dubens kaulus) ir SUVERŽKITE. Tada PATRAUKITE „EasyFit“ SPAUSTUKUS; dirželio užtvara apglėbs pečius. Galiausiai sureguliuokite apkrovos reguliavimo diržus taip, kad būtų patogu.
 4. Mūsų Mokslinių tyrimų ir plėtros skyriaus atlikti „EasyFit“ sistemos efektyvumo bandymai
  Paprasta naudoti sistema: Kuprinę su „Easyfit“ sistema galima sureguliuoti 2–3 kartus greičiau; ją teisingai sureguliuosite iš pirmo karto. Kuprinė sureguliuojama nė kiek neprasčiau nei su standartine reguliavimo sistema: „EasyFit“ įvertinta kaip daug patogesnė atlikus 4 % Friedmano statistinį testą; o teisingai sureguliuotų kuprinių buvo šešiskart daugiau.
 5. Kaip matuojama kuprinės talpa?
  Kiekvienos kuprinės ar krepšio talpa matuojama pagal standartizuotą metodą: pagrindinis skyrius ir kiekviena kišenė pripildomi nedidelių kamuoliukų. Tada kamuoliukai išpilami iš kuprinės į dalmenimis sužymėtą talpyklą; taip išmatuojama talpa litrais su kelių procentų paklaida. Nurodytas tuščias svoris yra naudoto orientacinio pavyzdžio svoris. Gali būti nežymių skirtumų.
 6. 10 m. garantija
  Garantija taikoma visiems kuprinės defektams, išskyrus tuos, kurie atsirado dėl įprasto susidėvėjimo ir netinkamo naudojimo. Ši speciali 10 metų garantija galioja tik pateikus gaminį ir jo pirkimo kvitą. Gaminys, kuriam garantija taikoma, taisomas ar keičiamas nemokamai. Ši komercinė garantija neturi įtakos jokioms įstatymais numatytoms teisėms, kurios galioja produkto įsigijimo šalyje.
 7. Informacija apie gaminių poveikio aplinkai palyginimą
  Gaminio poveikis aplinkai apskaičiuojamas per visą jo būvio ciklą remiantis įvairiais rodikliais. Taikomas bendrasis vertinimas nuo A iki E, padedantis atskirti mažiausią poveikį aplinkai turinčius gaminius lyginant tos pačios rūšies prekes (marškinėlius, kelnes, kuprines ir kt.). „Decathlon“ yra įsipareigojusi pateikti informaciją apie savo gaminių poveikį aplinkai. Daugiau informacijos: http://sustainability.decathlon.com/
 8. Weight and dimensions
  The bag is 65 cm in height, 40 cm wide and 32 cm deep. It weighs approximately 2.5 kg.
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė medžiaga : 100.0% Poliesteris (PES) Pamušalas : 100.0% Poliesteris (PES) Įsiuvas : 100.0% Poliamidas (PA)
 2. Patvirtinta
  Visas mūsų kuprines realiomis sąlygomis išbando tikslinės rinkos vartotojai, o bandymo sąlygos yra identiškos įprastoms nešiojimo sąlygoms. Bandymų komandas sudaro mūsų produktų vadovai ir kiti asmenys, nesusiję su QUECHUA – taip mūsų produktai išbandomi,
 3. Saugojimo patarimai
  Kuprinę laikykite sausoje vietoje.
 4. Produkto apribojimai
  Neatspari vandeniui; saugokite savo daiktus nuo lietaus.
 5. Informacija apie produktą
  Kuprinė su užsegimu nugaroje mažina kišenvagystės riziką. Atvartą galima paversti rankine per petį, kad dokumentus galėtumėte nešiotis su savimi.
 6. Išbandyta laboratorijoje
  Laboratorijose ir realiomis sąlygomis tikriname kuprinės atsparumą plyšimui, susidėvėjimui, atsparumą vandeniui ir jos spalvų atsparumą UV spinduliams. Tuomet kuprinė pakraunama ir uždedama ant manekeno, kuris, imituodamas gaminio dėvėjimąsi, atkartoja tū