Photos
Loading

Apsauginiai apatiniai krepšinio šortai pažengusiems žaidėjams

23,00 €
SKU: S169413 / 2341611 / 8394722
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Rezervuoti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 5 iki 6 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Apsauga nuo smūgių
  Paminkštinti įdėklai ties šlaunimis apsaugo nuo patempimų ir smūgių.
 2. Drėgmės kontrolė
  Minkšta medžiaga sugeria ir išgarina prakaitą.
 3. Nevaržo judesių
  Tamprus audinys ir gerai priglundantis modelis suteikia didesnę judėjimo laisvę.
 4. Greitai džiūsta
  Greitai džiūsta, kad nekrėstų šaltis sportuojant ar pasportavus.
 5. Drėgmės kontrolė
  Minkšta medžiaga sugeria ir išgarina prakaitą.
Produkto paskirtis
 1. Kodėl žaidžiant krepšinį verta naudoti apsaugas?
  Per pastaruosius kelerius metus pažengusių žaidėjų lygio krepšinis labai pasikeitė. Žaidimas tapo gerokai intensyvesnis, jo metu dažniau pasitaiko pavojingų kontaktų. Kaip tik todėl, siekdama sumažinti traumas dėl smūgių ar nukritimų, „Tarmak“ sukūrė apsauginių priemonių asortimentą. Galite dėvėti visas asortimento apsaugos priemones treniruodamiesi bei dalyvaudami varžybose ir nė kiek nesijaudinti.
 2. Kas kuria „Tarmak“ krepšinio apsaugas?
  „Tarmak“ yra aistringų krepšinio mylėtojų komanda, kurianti specialiai krepšiniui žaisti pritaikytus gaminius. Visi mūsų asortimento drabužiai sukurti taip, kad atitiktų net reikliausių krepšininkų reikmes ir padėtų maksimaliai mėgautis žaidimu per treniruotes.
 3. Ar žinojote, kad visi „Tarmak“ gaminiai išbandomi realiomis varžybų sąlygomis?
  TARMAK gaminių dizainerių komanda dirba Prancūzijos šiaurinėje dalyje, sporto komplekse „Kipstadium“, .Ji nuolat stengiasi, kad krepšinis būtų dar malonesnis užsiėmimas. Visi mūsų gaminiai pagaminti iš medžiagų, kurių kokybę, gebėjimą garinti drėgmę, patvarumą ir kt. atidžiai patikriname. Kiekvienas modelis kelias savaites realiomis sąlygomis bandomas krepšinio žaidėjų ir atnaujinamas atsižvelgiant į jūsų atsiliepimus.
 4. Peržiūrėkite mūsų patarimus, kaip treniruotis ir įsigyti tinkamą krepšinio įrangą!
  „Tarmak“ savo gaminius skiria visiems krepšinio žaidėjams, tiek pradedantiesiems, tiek žaidžiantiems reguliariai. Peržiūrėkite mūsų patarimus, kaip žaisti krepšinį ir kokią įrangą įsigyti, kad galėtumėte puikiai praleisti laiką žaisdami tiek vieni, tiek su draugais. https://conseilsport.decathlon.fr/conseils/basketball-al_332
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė medžiaga : 80.0% Poliamidas (PA), Pagrindinė medžiaga : 20.0% Elastanas Porolonas : 85.0% Polietilenas (PE), Porolonas : 15.0% Putplasčio EVA
 2. Saugojimo patarimai
  Rekomenduojame laikyti šį gaminį sausoje vietoje. Pasportavę nepamirškite išimti iš sportinio krepšio ir išskalbti bei išdžiovinti.
 3. Produkto apribojimai
  Nelyginkite. Nedžiovinkite būgninėje džiovyklėje.
 4. Informacija apie produktą
  Šie apatiniai krepšinio šortai apsaugo nuo patempimų bei nugriuvus. Jie prilaikys jūsų raumenis, kad žaisdami jaustumėtės puikiai!
 5. Išbandyta laboratorijoje
  šiam gaminiui taikytas skalbimo ir džiovinimo bandymas norint įsitikinti, kad jis išlaiko formą bei spalvą. Toks bandymas leidžia užtikrinti aukščiausią kokybę, kurios iš mūsų tikimasi.