Photos
Loading

Aptempti vyrų bėgimo bekele šortai – juodi / anglies

27,00 €
SKU: S157552 / 2473288 / 8503009
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Nemokamai
Galima įsigyti per 2 val Rezervuoti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 4 iki 5 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Kišenės
  2 dvigubos kišenės priekyje/nugaroje (gertuvėms) + 2 šoninės nugaroje (geliams)
 2. Drėgmės kontrolė
  Pagrindinė medžiaga pagerina prakaito sugėrimą ir išgarinimą
 3. Prilaiko raumenis
  Spaudimas šlaunų srityje padeda prilaikyti raumenis
 4. Lengvumas
  Lengvos medžiagos ir priedai, 80–90 kg skirtas dydis – 138 g
Produkto paskirtis
 1. Naujas dizainas
  Gaminio dizainas patobulintas, kad užtikrintų geresnį raumenų prilaikymą. Dabar atsižvelgiama ir į jūsų svorį. Itin svarbu pasirinkti tinkamą dydį, nes šie šortai yra kompresiniai. Kiekvienas kūnas yra skirtingas – pasimatuokite tiek įvairių dydžių, kiek tik reikia, kad rastumėte jums tinkamą dydį.
 2. Raumenų prilaikymas
  Spaudimas įvairiose šlaunų srityse padeda prilaikyti raumenis bėgant. Kai raumenys prilaikomi, atrodo, kad reikia mažiau pastangų, todėl jaučiatės patogiau bėgdami ir sumažinama raumenų vibracija.
 3. Skirtingų kišenių detalės
  Šiuose šortuose yra 4 kišenės: - priekyje didelė kišenė aplink pilvą, kurioje telpa 250 ml gertuvė, prilaikoma tamprios juostos. Šios kišenės viduje yra kišenėlė su užtrauktuku telefonui (140 x 70 mm); - nugaroje didelė kišenė su užtrauktuku, kurioje telpa 250 ml gertuvė. Joje taip pat yra vidinė kišenė išmaniajam telefonui, jei norėtumėte laikyti jį čia; - abiejose galinės kišenės pusėse yra 2 tinklinės kišenės, kiekvienoje iš jų lengvai tilps 3 geliai.
 4. Sutraukiama virvelė
  Šortus galima reguliuoti ties liemeniu priveržimo dirželiu. Kad liemens juostoje būtų patogu laikyti daiktus, rekomenduojame užtempti ją aukštai ant juosmens ir tvirtai sutraukti dirželiu.
 5. Palyginamasis gaminių poveikio aplinkai įvertinimas
  Gaminio poveikis aplinkai apskaičiuojamas atsižvelgiant į visą jo dėvėjimo laiką ir taikant skirtingus rodiklius. Priskiriamas bendras ABCDE rezultatas, leidžiantis greičiau atskirti produktus pagal jų poveikį aplinkai lyginant to paties tipo produktus (marškinėlius, kelnes, kuprines ir t. t.). „Decathlon“ įsipareigoja vizualiai pateikti su aplinkos apsauga susijusią informaciją. Daugiau informacijos rasite http://sustainability.decathlon.com/
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė medžiaga : 80.0% Poliamidas (PA), Pagrindinė medžiaga : 20.0% Elastanas Įsiuvas : 76.0% Poliamidas (PA), Įsiuvas : 24.0% Elastanas
 2. Saugojimo patarimai
  Laikykite pakabintus ant pakabo ar sulankstytus švarioje ir sausoje vietoje.
 3. Informacija apie produktą
  Spaudimas įvairiose šlaunų srityse padeda sumažinti vibraciją ant odos ir prilaikyti raumenis bėgant bekele. Šešios kišenės gertuvėms, geliams ir išmaniajam telefonui.
 4. Išbandyta laboratorijoje
  šie aptempti šortai išbandyti laboratorijoje ir įvairių lygių sportininkų realiomis bėgimo sąlygomis. Visi bandytojai pasirinko jas dėl lengvumo ir patogumo bėgant bekele šiltu oru. Palenkiamosios siūlės apsaugo nuo nutrynimo.