Photos
Loading
Paskutiniai vienetai

Atviri šiuolaikinio šokio berankoviai marškinėliai mergaitėms – juodi

Regular Price: 5,50 € -33%

3,70 €

SKU: S303550 / 2602775 / 8516669
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Tikrinti likutį parduotuvėje
Tikrinti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 5 iki 6 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Nevaržo judesių
  Plačios angos rankoms ir apvali apykaklė sklandiems judesiams.
 2. Minkštumas
  Patogesnis minkštas audinys.
 3. Moisture management
  Breathable fabric for added comfort.
Produkto paskirtis
 1. Kaip pasirinkti šiuolaikinio šokio aprangą
  Šokėjai paprastai šiuolaikinio šokio rūbus gali rinktis laisviau nei baleto šokėjai. Pastarųjų mokytojai dažnai reikalauja tam tikrų elementų. Turite jaustis patogiai ir galėti laisvai judėti. Puikiai tinka aprangos deriniai: laisvos kelnės ir aptempta palaidinė arba aptemptos kelnės ir laisva palaidinė. Taip pat galite sluoksniuoti rūbus, kad pakeistumėte išvaizdą (marškinėlius derinti su berankoviais marškinėliais arba marškinėlius su rankovėmis su trumpais marškinėliais).
 2. Why wear a cotton dance outfit?
  We all want a modern dance outfit that's comfortable and shows off our moves! This tank top offers total ease for your upper body to confidently dance your heart out.
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė medžiaga : 58.0% Medvilnė, Pagrindinė medžiaga : 38.0% Poliesteris (PES), Pagrindinė medžiaga : 4.0% Elastanas
 2. Patvirtinta
  Mūsų bandymų inžinierė Inès atliko produktų bandymus su profesionaliais šokėjais ir mėgėjais. Jie dėvėjo mūsų gaminius pamokų metu ir papasakojo savo patirtis – tiek geras, tiek blogas. Mums pavyko palikti gerąsias gaminių savybes ir pataisyti tai, kas bu
 3. Informacija apie produktą
  Ar norite šokio metu atsipalaiduoti? Šie švelnūs marškinėliai su plačiomis angomis rankoms laisviems judesiams. Pasiruošę? Eime šokti!