Photos
Loading

BCAA 2.1.1, 250 g, tropinių vaisių skonio

9,50 €
SKU: S307156 / 2714064 / 8545109
Pasirinkti spalvą:

  Dydis : nėra dydžio
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Rezervuoti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 4 iki 5 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Sudėtis
  4,8 g BCAA ir 1 g glutamino vienoje porcijoje.
 2. Mažina nuovargį
  Sudėtyje yra vitaminų B6, B9 ir C.
Produkto paskirtis
 1. Ar žinojote?
  Organizmas natūraliai negamina šakotosios grandinės aminorūgščių (BCAA), taigi jūs turite jų gauti per mitybą.Štai kodėl jos vadinamos svarbiausiomis aminorūgštimis.
 2. Produkto detalės:
  BCAA 2:1:1 sudėtyje yra vitaminų B6, B9 ir C, L-leucino, L-izoleucino ir L-valino santykiu 2:1:1, taip pat L-glutamino. Vitaminas B6 skatina įprastą baltymų ir glikogeno skaidymą.Vitaminas B9 palaiko įprastą aminorūgščių sintezę.Vitaminai B6, B9 ir C padeda mažinti nuovargį.
 3. Paruošimo patarimai:
  1 porcija per dieną, ištirpinta 250–500 ml vandens, vartojama vieną valandą prieš arba per treniruotę. 35 porcijos po 7 g.
 4. Patarimai dėl vartojimo:
  Šis maisto papildas nėra vaistas.Neviršykite leistinos dienos normos.Šis produktas nėra įvairios, subalansuotos mitybos ir sveikos gyvensenos pakaitalas. Prieš vartodami ilgesnį laiką (> 2 mėn.), pasitarkite su gydytoju ar mitybos specialistu.Šio produkto nerekomenduojama vartoti asmenims, sergantiems inkstų ar kepenų ligomis bei nėščiosioms.Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Miltelių pavidalo šakotos grandinės aminorūgščių maisto papildas su vitaminais.Natūralaus tropinių vaisių skonio.Su saldikliais.Sudedamosios dalys:šakotosios grandinės aminorūgštys (L-leucinas, L-valinas, L-izoleucinas), L-glutaminas, rūgštingumą reguliuo
 2. Saugojimo patarimai
  Laikykite vėsioje, sausoje, tamsioje vietoje.Po naudojimo tvirtai uždarykite.
 3. Produkto apribojimai
  Inkstų ar kepenų liga, nėštumas ir jaunesni nei 14 metų vaikai.
 4. Informacija apie produktą
  Viena porcija tropinių vaisių BCAA prieš treniruotę ar sportuojant užtikrina 4,8 g BCAA:lengvas ir skanus baltymų papildas!