Bėgimo ausinės „ONEAR 100“

9,00 €
SKU: S169351 / 2536577 / 8485497
Pasirinkti spalvą:

  Dydis : UNIVERSALUS
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Rezervuoti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 4 iki 5 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Stabilumas
  Silikoniniai ausinių galai su kojelėmis, spaustukas laidui pritvirtinti.
 2. Saugo nuo prakaito
  Atsparios prakaitui.
 3. Kontrolė
  Nuotolinio valdymo sistema ir mikrofonas muzikai perjungti į skambučius
 4. Lengvumas
  Lengvos, todėl itin patogios ir puikiai telpa ausyje. Svoris: 15 g
Produkto paskirtis
 1. Kuo sportinės ausinės skiriasi nuo įprastinių?
  Bėgant juda visas kūnas, todėl ausinės turi stabiliai laikytis ausyse. Be to, bėgdami prakaituojate, todėl jos turi būti atsparios prakaitui. Taip pat turite girdėti aplinkos garsus. Būtent į šiuos tris skirtingus reikalavimus atsižvelgėme kurdami sportines ausines „ONear 100“.
 2. Ausinės, kurios tvirtai laikosi jums bėgant!
  Kad „Bluetooth“ ausinės „ONear 100“ tvirtai laikytųsi ausyse: - Silikoninių ausinių galiukuose yra kojelės, kurios telpa ausyse. Taip ausinės stabilizuojamos, bet nesukelia diskomforto. - Ausinės „ONear 100“ yra su spaustuku, kad galėtumėte laidą pritvirtinti prie marškinėlių ar striukės.
 3. Harmoningas garsas dėl bosinės refleksinės sistemos
  Naudodami ausines „ONEAR 100“ galėsite klausytis savo mėgstamiausios muzikos. Jose naudojama miniatiūrinė bosinė refleksinė sistema, dažnai taikoma garso kolonėlėse: vamzdelis ausinės gale suformuoja išorės link nukreiptą angą. Ši sistema užtikrina harmoningą garsą, nes žemų dažnių garso bangos sustiprinamos, nors paprastai kuriant tokio tipo ausines, į šias garso bangas nekreipiama daug dėmesio.
 4. Švelnios jūsų ausims
  Gamindami ausinių galiukus, parinkome minkštą silikoną, tinkantį ausims. Tai reiškia, kad ausinės nepatenka į ausies landą, todėl bėgdami nejausite spaudimo pojūčio. Kurdami šias ausines, ištyrėme įvairias ausų formas, o testuotojai išbandė ausinių patogumą.
 5. Gerai girdimi išoriniai garsai
  Bėgiojant mieste, parke ar už miesto, nemalonu jaustis atskirtam nuo pasaulio, todėl sukūrėme atviro dizaino ausines. Tai reiškia, kad ausinės nepatenka į ausies landą, o jūs galite jaustis daug patogiau ir girdėti išorinio pasaulio garsus.
 6. Prakaitavimas nebekelia problemų!
  Jei bėgiojate, kai karšta, prakaituojate. „ONear 100“ ausinės bėgikams yra atsparios prakaitui. Akustinę ausinių angą dengia medžiaginė membrana, apsauganti ausines nuo prakaito.
 7. Silikoniniai galiukai tvirtai laikosi ant ausinių
  Seno dizaino ausines su laidu naudojantys bėgikai dažnai skųsdavosi, kad ausinių galiukai nuolat nukrenta. Sukūrėme tokios konstrukcijos ausines, kurių galiukai daugiau nebenukrenta. Jei jūsų įsigytų ausinių galiukai vis tiek nukrenta, susisiekite su mūsų garantinio aptarnavimo tarnyba ir užsisakykite naują porą.
 8. Plaunami silikoniniai galiukai
  Jei po kelių bėgimų ausines reikia išvalyti, nuimkite silikoninius galiukus ir juos išplaukite. Pačias ausines nušluostykite šluoste. Nemerkite jų į vandenį, nes ausinių konstrukcija nepritaikyta būti panardinta.
 9. Priedas jūsų telefonui!
  Ausinės „ONear 100“ turi daugiafunkcinio nuotolinio valdymo funkciją ir mikrofoną, todėl galite: - sustabdyti grojimą (spustelėkite mygtuką); - perjungti kitą dainą (du kartus spustelėkite mygtuką); - atsiliepti į skambutį (spustelėkite mygtuką); - atmesti skambutį (du kartus spustelėkite mygtuką); - užbaigti pokalbį (spustelėkite mygtuką); - įjungti „Siri“ arba „Google Voice“ (du kartus spustelėkite mygtuką).
 10. Kokios muzikos klausytis bėgant?
  Norime pasidalinti muzika, kuri padeda mums bėgti. Todėl sukūrėme grojaraštį „Deezer“ ir „Spotify“ programose. Savo programėlėje ieškokite „FREE TO MOVE“. Į grojaraštį galite įtraukti ir savo mėgiamų dainų!
 11. Puiki kokybė už geriausią kainą!
  Į savo gaminių kokybę žiūrime rimtai. Sukūrėme daug prototipų ir juos tobulinome atlikdami laboratorinius tyrimus ir bandymus bėgant. Akustinis dizainas ir silikoninių ausinių forma yra dvi sportinių ausinių „ONear 100“ savybės, dėl kurių sukūrėme daugiausia prototipų ir juos tobulinome tol, kol galėjome jums pasiūlyti geriausią gaminį už geriausią kainą.
 12. Techninės specifikacijos
  Kolonėlės skersmuo 12,2 mm, varža 32 omai, jautrumas 102 Db (+/- 3 Db, esant 1 KHz ir kai įvestis yra 1 mW), dažnių diapazonas 20 Hz–20 KHz, nominali išvesties galia 3–5 mW, laido ilgis: 120 cm, kištukas: 3,5 mm
 13. Garantija ir aptarnavimas po pardavimo
  DECATHLON gaminiams suteikiama 2 metų garantija. Jei turite klausimų, apsilankykite mūsų pagalbos svetainėje support.geonaute.com. Čia rasite patarimų, kaip tinkamai naudoti gaminį: instrukcijų, mūsų vartotojų dažnai užduodamų klausimų ir mokomosios vaizdo medžiagos. Norėdama suteikti jums geriausią įmanomą pagalbą, pagalbos tarnyba dirba visą parą, kad atsakytų į jūsų klausimus.
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Ausinės : 60.0% Akrilonitrilo butadieno stirenas (ABS), Ausinės : 40.0% PCBA Dangtelis : 100.0% Silikonas Kabelis : 100.0% Termoplastinis poliuretanas (TPU)
 2. Saugojimo patarimai
  ausines „ONear 100“ saugokite nuo drėgmės, laikykite sausoje vietoje.
 3. Informacija apie produktą
  Šios paprastos ir patogios ausinės tvirtai laikosi ausyje, todėl bėgiodami galite mėgautis muzika nesibaimindami dėl ausinių.
 4. Išbandyta laboratorijoje
  Visus „Kalenji“ gaminius realiomis sąlygomis, kurioms jie sukurti, išbando naudotojų grupė. Bandymus koordinuoja ir jiems vadovauja kompetentingų inžinierių komanda. Visi šie bandymai leidžia gaminių vadovams, inžinieriams ir visai „Kalenji“ komandai tobu