Photos
Loading

Bėgimo GPS laikrodis su širdies ritmo matuokliu „M430“, juodas

135,00 €
SKU: SX8523666 / 2637816 / 8523666
Pasirinkti spalvą:

Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Nemokamai
Tikrinti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 5 iki 6 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Parametrų matavimas
  GPS, riešo širdies ritmo matuoklis, išplėst. treniruočių funkc., veiklos sekimas
 2. Autonomiškumas
  Iki 8 val. veikimas GPS laikrodžio + širdies matuoklio režimu
 3. Nepraleidžia vandens
  Taip, tinka plaukimo užsiėmimams.
 4. Galima susieti su kitais įrenginiais
  Planuokite, sinchronizuokite ir dalinkitės savo treniruotėmis su „Polar Flow“
 5. Suderinamumas
  Suderinamas su „Bluetooth Smart“ diržu
Produkto paskirtis
 1. Pagrindinės funkcijos (1/3)
  - Matuokite savo širdies ritmą ties riešu Lengvai ir tiksliai matuokite savo širdies ritmą optiniu širdies ritmo matuokliu, priklausančiu „Polar“. - Išplėstinis „GPS“ Patikimas ir tikslus „Polar M430“ su GPS tiksliai apskaičiuoja jūsų greitį, atstumą ir maršrutą. Energiją taupančio režimo dėka galite pasiimti jį į labai ilgus nuotykius.
 2. Pagrindinės funkcijos (2/3)
  - Bėgimo viduje duomenys Kai nėra GPS signalo, „Polar M430“ susietasis laikrodis apskaičiuoja jūsų bėgseną ir atstumą pagal riešo judesius. - Veiklos sekimas Išlikite aktyvūs visą dieną. „Polar M430“ susietasis laikrodis apskaičiuoja jūsų eiseną, sudegintas kalorijas ir miego laiką bei suteikia asmeninį kasdienės veiklos tikslą.
 3. Pagrindinės funkcijos (3/3)
  - POLAR FLOW Planuokite, sinchronizuokite ir dalinkitės savo treniruotėmis „Polar Flow“ paslaugos ir programėlės pagalba. Visi duomenys yra lengvai pasiekiami. - Išmaniojo telefono pranešimai Išmaniojo telefono pranešimų funkcija siunčia telefono pranešimus tiesiai į jūsų M430 ekraną. - Sporto šakų profiliai „Polar“ siūlo daugiau kaip 100 skirtingų sporto šakų profilių, kad galėtumėte pasirinkti tą, kuris geriausiai atitinka jsų treniruotes
 4. Techninės specifikacijos
  - Įmontuotas GPS su „SiRFInstantFix™“ palydovine prognozavimo technologija - Aktyvumo jutiklis - Rankinis ir automatinis rato laikas - Vibruojantis pranešimas - Atsparus vandeniui (tinka plaukimui) - 8 MB atmintis - 240 mAh ličio polimerų įkraunama baterija - Baterijos veikimo trukmė iki 8 val. treniruočių režimu su GPS ir optiniu širdies ritmo matuokliu
 5. Svoris ir išmatavimai
  - Svoris: 51 g - Storis: 12 mm - Ekrano dydis: 128 x 128 pikselių didelės skiriamosios gebos ekranas - Dirželio dydis M/L: 130–210 mm
 6. Treniruotėms ir treniravimui skirtos funkcijos (1/4)
  - Fizinio pasirengimo testas, kurį užtikrina laikrodis su širdies ritmo matuokliu be diržo Penkių minučių testas, išmatuosiantis aerobinį fizinį pasirengimą pagal širdies ritmą ramybės būsenoje, širdies ritmo kaitą ir jūsų bazinę informaciją. Testą atlikite reguliariai, kad išmatuotumėte padarytą pažangą. - Nauda treniruotėms Suteikia jums motyvuojančią ataskaitą, kurioje aprašoma treniruotės nauda vos jai pasibaigus. - Bėgimo indeksas Nurodo jūsų bėgimo rezultatų pokyčius.
 7. Treniruotėms ir treniravimui skirtos funkcijos (2/4)
  - Varžybų programa Treniruokitės varžyboms su keičiama asmenine programa, kurią rasite „Polar Flow“. Pasirinkite vieną iš keturių galimų atstumų (5 km, 10 km, pusmaratonis arba maratonas) ir laikykitės treniruočių programos, pritaikytos pagal jūsų profilį ir tikslus. - Treniruotės intensyvumas Nurodo, kokį poveikį treniruotė turi jūsų kūnui ir padeda palyginti skirtingų seansų intensyvumą. Nuolatos stebėkite treniruočių intensyvumą, kad atrastumėte savo ribas.
 8. Treniruotėms ir treniravimui skirtos funkcijos (3/4)
  - Poilsio būsena Nurodo, kiek laiko reikia pailsėti prieš kitą seansą. - Išmaniosios kalorijos Ši funkcija pagal jūsų svorį, aukštį, amžių, lytį, maksimalų asmeninį širdies ritmą (maks. HR) ir treniruotės intensyvumą nurodo, kiek kalorijų sudeginote. - Veiklos vadovas Rodo jūsų aktyvumo lygį dienos metu ir suteikia praktinių patarimų, kaip pasiekti užsibrėžtus tikslus.
 9. Treniruotėms ir treniravimui skirtos funkcijos (4/4)
  - Veiklos efektyvumas Pateikia dienos, savaitės ir mėnesio veiklos ataskaitą nurodydama, kurie veiklos pasirinkimai padėjo jums palaikyti gerą sveikatą. - „Sleep plus“ Geras miegas padeda pailsėti ir pagerina rezultatus. „Polar Sleep Plus™“ automatiškai apskaičiuoja jūsų miego laiką, ilgį ir kokybę. Gausite savo miego ataskaitą, kad galėtumėte imtis tinkamų veiksmų jam pagerinti.
Produkto testavimas
 1. Informacija apie produktą
  Aukšto lygio sportinis laikrodis bėgikams, norintiems daugiau.