Photos
Loading

Bėgimo kaklaskarė – marginta juoda

4,60 €
SKU: S308698 / 2766008 / 8549718
Pasirinkti spalvą:

  Dydis : UNIVERSALUS
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Rezervuoti

Užsakyti internetu
Produkto privalumai
 1. Praleidžia orą
  Pagaminta iš medžiagos, kuri greitai išgarina prakaitą.
 2. Sulaiko šilumą
  Audinys sveria 200 g/m2, šukuotas, viduje į flisą panašus audinys.
Produkto paskirtis
 1. Priežiūros patarimai
  Skalbti skalbyklėje, ne daugiau nei 30 °C temperatūroje. Džiovinti programa sintetikai. Prieš skalbdami išverskite. Naudokite nedidelį kiekį skalbimo miltelių. Nenaudoti skalbinių minkštiklio. Džiovinkite pakabintą šiltoje ir gerai vėdinamoje vietoje. Nedžiovinti būgninėje džiovyklėje. Nenaudoti cheminio valymo. Nenaudoti baliklio. Nedėti ant radiatoriaus.
 2. AUDINIO LAIDUMAS ORUI
  Norėdami nustatyti medžiagos laidumą orui, matuojame jo atsparumą perduodamiems garams arba RET. Jis nurodo audinio gebėjimą išleisti sportuojant kūno išskirtus vandens garus ir neleisti vandeniui kauptis ant odos. Kuo RET vertė mažesnė, tuo audinys laidesnis orui. Šios kaklo šildyklės RET yra 4,85.
 3. Lyginamasis produktų poveikio aplinkai įvertinimas
  Gaminio poveikis aplinkai apskaičiuojamas atsižvelgiant į visą jo dėvėjimo laiką ir taikant skirtingus rodiklius. Bendrasis A–E įvertinimas suteikiamas tam, kad būtų lengviau nustatyti mažiausią poveikį aplinkai turinčius gaminius, lyginant tos pačios rūšies prekes (marškinėlius, kelnes, kuprines, t. t.). „Decathlon“ yra įsipareigojusi teikti poveikio aplinkai informaciją apie savo gaminius. Daugiau informacijos rasite: http://sustainability.decathlon.com/
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė medžiaga : 91.0% Poliesteris (PES), Pagrindinė medžiaga : 9.0% Elastanas
 2. Patvirtinta
  šį audinį išbandė atrinkti bėgikai per lenktynes.
 3. Informacija apie produktą
  Iš šiltos, minkštos ir patogios medžiagos pagaminta kaklo šildyklė, veiksmingai sauganti kaklą ir ausis nuo šalčio. Bėgdami jausitės gražiai ir jaukiai. vienas dydis.