Photos
Loading

Besiūlės šiuolaikinio šokio tamprės mergaitėms

7,00 €
SKU: S143106 / 2007430 / 8352133
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Tikrinti likutį parduotuvėje
Tikrinti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 5 iki 6 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Nevaržo judesių
  Besiūlės, kad šokant būtų maksimaliai komfortiškos.
 2. Nepermatoma
  Labai tamsios, prisitaiko prie kūno formos.
 3. Patvarumas
  Sutvirtinta plati juosmens juosta ir įsiuvas tarp kojų.
Produkto paskirtis
 1. Ką dėvėti su tamprėmis
  Gerai tinka prie aptemptų minisijonų ar šortų aukštu liemeniu. Papildykite savo aprangą orą praleidžiančia sportine liemenėle, ant jos galite užsivilkti ir laisvus marškinėlius!
 2. Kaip pasirinkti šiuolaikinio šokio aprangą
  Šokėjai paprastai šiuolaikinio šokio rūbus gali rinktis laisviau nei baleto šokėjai. Pastarųjų mokytojai dažnai reikalauja tam tikrų elementų.Turite jaustis patogiai ir galėti laisvai judėti.Puikiai tinka aprangos deriniai: laisvos kelnės ir aptempta palaidinė arba aptemptos kelnės ir laisva palaidinė. Taip pat galite sluoksniuoti rūbus, kad pakeistumėte išvaizdą (marškinėlius derinti su berankoviais marškinėliais arba marškinėlius su rankovėmis su trumpais marškinėliais)!
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė medžiaga : 93.0% Poliamidas (PA), Pagrindinė medžiaga : 7.0% Elastanas
 2. Patvirtinta
  Mūsų bandymų inžinierė Inès atliko produktų bandymus su profesionaliais šokėjais ir mėgėjais.Jie dėvėjo mūsų gaminius pamokų metu ir papasakojo savo potyrius – tiek gerus, tiek blogus. Tai padėjo mums išsiaiškinti savo stipriąsias puses ir tobulėti, steng
 3. Informacija apie produktą
  Norite rūbų, pabrėžiančių jūsų šokių judesius? Techninės šių tamprių savybės ir paviršius užtikrina optimalų prilaikymą ir išryškina kojų linijas kiekviename žingsnyje.
 4. Išbandyta laboratorijoje
  Siekiant užtikrinti, kad gaminys išlaikys spalvą ir formą, su juo buvo atlikti skalbimo ir džiovinimo bandymai. Norint užtikrinti nuolatinį kokybės reikalavimų laikymąsi, šiuos bandymus reguliariai atlieka nepriklausoma laboratorija.