Photos
Loading

Dvivietė palapinė 2 SECOND FRESH&BLACK, BALTA

80,00 €
SKU: S142650 (2030817)
Pasirinkti spalvą:

  Dydis : dvivietė
Dydžių vadovas
Pasirinkite parduotuvę
Patikrinti parduotuvės likutį
Nemokamai
Bus paruošta už 2 val. Tikrinti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 4 iki 5 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Lengva surinkti ir išardyti
  Stovi be atramų. Lengvas pastatymas. Suvyn. pagal instrkc: lengvai susivynioja
 2. Talpa
  Plotas: 120 X 210 cm. Maksimalus naudingas aukštis: 98 cm.
 3. Lengva transportuoti
  Dėklo dydis: Ø 65x9 cm / 29,9 l. Svoris: 3,3 kg.
 4. Palaiko vėsą
  Geram miegui – uždangalas, mech. vėdin. sistema, „Fresh&Black“ audinys.
 5. Tamsa
  Patentuotas FRESH & BLACK išorinis audinys: 99% tamsos netgi dieną.
 6. Patvarumas
  Atspari vėjui iki 50 km/h (6 balų jėga): patikrinta vėjo tunelyje ant disko.
 7. Nepraleidžia vandens
  Išbandyta 200 mm vandens/val./kv.m kiekiu (tropinio lietaus) ir realiomis sąlyg.
 8. Lifecycle comparison:
 sleeping tent - sustainability.decathlon.com
  Environmental impact
  Lifecycle comparison: sleeping tent - sustainability.decathlon.com
Produkto paskirtis
 1. Pastatymas/suvyniojimas
  Greitai pastatoma. Be atramų stovinti palapinė (galima statyti bet kur; jei nėra vėjo, nereikia nė kuoliukų!). Lengva suvynioti vadovaujantis instrukcija.
 2. Čiužinių tinkamumas
  Palapinę rekomenduojame naudoti su savaime prisipučiančiu ar žygio čiužiniu, kurio plotis ne daugiau kaip 60 cm. Kad per daug nesumažėtų palapinės naudingas plotas ir nesusidarytų per daug kondensato, palapinėje nerekomenduojame naudoti čiužinių, storesnių nei 6 cm.
 3. Vėdinimas
  Uždangalas su 2 skvernais, kuriuose galima atversti ir pritvirtinti prie šoninių virvių (atverčiami iš vidaus). Taip užtikrinamas oro cirkuliavimas. Galinę uždangalo dalį taip pat galima pakelti iš vidaus traukiant už virvelės. Du tarpai tarp uždangalo ir žemės kiekvienoje miegamojoje dalyje, kad cirkuliuotų oras ir sumažėtų natūraliai vykstanti kondensacija. Naujoji technologija apsaugo nuo saulės karščio.
 4. Atsparumas vandeniui
  Visos „Quechua“ palapinės išbandomos laboratorijoje (visa palapinė 4 valandas 200 l/kv. m/val. vandens kiekiu) ir lauko sąlygomis. (2 000 mm išorinis poliesterio uždangalas su PU danga, 120 g/kv. m polietileno patiesalas, visos siūlės sandarintos termiškai priklijuota izoliacija). Po poliesterio uždangalo esanti orui laidi danga apsaugo nuo drėgmės, kuri dėl kondensacijos susidaro pagrindo viduje.
 5. Atsparumas vėjui
  Visos palapinės išbandomos vėjo tunelyje ant specialaus besisukančio disko, kad būtų patikrinti visi palapinės šonai. Tinkamai pastatyta palapinė sutvirtinus visomis virvėmis atlaiko pažeminį vėją iki 50 km/h (6 balų jėga).
 6. Palyginamasis gaminio poveikio aplinkai vertinimas
  Gaminio poveikis aplinkai apskaičiuojamas per visą jo būvio ciklą remiantis įvairiais rodikliais. Bendrasis vertinimas nuo A iki E padeda lengviau atskirti mažiausią poveikį aplinkai turinčius gaminius lyginant tos pačios rūšies prekes (marškinėlius, kelnes, kuprines ir t. t.) „Decathlon“ yra įsipareigojusi ant savo gaminių skelbti poveikio aplinkai informaciją. Daugiau informacijos: http://sustainability.decathlon.com/
 7. Garantija / Aptarnavimas įsigijus
  Kaip dizaineriai ir žygeiviai, dievinantys gamtą, rūpinamės gaminamų produktų ilgaamžiškumu, todėl visos mūsų palapinės pagamintos taip, kad jas būtų galima sutaisyti. Atsarginių dalių ir kuoliukų taisymo rinkinių galima įsigyti „Decathlon“ dirbtuvėse arba mūsų svetainėje adresu: http://spi-atelier.decathlon.fr/atelier/produit/1871524 Iškilus problemų su palapine, atneškite ją į artimiausią „Decathlon“ parduotuvę.
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Uždangalas : 100.0% Poliesteris (PES) Vidinė medžiaga : 100.0% Poliesteris (PES) Patiesalas : 100.0% Polietilenas (PE) Stulpelis : 100.0% Stiklo pluoštas (FG) Rankinis krepšys : 100.0% Poliesteris (PES)
 2. Saugojimo patarimai
  Laikymas: panaudoję ar po valymo palapinės nedėkite į laikymo vietą gerai neišdžiovinę, kad neatsirastų nemalonaus kvapo ir pelėsio.
 3. Produkto apribojimai
  Miegojimo plotis: maks. 60 cm žmogui.
 4. Informacija apie produktą
  Pasirūpinkite savo komfortu: erdvus vidus, pakankamas aukštis. Rinkitės „Fresh&Black“ konstrukciją miegoti vėsioje ir tamsioje vietoje. Lengvo suvyniojimo sistema leis be vargo išardyti palapinę.