Photos
Loading

Džemperis berniukams "100"

4,60 €
SKU: S303894 / 2744072 / 8543261
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Rezervuoti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 4 iki 5 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Drėgmės kontrolė
  Medvilnės mišinys, sulaikantis drėgmę + poliesteris, kad išgarintų prakaitą.
 2. Sulaiko šilumą
  Kilpinis audinys, idealiai apsaugantis nuo šalčio.
 3. Tampri medžiaga
  Audinyje yra elastano, todėl galite judėti tikrai nevaržomai.
 4. Minkštumas
  Pūkuotas audinys išorėje suteikia papildomo švelnumo.
Produkto paskirtis
 1. Sporto rūbai sukurti vaikams ir paaugliams, nuo 6 iki 14 metų amžiaus 172 cm ūgio berniukams ir 166 cm ūgio mergaitėms.
  Mūsų gaminių grupė sukurta vaikams sportuoti viduje arba kūno kultūros pamokoms mokykloje. Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) rekomenduoja vaikams sportuoti bent po 60 minučių kasdien.Itin svarbus sporto vaidmuo bei nauda vaikų raidai ir gerai fizinei bei psichinei būklei seniai įrodytas:tobulėja vaikų motoriniai įgūdžiai, didėja vikrumas, pasitikėjimas savimi, socialinė įtrauktis.
 2. Kas yra lavinamoji gimnastika ir sportas?
  Fizinio lavinimo pamokos ir sporto treniruotės suteikia vaikams galimybę išlieti energiją ir išbandyti visas fizines veiklas:šuolius, balansavimą, judesių sekas ir triukus.Nors dauguma šių užsiėmimų atliekamu mokykloje, kūno kultūros pamokoje, tai galima daryti ir sporto klubuose ar laisvalaikiu.
 3. Gimnastikos linksmybės:
  Judėjimas ir linksmybės žaidžiant su draugais laikantis tam tikrų veiklos grupėse taisyklių. Gimnastika yra lengvai prieinamas užsiėmimas, teikiantis visapusę naudą. Ji patiks tiek jūsų vaikams, tiek paaugliams!
 4. „Domyos“ gaminių kūrimo procesas.
  Mūsų dizaino komandos dirbdamos siekia vieno tikslo:puikiai suderinti prakaito išgarinimą užtikrinančias savybes, šiltumą ir tamprumą, atsižvelgiant į sportuojančių vaikų poreikius.Vaikai galės išsirinkti visą sportinių drabužių komplektą:trumparankovius marškinėlius, marškinėlius be rankovių, tampres, kelnes, šortus, sportinį megztinį ar švarkelį.
 5. Raskite vaikams ar paaugliams tinkantį dydį.
  Mūsų 6–14 metų vaikams skirti dydžiai keičiasi!Siūlome gaminius nurodydami amžiaus intervalą ir vaiko ūgį.Žinome, kad to paties amžiaus vaikų ūgis gali labai skirtis.Išmatuokite vaiko ūgį, kad įsitikintumėte, kuris modelis jam tiks. Taip pat siūlome papildomą dydį 14–15 metų vaikams:iki 172 cm ūgio berniukams ir iki 166 cm ūgio mergaitėms.
 6. Ar žinojote?
  Savo gaminius nuolat išbandome ir keičiame atsižvelgdami į klientų atsiliepimus.
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė medžiaga : 57.0% Medvilnė, Pagrindinė medžiaga : 38.0% Poliesteris (PES), Pagrindinė medžiaga : 5.0% Elastanas
 2. Informacija apie produktą
  Paprastas sportinis džemperis, kad nesušaltumėte prieš, per ir po treniruočių.Be gobtuvo.
 3. Išbandyta laboratorijoje
  Bandymus reguliariai atlieka nepriklausoma laboratorija. Jie suteikia mums galimybę užtikrinti, kad būtų visuomet laikomasi mūsų kokybės standartų.Norint įsitikinti, kad šis drabužis išsaugo formą ir spalvą, jis buvo patikrintas atliekant skalbimo ir džio