Fliso džemperis moterims

13,00 €
SKU: S302556 / 2422293 / 8505608
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Rezervuoti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 4 iki 5 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Sulaiko šilumą
  Komponentas, apsaugantis nuo šalčio (komforto temp. 7–10°C) ir aukšta apykaklė
 2. Praleidžia orą
  Audinys praleidžia kūno sukurtus vandens garus. Atsegamas per visą ilgį
 3. Lengvumas
  Tik 270 g (M dydis).
 4. Ekologiškas dizainas
  Fliso audinys pagamintas tik iš perdirbto poliesterio pluošto
 5. Kišenės
  2 kišenės su užtrauktukais rankoms
 6. Kompaktiškumas
  Plono mikrofliso drabužis, kurį labai patogu įsimesti į kuprinę
 7. Easy maintenance
  Machine washable. Dries quickly, crease-resistant.
Produkto paskirtis
 1. Kirpimas
  Šis džemperis prigludęs, tačiau ne per daug arti kūno. Rekomenduojame po šiuo drabužiu vilkėti techninį apatinį drabužį, kuris tiesiogiai liestųsi su oda ir geriau apsaugotų kūną nuo šalčio. Jis taip pat sukurtas vilkėti po striuke, apsaugančia nuo vėjo / lietaus. Rinkitės savo įprastą dydį.
 2. Flisas: izoliuoja sulaikomas oras
  Fliso komponento tekstūra (vadinama „šukuota“, nes sudaryta iš kilpelių) sulaiko orą; šis oras veikia kaip natūrali izoliacinė medžiaga, kuri sulaiko kūno šilumą.
 3. Šiluminės izoliacijos bandymai
  Mūsų gaminamų fliso džemperių šilumą išbandome šių dviejų bandymų pagalba: - audinio bandymas - bandymas ant šiluminio manekeno šilumos kameroje. Atkuriame tas pačias temperatūros, vėjo (5 km/val.) ir drėgmės sąlygas, kurios būna kalnuose, keliaujant pėsčiomis 5 km/val. greičiu. Šie bandymai leidžia patvirtinti gaminių dizainą, o tuomet produktas bandomas realiomis sąlygomis.
 4. Ilgaamžiškumas
  Išbandome mūsų flisinių žygio gaminių dėvėjimąsi, siekdami užtikrinti jų ilgaamžiškumą. Garantuojame: - atsparumą trinčiai su kuprine ir rankomis, kad gaminys ilgiau nesipūkuotų - siūlių stiprumą - vilnos atsparumą po skalbimo (dydžio stabilumas) - spalvos neblukimą po skalbimo, kai veikiamas UV spindulių ar prakaito.
 5. Gaminių poveikio aplinkai palyginimo balas
  Gaminio poveikis aplinkai apskaičiuojamas per visą jo būvio ciklą remiantis įvairiais rodikliais. Priskiriamas bendras ABCDE balas, kad galėtumėte lengviau identifikuoti ekologiškiausius produktus lygindami tos pačios rūšies produktus (marškinėliai, kelnės, kuprinės ir kt.). „Decathlon“ aktyviai palaiko šią aplinkosauginio vertinimo iniciatyvą. Daugiau informacijos: http://sustainability.decathlon.com/
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė medžiaga : 100.0% Poliesteris (PES) Pamušalas : 100.0% Poliesteris (PES)
 2. Patvirtinta
  Mūsų dizainerių komanda įsikūrusi Monblano papėdėje, Aukštutinėje Savojoje (Prancūzija). Visus metus mūsų dizaineriai kuria ir tobulina gaminius, kurie yra patrauklūs, paprasti ir technologiškai pažangūs. Tuomet jie visokeriopai išbandomi realiomis naudoj
 3. Saugojimo patarimai
  Laikykite sulankstytą švarioje, sausoje vietoje
 4. Informacija apie produktą
  Jums patiks šis švelnus perdirbto pluošto audinys ir jo izoliacinės savybės. Flisinis džemperis, idealiai tinkantis apsaugai nuo šalčio kalnuose.
 5. Išbandyta laboratorijoje
  atliekame dviejų tipų šiluminius bandymus: - išbandome fliso medžiagą; - atliekame bandymą su šiluminiu manekenu temperatūros kameroje. Atkuriame tas pačias temperatūros, vėjo (5 km/h) ir drėgmės sąlygas, kurios būna kalnuose, keliaujant pėsčiomis 5 km/h