FTS 920 kardiotreniruočių marškinėliai – tamsiai mėlyni / žalsvai rusvi

18,00 €
SKU: S302892 / 2767525 / 8550045
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Rezervuoti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 4 iki 5 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Drėgmės kontrolė
  Pralaidi orui, greitai džiūstanti medžiaga neleidžia sušlapti.
 2. Nevaržo judesių
  Spec. kirpimo ir medžiagos 360° koncepcija užtikrina visišką judėjimo laisvę.
 3. Lengvumas
  Dvigubai lengvesni nei klasikiniai medvilnės marškinėliai.
 4. Vėdinimas
  Tinkliniai įsiuvai padės išlikti sausiems.
 5. Kvapų kontrolė
  Specialus audinys padės atsisveikinti su nemaloniu kvapu
Produkto paskirtis
 1. Kūno rengybos marškinėliai ar bėgimo marškinėliai: koks skirtumas?
  Atlikdami kūno rengybos pratimus, judate visomis kryptimis. Tai reiškia, kad jūsų šortai ar marškinėliai turi būti pakankamai ilgi, jei pasilenksite arba pakelsite rankas. Medžiaga turi būti tampri ir pralaidi orui, kad prisitaikytų prie kiekvieno jūsų judesio ir gerai kontroliuotų drėgmę. Visi mūsų gaminiai sukurti siekiant patenkinti šiuos poreikius, kurie skiriasi nuo bėgimo!
 2. 360° koncepcija: kartu su jumis judantys drabužiai!
  Norite pavyzdžio? Visi mūsų marškinėliai yra specialios formos pečių srityje, tad galėsite laisvai judėti. Kaip mes tai sugalvojome? Mūsų dizaineriai stebėjo sporto klubo lankytojus ir dirbo išvien su mokslinių tyrimų laboratorija. O kadangi stilius taip pat yra svarbus, mūsų komandą įkvėpė sporto suteikiama energija, tad išlaikomos dinamiškos linijos. Rezultatas: medžiagos ir išvaizda, tinkanti sportui! Tai ir yra 360° koncepcija: mėgavimasis aukštomis technologijomis.
 3. Ar šie gaminiai išbandomi prieš juos parduodant?
  Žinoma! Visi mūsų audiniai turi sėkmingai išlaikyti kruopščius laboratorinius bandymus, kad jaustumėtės patogiai ir saugiai. Atliekame spalvų blukimo, atsparumo nuolatiniam skalbimui, drėgmės šalinimo ir kitus bandymus ‒ vadiname juos „audinių kankinimu“. O paskui? Negi tai viskas? Ne visai. Paskui mūsų gaminius realiomis sąlygomis išbando sportininkai. Mes įsiklausome į jų atsiliepimus ir juos analizuojame tam, kad patobulintume gaminius. Tik tada sportinė apranga keliauja į parduotuvę!
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė medžiaga : 80.0% Poliesteris (PES), Pagrindinė medžiaga : 20.0% Elastanas Įsiuvas : 93.0% Poliamidas (PA), Įsiuvas : 7.0% Elastanas Peties įsiuvas : 87.0% Poliamidas (PA), Peties įsiuvas : 13.0% Elastanas
 2. Informacija apie produktą
  Lengviausi ir labiausiai orui pralaidūs asortimento marškinėliai. Dėl labai lengvo audinio (pagrindinis audinys sveria vos 110 g ) jausitės labai patogiai juos dėvėdami.