PREKIŲ GRĄŽINIMAS PER 365 DIENAS

 

Tik turėdami paskyrą „DECATHLON” galite persigalvoti dėl savo pirkinio per 365 dienas!

Neturite Decathlon paskyros? Susikurkite ją ČIA !

 

Jeigu mūsų interneto svetainėje (ar fizinėje parduotuvėje) įsigijote prekę ir nesate ja visiškai patenkinti, pakeisime ją arba grąžinsime sumokėtą sumą. Kadangi mums svarbiausia – patenkintas klientas!

 

  1. Nenaudotos prekės grąžinimas:

Jei vis dar nepanaudojote nusipirktos „DECATHLON” prekės ir ji yra originalioje pakuotėje, atsiųskite ją mums atgal, o mes grąžinsime sumokėtą sumą arba pakeisime prekę kita. Ši nuostata nėra taikoma tokiems jūsų pirkiniams kaip maistas ir gėrimai, įvairios gendančios prekės, personalizuotos bei saugumo prekės (šalmai, virvės ir pan.). Nepamirškite, kad greičiausiai ir patogiausiai galite grąžinti jums netinkančią prekę artimiausioje „DECATHLON”  parduotuvėje

 

  1. Sporto prekės grąžinimas, kai ji neatitiko jūsų lūkesčių naudojant ją sportinėje veikloje

Atkreipiame dėmesį, kad grąžinimas nėra galimas jei:

- prekė buvo netinkamai laikoma ir prižiūrima, arba specialiai sugadinta;

- prekė buvo naudota ne pagal paskirtį ;

- prekė yra purvina, sutepta ;

- pastebimi normalūs prekės susidėvėjimo požymiai ;

- prekė yra gendanti, personalizuota arba tai yra saugos prekė (šalmas, virvė ir pan.).

 

„DECATHLON” Klientų aptarnavimo skyriaus darbuotojai, apžiūrėję kiekvieną grąžinamą prekę, pasilieka teisę kaskart nuspręsti dėl jos grąžinimo ir pasiūlyti patogiausią klientui sprendimą (taisymas, keitimas ar grąžinimas).

 

Nepamirškite, kad greičiausiai ir patogiausiai galite grąžinti jums netinkančią prekę artimiausioje „DECATHLON”  parduotuvėje, o taip pat ir naudodamiesi mūsų svetaine :

 

PREKĖS KEITIMAS:

1 - Prisijunkite prie savo „Decathlon“ paskyros.

1.2 – Skiltyje „Mano internetiniai užsakymai” pasirinkite savo užsakymą ir paspauskite viršuje „RETURN“.

1.3 - Užpildykite prekės grąžinimo anketą. Prie grąžinimo užklausos galite pridėti ir daugiau prekių, paspausdami mygtuką „Pridėti prekę“. Nepamirškite pasirinkti rezoliucijos: "grąžinti parduotuvės kreditu". Pateikę anketą, gausite grąžinimo numerį. 

1.4 - Atsispausdinkite šį kuponą ir pridėkite jį prie grąžinamos prekės siuntinio, kurį turite rūpestingai supakuoti prieš siųsdami.

1.5 – Susisiekite el. paštu pagalba@decathlon.com su Klientų aptarnavimo skyriumi, nurodykite grąžinimo numerį ir darbuotojai, įvertinę jūsų užklausą, atsiųs jums kurjerio anketą. Siuntimas per mūsų kurjerio anketą yra nemokamas.

1.6- Mūsų logistikos partneris susisieks su jumis dėl siuntinio paėmimo laiko. Arba įdėsite siuntinį į DPD siuntų terminalų tinklą.

1.7 - Kai jūsų siuntinys pasieks mūsų sandėlį, patikrinsime jį (per 72 valandas) ir atsakysime į jūsų užklausą el.paštu, suteikdami jums parduotuvės kreditą už pirkinį ir pridės parduotuvės kredito už būsimas siuntimo išlaidas. Kilus klausimams, nedvejodami susisiekite su mumis: pagalba@decathlon.com!

PINIGŲ GRĄŽINIMAS

2.1 - Prisijunkite prie savo „Decathlon“ paskyros.

2.2 – Skiltyje „Mano internetiniai užsakymai” pasirinkite savo užsakymą ir paspauskite viršuje „RETURN“.

2.3 - Užpildykite prekės grąžinimo anketą. Prie grąžinimo užklausos galite pridėti ir daugiau prekių, paspausdami mygtuką „Pridėti prekę“. Nepamirškite pasirinkti rezoliucijos: "grąžinti". Pateikę anketą, gausite grąžinimo numerį. 

2.4 - Atsispausdinkite šį kuponą ir pridėkite jį prie grąžinamos prekės siuntinio, kurį turite rūpestingai supakuoti prieš siųsdami.

2.5 – Susisiekite el. paštu pagalba@decathlon.com su Klientų aptarnavimo skyriumi, nurodykite grąžinimo numerį ir darbuotojai, įvertinę jūsų užklausą, atsiųs jums kurjerio anketą. Siuntimas per mūsų kurjerio anketą yra nemokamas.

2.6 - Mūsų logistikos partneris susisieks su jumis dėl siuntinio paėmimo laiko. Arba įdėsite siuntinį į DPD siuntų terminalų tinklą.

2.7 - Kai jūsų siuntinys pasieks mūsų sandėlį, patikrinsime jį (per 72 valandas) ir atsakysime į jūsų užklausą el.paštu, grąžinsime pinigus už pirkinį. Priklausomai nuo jūsų pasirinkto mokėjimo būdo, grąžinimas gali užtrukti ik 72 valandų. Kilus klausimams, nedvejodami susisiekite su mumis: pagalba@decathlon.com!

Kilus klausimams, nedvejodami susisiekite su mumis: pagalba@decathlon.com!

 

Atkreipiame jūsų dėmesį, kad priimami tik tie grąžinimai, kurie turi grąžinimo numerį. Priešingu atveju grąžinimas laikomas netinkamu ir negalėsime grąžinti sumokėtos sumos.