Kalnų dviratininkų šalmas „ST 500“, raudonas

27,00 €

galvai apsaugoti sportinėse kelionėse.

Daugiau informacijos
SKU: S10967 / 585179 / 8328686
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Nemokamai
Jeigu bus sandėlyje, bus paruošta už 2 val. Tikrinti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 4 iki 5 darbo dienų
Produkto privalumai galvai apsaugoti sportinėse kelionėse.
 1. Patogu naudoti
  Pamirškite skausmą: išimami porolono paminkštinimai neleidžia spausti galvos.
 2. Stabilumas
  3D tvirtinimo sistema užtikrina, kad važiuojant šalmas tvirtai laikytųsi.
 3. Vėdinimas
  Neperkaiskite: oras cirkuliuoja pro 21 vėdinimo angą.
 4. Lengva naudoti
  Viskas paprasta: pritaikykite savo galvai, reguliuodami dirželius ir ratuką
Produkto paskirtis
 1. KAIP IŠSIRINKTI KALNŲ DVIRAČIŲ ŠALMO DYDĮ?
  Norėdami nustatyti savo šalmo dydį, tiesiog išmatuokite savo galvos perimetrą (ties kakta). „ST 500“ MTB šalmą galima rinktis iš dviejų dydžių: M: 53–59 cm L: 59–61 cm Atkreipkite dėmesį: jei šalmas pažeistas, saugumo sumetimais jo nenaudokite.
 2. KADA TURĖČIAU PAKEISTI ŠALMĄ NAUJU?
  Rekomenduojame šalmą pakeisti dviem atvejais: 1. Nukritus Nukritus šalmo medžiagų savybės gali pablogėti arba šalmas gali sulūžti. Kartais to galite net nepastebėti. Todėl rekomenduojame šalmą pakeisti nauju esant bent menkiausioms abejonėms. 2. Po 5 metų naudojimo Šalmo porolono savybės bėgant laikui blogėja. Jos gali pablogėti dėl smūgių, laikymo sąlygų, klimato ir naudojimo sąlygų. Rekomenduojame keisti šalmą nauju mažiausiai kas 5 metus
 3. KAIP SUREGULIUOTI ŠALMĄ?
  3 paprasti veiksmai, padėsiantys sureguliuoti šalmą per 5 minutes: 1. Dvi juosteles susekite spaustuku: patikrinkite, ar tarp juostelės ir smakro telpa 2 pirštai. 2. Sureguliuokite juosteles taip, kad jos prie kiekvienos ausies sudarytų „Y“ formą. Iš karto po ausimi. 3. Tuomet sureguliuokite įtempimą aplink galvą. Šalmas turi liestis prie galvos, nekristi pirmyn, atgal ar į šoną net kai judate.
 4. KAIP PRIJUNGTI IR ATJUNGTI SNAPELĮ
  „Rockrider ST 500“ kalnų dviračių šalmas yra su nuimamu snapeliu. Snapelį nuimkite ir uždėkite kada panorėję, naudodami kiekvienoje pusėje esančias jungtis. Rekomenduojame snapelį prijungti prie šalmo, kai važinėjate kalnų dviračiu. Snapelis apsaugo nuo šakų, saulės ir purvo.
 5. TINKAMI PRIEDAI
  Prie šio šalmo negalima prijungti galvos žibinto ar kito apšvietimo šaltinio. Ar norite pasivažinėjimus filmuoti uždedama kamera? Jūsų saugumui rekomenduojame sportinę kamerą tinkamais dirželiais tvirtinti tiesiai prie rankenų arba prie liemens.
 6. SUDERINAME SPORTĄ IR SAUGUMĄ
  Iš pradžių šalmas gali atrodyti nepatogus. „Rockrider“ komanda vieninga: važinėjant kalnų dviračiu šalmas yra labai svarbus. Be to, mes visi dėvime šalmus. Mums šalmas yra ypač svarbus. Nepamirškite būtinai dėvėti šalmą! ;)
 7. SUDERINAME SPORTĄ IR SAUGUMĄ
  Iš pradžių šalmas gali atrodyti nepatogus. „Rockrider“ komanda vieninga: važinėjant kalnų dviračiu šalmas yra labai svarbus. Be to, mes visi dėvime šalmus. Mums šalmas yra ypač svarbus. Nepamirškite būtinai dėvėti šalmą! ;)
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Shell : 100.0% Polikarbonatas (PC) Sagtys : 100.0% Poliamidas (PA) Porolonas : 100.0% Poliuretanas (PU) Austinė juosta : 100.0% Polipropenas (PP)
 2. Saugojimo patarimai
  šalmą laikykite sausoje vietoje atokiai nuo tiesioginės saulės šviesos ir saugokite nuo aukštos temperatūros (>60 °C). Išorę valykite paprasta minkšta kempinėle ir neutraliu muilu.
 3. Priežiūros patarimai
  Clean with a soft wet sponge and neutral soap.
 4. Produkto apribojimai
  tinka važinėti riedučiais ir riedlente. Netinka autom. sportui.
 5. Informacija apie produktą
  Šio „ST 500“ MTB šalmo ratukas leidžia lengvai jį reguliuoti, o dėl vidinių porolono paminkštinimų pamiršite, kad jį dėvite. Papildoma savybė: 21 vėdinimo angos. Bandymai: atitinka standartą EN 1078.
 6. Išbandyta laboratorijoje
  visus mūsų gaminius realiomis sąlygomis išbando dviratininkai. Šie bandymai papildo bandymus laboratorijoje ir leidžia mums patikrinti gaminius prieš jiems patenkant į parduotuvių lentynas. Šalmas yra saugos priemonė: dėl šios priežasties su juo atliekame