Kalnų dviratis „Rockrider 520“ 27,5 col. - juodas

275,00 €

važinėtis kalnų dviračiu. Smagiai leiskite laiką tyrinėdami naujas vietoves.

Daugiau informacijos
SKU: S120236 (1864810)
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas

Galima užsisakyti internetu

Ilgiausias pristatymo terminas - 4 dienos

Prekių likutis parduotuvėje

Produkto privalumai
 1. Patogu važiuoti
  Mėgaukitės aukštesne padėtimi, reguliuojama iškyša, 80 mm pakaba ir balneliu.
 2. Naudingumo koeficientas
  Jūsų nuotykiams 27,5 col. ratai, 24 pavaros ir aliuminio rėmas.
 3. Tikslumas
  Visiška kontrolė, užtikrinama dvigubų diskinių stabdžių ir rantytų padangų.
 4. Lengva naudoti
  Naudodami ratuką reguliuokite šakės standumą pagal savo svorį.
 5. Garantija visam naudojimo laikui
  „B’Twin“ viso naudojimo laiko garantija taikoma rėmui, vairo iškyšai ir vairui.
Produkto paskirtis
 1. KALNŲ DVIRAČIO „ROCKRIDER 520“ ISTORIJA.
  Šį kalnų dviratį Prancūzijoje, „B'Twin Village“ (Lilyje) sukūrė ir pagamino patyrusių kalnų dviračių entuziastų komanda. „Rockrider“ komanda sukūrė ir išbandė kalnų dviratį „Rockrider 520“ padedami dviračių testuotojų.
 2. UNIVERSALUS KALNŲ DVIRATIS
  Vyrų ar moterų kalnų dviratis? „Rockrider 520“ yra universalus. Kad važiuoti būtų patogiau, mūsų kalnų dviračių komandos sportininkės rekomenduoja balnelį pakeisti balneliu „Women's 500 Sport“, kuris pritaikytas moterų fiziologijai.
 3. KAIP IŠSIRINKTI MAN TINKAMĄ KALNŲ DVIRAČIO DYDĮ?
  Galimi keli dydžiai: S: nuo 1,50 m iki 1,64 m M: nuo 1,65 m iki 1,74 m L: nuo 1,75 m iki 1,84 m XL: nuo 1,85 m iki 2,00 m Jei pagal jūsų ūgį tiktų 2 dydžiai: rinkitės mažesnį dviratį, kad vairuoti (valdyti) būtų lengviau ir patogiau (tiesesnė nugaros padėtis). Didesnį dydį rinkitės, jei norite, kad pedalus minti būtų lengviau ir galėtumėte važiuoti labiau išsitiesę (padėtis, labiau tinkama didesniam našumui užtikrinti).
 4. RĖMAS, LEIDŽIANTIS PATIRTI VAŽIAVIMO DŽIAUGSMĄ IR VAIRAVIMO MALONUMĄ
  Norint užtikrinti mažesnį svorį ir efektyvesnį važiavimą, „Rockrider 520“ rėmas sukurtas naudojant 6061 aliuminį (M dydžio rėmas sveria vos 1,9 kg). Žemiau įtaisytas miniklio velenas leidžia išlaikyti stabilumą posūkiuose.
 5. PRIEKINĖ PAKABA, SUŠVELNINANTI VAŽIAVIMĄ NENUSPĖJAMOMIS TRASOMIS
  Priekinės šakės 80 mm eiga užtikrins, kad be rūpesčių įveiksite visas kliūtis (šaknis, žvirgždą, akmenis ir t.t.). Paprasta: naudodami ratuką reguliuokite šakės standumą pagal savo svorį.
 6. GALINĖ PAKABA: NĖRA
  Šis kalnų dviratis neturi galinės pakabos. Tai „hardtail“ tipo kalnų dviratis. Palyginus su visos pakabos kalnų dviračiu (turinčiu galinę pakabą), pranašumai akivaizdūs: mažesnis svoris, todėl nešvaistysite jėgų važiuodami lygiu paviršiumi. Tačiau jei norite važiuoti patogiau, yra kalnų dviračio RR 520 pilnos pakabos versija, kurioje įtaisytas galinis amortizatorius.
 7. PAVARŲ PERJUNGIKLIS IR VAŽIUOKLĖ: PASIEKITE DIDŽIULĮ GREITĮ
  3 priekinės, 8 galinės žvaigždės – iš viso 24 pavaros. 2 patogios pavarų keitimo rankenėlės ant vairo. Kairioji (žvaigždučių): didesnio intervalo pavarų keitimas. Dešinioji (pavarų): mažo intervalo pavarų keitimas. Išsamiai: - trys žvaigždutės – 22, 32 ir 42 dantų - „SHIMANO Altus“ arba MICROSHIFT MS22 priekinis pavarų perjungiklis - SRAM X3 galinis pavarų perjungiklis - SRAM X4 pavarų perjungimo rankenėlės su pavarų indikatoriumi - SRAM PG820 8 žvaigždžių blokas (nuo 11 iki 32 dantukų)
 8. VAIRAS, IŠKYŠA, RANKENOS: DRĄSIAI VALDYKITE VAIRĄ
  Dėl reguliuojamos vairo iškyšos kalnų dviračio RR 520 valdymas itin parankus. Visiškai aliumininė „B'Twin“ iškyša gali būti 70 mm (S dydžio), 80 mm (M/L dydžio) arba 90 mm (XL dydžio) ir gali būti pakeliama 5 reguliavimo intervalais: + 0 mm, + 7,5 mm, + 15 mm, + 22,5 mm, + 30 mm. Išsamiai: - Aliumininis „padidintas“ vairas yra 660 mm (S ir M dydžio) arba 680 mm (L ir XL dydžio) pločio - B'TWIN SPORT minkšta danga padengtos patogiai suimamos rankenos.
 9. BALNELIS / BALNELIO LAIKIKLIS: PATOGUS IR SPORTUI PRITAIKYTAS BALNELIS
  Savo kalnų dviračiu važinėsitės vis ilgiau ir ilgiau, todėl tinkama sėdynė yra labai svarbi. Mūsų komandos sukūrė išskirtinį „B'Twin Ergofit Evo“ balnelį. Dėl „hamako“ formos jis tinka bet kokio sudėjimo asmeniui ir yra itin gerai pritaikytas sportinėms išvykoms. Balnelis, derinamas su 27,2 mm skersmens aliuminio FLEX laikikliu, leidžia važiuoti itin patogiai. Lengvai reguliuokite sėdynės aukštį naudodami greitai atlaisvinamą sėdynės spaustuką.
 10. DVIGUBI DISKINIAI STABDŽIAI: STABDYKITE SKLANDŽIAI
  Nesvarbu, kokiomis sąlygomis važiuosite (tiek sausu, tiek drėgnu paviršiumi arba dumblu), priekinių ir galinių mechaninių diskinių stabdžių HAYES MX5 suportas užtikrins galingą ir tolygų stabdymą. Aliumininės stabdžių svirtys TEKTRO yra patogios suimti, lengvos ir tikslios.
 11. 27,5 COL. RATAI SU DVIGUBOMIS SIENELĖMIS
  Drąsiai važiuokite 27,5 col. aliumininiais ratais „Aero Trail Evo“ su dvigubomis sienelėmis. Jų skersmuo užtikrina tobulą patogumo ir našumo pusiausvyrą. 28 stipinai suteikia lengvumo, tvirtumo ir patvarumo.
 12. PADANGOS SAUSAM PAVIRŠIUI
  Išskirtinės 27,5 col. x 2,0 padangos B'TWIN ALL TERRAIN DRY pritaikytos sausam paviršiui. Jų šoniniai iškilimai užtikrina puikų sukibimą posūkiuose. Dėl centrinės dalies protektoriaus didėja efektyvumas, o šoniniai iškilimai užtikrina puikų sukibimą posūkiuose. Slėgio rekomendacijos pagrįstos dviratininko svoriu ir nurodytos ant šoninių sienelių.
 13. PLATFORMINIAI PEDALAI
  RR 520 turi MTB guolinius platforminius pedalus, pagamintus iš kietos gumos, lengvus ir itin saugius. Jei pėda nuslys nuo pedalo, pavojus susižeisti bus mažesnis.
 14. LENGVAI GABENKITE IR LAIKYKITE SAVO KALNŲ DVIRATĮ
  Išvyka dviračiu prasideda ne už namų slenksčio; štai kodėl pasistengėme, kad dviračio priekinį ir galinį ratus nuimti ir uždėti būtų lengviau. Juose įtaisyta greitaveržlė.
 15. Svoris
  14,35 kg (S dydžio), be pedalų. 14,45 kg (M dydžio), be pedalų. 14,55 kg (L dydžio), be pedalų. 14,70 kg (XL dydžio), be pedalų. Svoris gali skirtis atsižvelgiant į leistiną komponentų svorio nuokrypį. Dviratis komplektuojamas su „B'Twin“ platforminiais pedalais. Bendras svoris (dviračio ir dviratininko) neturėtų viršyti 120 kg.
 16. Priedai
  Jūsų kalnų dviratis RR520 komplektuojamas su skambučiu, žibintais, ratų atšvaitais ir pedalais. Prie rėmo gali būti tvirtinami: - priekinis ir galinis purvasaugiai, - stovas, - gertuvės laikiklis, - balnelio krepšys, - galinis krepšio laikiklis, - vaikiška kėdutė (pasirinkus dydžius S ir M, reikėtų tvirtinti papildomą krepšio laikiklį, kad kėdutė nesiliestų prie galinio rato) ir kt.
 17. MŪSŲ PATARIMAI PIRMAI KELIONEI
  1 patarimas: važiuojant dviračiu, visada yra pavojus nukristi: nepamirškite dėvėti šalmo. 2 patarimas: net jei balnelis patogus, dviratininko šortai su balnelio formos poroloniniu paminkštinimu padės išvengti sėdmenų raumenų skausmo. 3 patarimas: jei nenorite sustoti kiekvieną kartą sumanę atsigerti, pasiimkite vandens gertuvę arba pūslę, kurią galėsite naudoti važiuodami. 4 patarimas: padanga gali prakiurti bet kada, tad turėkite remonto rinkinį.
 18. TEISINĖ INFORMACIJA
  Norėdami gauti daugiau informacijos apie SUNTOUR šakės naudojimą ir priežiūrą, apsilankykite SUNTOUR svetainėje. Iš jos galėsite atsisiųsti savo turimos dalies naudojimo vadovą. http://www.srsuntour-cycling.com/service/download-area/consumer-downloads/bike/owners-manuals/general-fork-manual
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Rėmas (dviračiui) : 100.0% 6061 aliuminis
 2. Saugojimo patarimai
  Rekomenduojame kalnų dviratį laikyti vėsioje sausoje vietoje, atokiau nuo koroziją sukeliančių medžiagų ir druskingo oro.
 3. Produkto apribojimai
  Netinka „All Mountain“, „Enduro“ ir BMX stiliams.
 4. Informacija apie produktą
  Mėgaukitės RR520 ir jo 27,5 col. skersmens ratais su dvigubomis sienelėmis, diskiniais stabdžiais ir 24 pavaromis. Taip pat pajuskite balnelio, rėmo geometrijos ir reguliuojamos iškyšos pranašumus.
 5. Išbandyta laboratorijoje
  Our engineers always have real riders test all our products in real conditions. These tests round out our lab tests and let us validate all our products before they hit store shelves.