Kalnų dviratis su 27,5 col. ratais „ST 520“, juodas ir mėlynas

275,00 €
SKU: S120236 / 1864810 / 8350582
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Nemokamai
Jeigu bus sandėlyje, bus paruošta už 2 val. Tikrinti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 4 iki 5 darbo dienų
Produkto privalumai -
 1. Patogu važiuoti
  Aukštesnė padėtis, reguliuojama iškyša, 80 mm pakaba ir tuščiaviduris balnelis
 2. Krypties kontrolė
  Visiška kontrolė, užtikrinama dvigubų diskinių stabdžių ir rantytų padangų.
 3. Naudingumo koeficientas
  Greitą važiavimą užtikrins 27,5 col. ratai, 24 pavaros ir aliumininis rėmas.
 4. Lengva naudoti
  Ratuku reguliuokite šakę pagal savo svorį. Lengvai reguliuokite balnelį.
 5. Garantija visam naudojimo laikui
  „Rockrider“ taiko viso naudojimo laiko garantiją rėmui, vairo iškyšai ir vairui.
Produkto paskirtis
 1. KĄ SAKO MŪSŲ KOMANDA
  Šis „ST 520“ kalnų dviratis visiškai sumodeliuotas ir sukurtas „B'Twin Village“, esančiame Prancūzijos Lilio mieste. Suprojektavome, sukūrėme ir išbandėme „ST 520“ kalnų dviratį, skirtą komfortui ir greičiui. Dviračio savybės kalnų dviratininkams leidžia užtikrinai įveikti bet kokias naujas kliūtis. Kiekviename šio dviračio kūrimo etape įtraukėme kalnų dviratininkus. Tikimės, kad „Rockrider ST 520“ pateisins visus jūsų lūkesčius ir galėsite mėgautis važiavimu.
 2. Universalus kalnų dviratis
  Vyrų ar moterų kalnų dviratis? Šis „Rockrider ST 520“ yra universalus. Kad važiuoti būtų patogiau, mūsų kalnų dviračių komandos sportininkės rekomenduoja balnelį pakeisti balneliu „Women's 500 Sport“, kuris pritaikytas moterų fiziologijai. Taip pat siūlome „Rockrider“ kalnų dviračių asortimentą, specialiai pritaikytą moterų fiziologijai (specialus balnelis, vairo iškyša, šakė ir stabdžių svirtys).
 3. KAIP PASIRINKTI „ST 520“ KALNŲ DVIRAČIO DYDĮ
  Galimi keli dydžiai: S: nuo 1,50 m iki 1,64 m M: nuo 1,65 m iki 1,74 m L: nuo 1,75 m iki 1,84 m XL: nuo 1,85 m iki 2,00 m Jei pagal jūsų ūgį tiktų 2 dydžiai: rinkitės mažesnį dviratį, kad vairuoti (valdyti) būtų lengviau ir patogiau (tiesesnė nugaros padėtis). Didesnį dydį rinkitės, jei norite, kad pedalus minti būtų lengviau ir galėtumėte važiuoti labiau išsitiesę (padėtis, labiau tinkama didesniam našumui užtikrinti).
 4. PATOGUS, ŽAISMINGAS RĖMAS
  Norint užtikrinti mažesnį svorį ir efektyvesnį važiavimą, „Rockrider ST 520“ rėmas pagamintas iš 6061 aliuminio (M dydžio rėmas sveria vos 1,9 kg). Mūsų dizaineriai šį dviratį sukūrė taip, kad jis būtų patogus ir manevringas. Nuolydis sukurtas taip, kad nugara būtų tiesesnė. Žemiau įtaisytas miniklio velenas leidžia išlaikyti stabilumą posūkiuose.
 5. PRIEKINĖ PAKABA, SUŠVELNINANTI VAŽIAVIMĄ NENUSPĖJAMOMIS TRASOMIS
  Tiesiogiai reguliuokite amortizatoriaus standumą pagal savo svorį, kad lengviau pervažiuotumėte šaknis ir akmenis. 80 mm priekinė pakaba skirta ne itin lygiems takams, todėl kliūtis įveiksite lengvai. Ji pagaminta iš mechaninės spyruoklės ir yra patikima. Ją lengva prižiūrėti.
 6. GALINĖ PAKABA: NĖRA
  Šis kalnų dviratis neturi galinės pakabos. Tai „pusiau standaus“ tipo kalnų dviratis. Palyginus su pilnos pakabos kalnų dviračiu (turinčiu galinę pakabą), pranašumai akivaizdūs: mažesnis svoris, todėl nešvaistysite jėgų važiuodami lygiu paviršiumi. Tačiau jei norite važiuoti patogiau, yra kalnų dviračio „ST 520“ pilnos pakabos versija, kurioje įtaisytas galinis amortizatorius.
 7. PAVARŲ PERJUNGIKLIS IR VAŽIUOKLĖ: KAIP PERJUNGTI PAVARAS
  3 priekinės, 8 galinės žvaigždės – iš viso 24 pavaros. 2 pavarų perjungimo rankenėlės ant vairo. Kairioji (priekinės žvaigždės): didesnio intervalo pavarų keitimas. Dešinioji (galinių žvaigždžių): mažo intervalo pavarų keitimas. Išsamiai: - trys žvaigždės: 22, 32, 42 dantų; - „SHIMANO Altus“ arba MICROSHIFT M22 priekinis pavarų perjungiklis; - SRAM X3 galinis pavarų perjungiklis; - SRAM X4 pavarų perjungimo rankenėlės su pavarų indikatoriumi; - SRAM PG820 8 žvaigždžių blokas (11–32 dantų).
 8. VAIRAS, IŠKYŠA, RANKENOS: DRĄSIAI VALDYKITE VAIRĄ
  Dėl reguliuojamos vairo iškyšos kalnų dviračio „ST 520“ valdymas itin patogus. Visiškai aliumininė „B'Twin“ iškyša gali būti 70 mm (S dydžio), 80 mm (M/L dydžio) arba 90 mm (XL dydžio) ir gali būti pakeliama 5 reguliavimo intervalais: + 0 mm, + 7,5 mm, + 15 mm, + 22,5 mm, + 30 mm. Išsamiai: - Didelis 680 mm aliumininis vairas; - Minkštas ir patogias „B'Twin Sport“ rankenas lengva suimti.
 9. BALNELIS / BALNELIO STOVAS: Patogi ir sportui pritaikyta sėdynė
  Mūsų komandos sumanė ir sukūrė išskirtinį balnelį šiam dviračiui. Dėl „hamako“ formos jis tinka bet kokio sudėjimo asmeniui ir yra itin gerai pritaikytas sportinėms išvykoms. „Flex“ aliumininis 27,2 mm skersmens balnelio stovas taip pat prisideda prie didesnio komforto. Lengvas ir greitas balnelio aukščio reguliavimas be įrankių, naudojant reguliavimo rankenėlę, esančią ant balnelio stovo apkabos.
 10. MECHANINIAI DISKINIAI STABDŽIAI: STABDYKITE SKLANDŽIAI
  HAYES M-X5 mechaniniai dvigubi diskiniai stabdžiai stabdo tolygiai ir galingai, tiek priekinį, tiek galinį ratą. Aliumininės stabdžių rankenėlės „Tektro“ yra patogios suimti, lengvos ir tikslios. Stabdyti galima vos dviem pirštais. Rekomenduojama stabdžius reguliuoti bent kartą per metus.
 11. 27,5 COL. RATAI IR PADANGOS SAUSAM PAVIRŠIUI
  Įveikite kliūtis! Aliumininiai ratai yra efektyvūs ir tvirti: 27,5 col. dvisieniai ratlankiai. Jų skersmuo užtikrina gerą patogumo ir greičio balansą. 28 stipinų ratai yra lengvi, standūs ir patvarūs. Išskirtinės 27,5 x 2,0 col. B'TWIN ALL TERRAIN DRY padangos sukurtos sausai dangai. Jų šoniniai iškilimai užtikrina puikų sukibimą posūkiuose. Slėgio rekomendacijos pagrįstos dviratininko svoriu ir nurodytos ant šoninių sienelių.
 12. PLATFORMINIAI PEDALAI
  „ST 520“ turi guolinius platforminius MTB pedalus, pagamintus iš gumos, todėl jie yra lengvi ir saugūs. Jei pėda nuslys nuo pedalo, pavojus susižeisti bus mažesnis.
 13. Lengvai transportuokite ir laikykite savo kalnų dviratį
  Ne visi pasivažinėjimai prasideda vos išėjus iš namų. Štai kodėl pasistengėme, kad dviračio priekinį ir galinį ratus tvirtinti būtų lengviau. Juose įtaisyta greitaveržlė. Jei nenorite, kad automobilis išsipurvintų, naudokite dviračio laikiklį.
 14. PRIEDAI
  Šis „ST 520“ kalnų dviratis parduodamas su skambučiu, žibintais, ratų atšvaitais ir pedalais. Prie rėmo gali būti tvirtinami: - priekinis ir galinis purvasaugiai, - stovas, - gertuvės laikiklis, - balnelio krepšys, - galinė bagažinė, - vaikiška kėdutė (pasirinkus dydžius S ir M, reikėtų tvirtinti papildomą krepšio laikiklį, kad kėdutė nesiliestų prie galinio rato) ir kt.
 15. MŪSŲ PATARIMAI JŪSŲ PIRMIESIEMS VAŽIAVIMAMS
  Patarimas Nr. 1: važiuojant kalnų dviračiu visada yra pavojus nukristi: nepamirškite dėvėti šalmo. Patarimas Nr.2: net jei balnelis patogus, dviratininko šortai su balnelio formos poroloniniu paminkštinimu padės išvengti sėdmenų raumenų skausmo. Patarimas Nr.3: jei nenorite sustoti kiekvieną kartą sumanę atsigerti, pasiimkite vandens gertuvę arba pūslę, kurią galėsite naudoti važiuodami. 4 patarimas: padanga gali prakiurti bet kada, tad turėkite remonto rinkinį.
 16. Priedai
  Jūsų kalnų dviratis RR520 komplektuojamas su skambučiu, žibintais, ratų atšvaitais ir pedalais. Prie rėmo gali būti tvirtinami: - priekinis ir galinis purvasaugiai, - stovas, - gertuvės laikiklis, - balnelio krepšys, - galinis krepšio laikiklis, - vaikiška kėdutė (pasirinkus dydžius S ir M, reikėtų tvirtinti papildomą krepšio laikiklį, kad kėdutė nesiliestų prie galinio rato) ir kt.
 17. MŪSŲ PATARIMAI PIRMAI KELIONEI
  1 patarimas: važiuojant dviračiu, visada yra pavojus nukristi: nepamirškite dėvėti šalmo. 2 patarimas: net jei balnelis patogus, dviratininko šortai su balnelio formos poroloniniu paminkštinimu padės išvengti sėdmenų raumenų skausmo. 3 patarimas: jei nenorite sustoti kiekvieną kartą sumanę atsigerti, pasiimkite vandens gertuvę arba pūslę, kurią galėsite naudoti važiuodami. 4 patarimas: padanga gali prakiurti bet kada, tad turėkite remonto rinkinį.
 18. TEISINĖ INFORMACIJA
  Norėdami gauti daugiau informacijos apie SUNTOUR šakės naudojimą ir priežiūrą, apsilankykite SUNTOUR svetainėje. Iš jos galėsite atsisiųsti savo turimos dalies naudojimo vadovą. http://www.srsuntour-cycling.com/service/download-area/consumer-downloads/bike/owners-manuals/general-fork-manual
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Rėmas (dviračiui) : 100.0% 6061 aliuminis
 2. Saugojimo patarimai
  nuplovę nuvalykite drėgmės pėdsakus sausa šluoste. Savo kalnų dviratį laikykite vėsioje sausoje vietoje, atokiau nuo koroziją sukeliančių medžiagų ir druskingo oro.
 3. Produkto apribojimai
  netinka XC, „All Mountain“, „Enduro“ ir BMX stiliams.
 4. Informacija apie produktą
  Svarbiausia – komfortas: tuščiaviduris balnelis, rėmo geometrija, reguliuojama iškyša. Efektyvumą užtikrins 27,5 col. dvisieniai ratai ir 24 pavaros. Privalumai: Mechaniniai diskiniai stabdžiai.
 5. Išbandyta laboratorijoje
  visus mūsų gaminius realiomis sąlygomis išbando dviratininkai. Šie bandymai papildo bandymus laboratorijoje ir leidžia mums patikrinti gaminius prieš jiems patenkant į parduotuvių lentynas.