Photos
Loading

Kojų šildikliai mergaitėms – rožiniai

3,70 €
SKU: S182171 / 2515051 / 8490221
Pasirinkti spalvą:

  Dydis : UNIVERSALUS
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Tikrinti likutį parduotuvėje
Tikrinti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 5 iki 6 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Sulaiko šilumą
  Audinys, padedantis sušildyti raumenis.
 2. Tampri medžiaga
  Tamprūs blauzdinių atraitai neleis joms nuslysti.
Produkto paskirtis
 1. Kodėl verta dėvėti blauzdines?
  Rekomenduojama blauzdines naudoti prieš ir po šokių, kad raumenys išliktų šilti.Apšilimas yra būtinas neatsižvelgiant į jūsų įgūdžių lygį. Siūlome įvairaus stiliaus blauzdines – paprastas, spalvingas, su skylėmis kulnui ir be jų.
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė medžiaga : 100.0% Akrilas (PAN), Pagrindinė medžiaga : 0.0% Elastanas, Pagrindinė medžiaga : 0.0% Poliamidas (PA)
 2. Patvirtinta
  Mūsų bandymų inžinierė Inès bandydama gaminius bendradarbiavo su profesionaliais šokėjais ir mėgėjais. Jie dėvėjo mūsų gaminius pamokų metu ir papasakojo savo patirtis – tiek geras, tiek blogas. Mums pavyko išlaikyti gerąsias gaminių savybes ir patobulint
 3. Informacija apie produktą
  Norite tinkamai apšilti prieš šokius? Šios blauzdinės yra patogios ir šiltos – būtent tai, ko jums reikia apšilimui.Tinka visiems šokėjams, neatsižvelgiant į jų lygį!
 4. Išbandyta laboratorijoje
  Šis gaminys buvo patikrintas atliekant skalbimo ir džiovinimo bandymus norint įsitikinti, kad jis išsaugo formą ir spalvą. Šiuos bandymus reguliariai atlieka nepriklausoma laboratorija norint užtikrinti nuolatinį mūsų kokybės reikalavimų laikymąsi.