Photos
Loading

Medžiaginiai šiuolaikinių šokių aulinukai ‒ juodi

18,00 €
SKU: S115426 / 605555 / 8330400
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Tikrinti likutį parduotuvėje
Tikrinti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 5 iki 6 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Leidžia pėdoms judėti natūraliai
  Brezentas prilaiko pėdos išlinkimą ir leidžia gerai ištiesti pėdą.
 2. Amortizacija
  Žemas (1 cm) kulnas sušvelnina smūgius.
Produkto paskirtis
 1. Kaip išsirinkti šiuolaikinių šokių batelius?
  Pradedantiesiems rekomenduojame batelius su pilnu, lanksčiu padu. Batelius su dviejų dalių padu rekomenduojame pažengusiesiems. Jų kulnas žemas, todėl yra lankstesnis ir geriau sugeria smūgius. Šiuolaikinių šokių batelius reikia avėti be kojinių.
 2. Šokti basomis, mūvint kojines ar avint batus?
  Jeigu šokate šiuolaikinius šokius, avalynę tikriausiai galite rinktis savo nuožiūra. Dalis šokėjų mėgsta šokti basomis, nes taip geriau jaučia žemę ir mažiau slidinėja. Jeigu norite apsaugoti pėdas nuo trinties, galite naudoti specialius padelius. Kiti šokėjai mūvi tik kojines, taip jaučiasi patogiau ir lengviau atlieka sukinius. Šokių avalynės paskirtis ‒ apsaugoti pėdas nuo trinties į grindis. Be to, avint batais paprasčiau atlikti slydimo judesius nei basomis!
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Viršus : 100.0% Medvilnė Pamušalas ir kojinė : 100.0% Medvilnė Išorinis padas : 75.0% Etilenvinilacetatas (EVA), Išorinis padas : 25.0% Galvijo oda
 2. Patvirtinta
  mūsų bandymų inžinierė Inès bandydama gaminius bendradarbiavo su profesionaliais šokėjais ir mėgėjais. Jie dėvėjo mūsų gaminius pamokų metu ir papasakojo savo patirtis – tiek geras, tiek blogas. Mums pavyko palikti gerąsias gaminių savybes ir pataisyti ta
 3. Priežiūros patarimai
  Machine wash at 30°C
 4. Informacija apie produktą
  Norite šokdami jausti tvirtą pėdos atramą? Šie suvarstomi medžiaginiai aulinukai puikiai prilaiko pėdą, o neaukštas kulnas (1 cm) gerai sukimba su grindimis!
 5. Išbandyta laboratorijoje
  Siekiant užtikrinti, kad gaminys išlaikys spalvą ir formą, su juo buvo atlikti skalbimo ir džiovinimo bandymai. Norint užtikrinti nuolatinį kokybės reikalavimų laikymąsi, šiuos bandymus reguliariai atlieka nepriklausoma laboratorija.