Photos
Loading

Merg. kalnų žygių batai „Crossrock“

23,00 €
SKU: S173418 / 2562618 / 8493356
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Nemokamai
Galima įsigyti per 2 val Rezervuoti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 5 iki 6 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Trauka
  Guminis padas užtikrina nepriekaištingą sukibimą ir tvirtumą
 2. Amortizacija
  Dėl visą pėdą dengiančio EVA tarpupadžio.
 3. Patvarumas
  Labai gerai saugantis padas ir sustiprintas batviršis.
 4. Lengva naudoti
  Dėl kabliuko, kibios juostos ir savaime susiveržiančių raištelių lengva apsiauti
Produkto paskirtis
 1. Pado sukibimas
  Pado dizainas yra ilgų tyrinėjimų ir tobulinimo proceso mūsų laboratorijoje rezultatas, kuris kartu su specialia guma užtikrina optimalią apsaugą nuo slydimo ir sukibimą. Žinodami, kad poreikiai skiriasi, mes visada ieškome kompromisinio sprendimo minkštam ir sausam paviršiams.
 2. Patarimai perkant
  Tegu jūsų vaikas pasimatuoja abu batus su žygiams tinkamomis kojinėmis. Jei reikia, išbandykite kelis modelius ar dydžius. Patikrinkite du patogumą lemiančius dalykus: kulną ir pėdos priekį leidžiantis nuokalne. Matuojantis batas neturėtų niekur spausti. Tegu vaikas drąsiai pasivaikšto po parduotuvę. Batams pranešioti per pirmuosius žygius palaipsniui didinkite batų avėjimo laiką.
 3. Kokio dydžio batus rinktis?
  Rinkdamiesi avalynę žygiams, pasimatuokite vienu dydžiu didesnius nei įprasta batus, kad leisdamiesi žemyn jaustumėtės patogiai, o pirštai nesiremtų į bato priekį. Patarimas: kojų nagai turėtų būti trumpai nukirpti, o prieš leidžiantis būtina patikrinti, kad raišteliai suveržti taip, kad pėda neslystų į priekį.
 4. Laboratoriniai bandymai
  Kitais, laboratorijoje atliekamais tyrimais taip pat tikrinami šie parametrai: akučių ir dirželių tvirtumas, suklijavimo tvirtumas, toksiškumas, atsparumas UV spinduliams, pado ir batviršio atsparumas trinčiai, greito susidėvėjimo sąlygos.
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Viršus : 50.0% Poliesteris (PES), Viršus : 50.0% Poliuretanas (PU) Išorinis padas : 70.0% Butadieno kaučiukas (BR), Išorinis padas : 30.0% Etilenvinilacetatas (EVA) Pamušalas ir kojinė : 100.0% Poliesteris (PES)
 2. Saugojimo patarimai
  Batus laikykite sausoje vietoje.
 3. Informacija apie produktą
  Išbandykite šiuos vaikiškus žygio batus, kurie atlaikys viską, net pačius didžiausius mažuosius nutrūktgalvius! Idealiai tinka šeimos žygiams kalnuose sausu oru.
 4. Išbandyta laboratorijoje
  Visus mūsų batus išbando tikslinės grupės vartotojai Monblano kalno regione tokiomis sąlygomis, kokiomis juos naudosite ir jūs.