Photos
Loading

Merginų šiuolaikinio šokio trumpi marškininėliai – juodi

3,70 €
SKU: S8360 / 1783063 / 8296849
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Tikrinti likutį parduotuvėje
Tikrinti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 5 iki 6 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Nevaržo judesių
  Siauros sukryžiuotos petnešėlės nugaroje, kad būtų optimaliai patogu.
 2. Minkštumas
  Minkštas ir patogus audinys, kurio sudėtyje daug medvilnės.
 3. Moisture management
  Breathable fabric for added comfort.
Produkto paskirtis
 1. Kaip derinti trumpus marškinėlius
  Sukryžiuotos petnešėlės nugaroje padailina šokio žingsnelius. Kaip atrodyti dar geriau? Jei norite, dėvėkite juos atskirai su laisvomis kelnėmis: trumpi marškinėliai uždengia daugiau, nei reikia. Pasirenkite juos po juodais berankoviais marškinėliais arba laisvais marškinėliais, derindamos su tamprėmis bei šortais ar laisvomis kelnėmis.
 2. Kaip pasirinkti šiuolaikinio šokio aprangą
  Šokėjai paprastai šiuolaikinio šokio rūbus gali rinktis laisviau nei baleto šokėjai. Pastarųjų mokytojai dažnai reikalauja tam tikrų elementų. Turite jaustis patogiai ir galėti laisvai judėti. Puikiai tinka aprangos deriniai: laisvos kelnės ir aptempta palaidinė arba aptemptos kelnės ir laisva palaidinė. Taip pat galite sluoksniuoti rūbus, kad pakeistumėte išvaizdą (marškinėlius derinti su berankoviais marškinėliais arba marškinėlius su rankovėmis su trumpais marškinėliais).
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė medžiaga : 92.0% Medvilnė, Pagrindinė medžiaga : 8.0% Elastanas
 2. Patvirtinta
  Inès, mūsų bandymų inžinierė, bendradarbiavo su profesionaliais ir mėgėjais šokėjais, siekdama išbandyti mūsų gaminius. Šie šokėjai dėvėjo mūsų gaminius šokių užsiėmimų metu ir pasidalijo su mumis savo atsiliepimais – tiek teigiamais, tiek neigiamais. Tod
 3. Priežiūros patarimai
  Machine washable at 30°C.
 4. Informacija apie produktą
  Norite šokti vilkėdamos jūsų stilių atitinkančius drabužius? Šie trumpi medvilniniai maršk. su sukryžiuotomis petneš. yra tiesiog būtini. Galima dėvėti atskirai arba po trumparankoviais marškinėliais.
 5. Išbandyta laboratorijoje
  Šis gaminys patikrintas atliekant skalbimo ir džiovinimo bandymus, norint įsitikinti, kad jis išsaugo formą ir spalvą. Norint užtikrinti nuolatinį mūsų kokybės reikalavimų laikymąsi, šiuos bandymus reguliariai atlieka nepriklausoma laboratorija.