Photos
Loading

MH100 vidutinio aukščio neperšlampami vyriški žygio batai – rudi

46,00 €

žygiams kalnuose bet kokiu oru ir sudėtingais takais. Pradedantiesiems.

Daugiau informacijos
SKU: S133705 (2191181)
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 4 iki 5 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Trauka
  „Crosscontact“ – tai puikus kompromisas tiek sausiems, tiek slidiems paviršiams.
 2. Amortizacija
  PU tarppadžio paminkštinimas per visą pėdą.
 3. Nepraleidžia vandens
  Neperšlampama membrana išbandyta einant 8 km vandeniu iki bato aulo vidurio
 4. Apsauga nuo smūgių
  Sutvirt. bato priekis saugo pirštus, o vid. aukščio aulas tvirtai laiko kulkšnį.
 5. Lengvumas
  42 dydis sveria 440 g.
Produkto paskirtis
 1. „Crosscontact“ padas
  Pado dizainas – tai ilgalaikių mokslinių tyrimų, atliekamų laboratorijoje, rezultatas; be to, panaudota speciali gumos formulė, kuri pagerina sukibimo jėgą. Kadangi vartotojų poreikiai skiriasi, mes visuomet siekiame surasti geriausią variantą, kuris tiks tiek vaikščiojimui šlapiu, tiek sausu paviršiumi.
 2. Atsparumo vandeniui bandymas
  Avalynės atsparumo vandeniui testas: šie laboratorijoje ir realiomis sąlygomis išbandyti batai turi orui pralaidžią neperšlampamą membraną, kuri suteikia optimalią apsaugą lietui lyjant. Pirmiausia batai įmerkiami į vandenį su suslėgtu oru viduje siekiant įsitikinti, kad paviršiuje nesusiformuos burbuliukai. Tada batai užmaunami ant mechaninės rankos, kuri atkartoja vaikščiojimą pusiau įmerktu į vandenį batu, tad galime patikrinti, ar bato vidus išlieka sausas.
 3. Atsparumo vandeniui lygis
  Šio bandymo metu matuojame tris atsparumo vandeniui lygius: 2 000 sulenkimų (apie 4 km vaikščiojimo), 4 000 sulenkimų (apie 8 km vaikščiojimo) ir 8 000 sulenkimų (apie 16 km vaikščiojimo). Be abejo, kai batas išdžiūna po bandymo ar avėjimo, jis natūraliai atgauna savo pirminį atsparumo vandeniui lygį. MH100 vidutinio aukščio neperšlampami batai išlaikė 4 000 sulenkimų testą.
 4. Atsparumo vandeniui savybių išlaikymas
  Dažnai bato atsparumas vandeniui nuvertinamas dėl to, kad vanduo į batą patenka pro aulo viršų. Tam, kad kojos ilgiau išliktų sausos, rekomenduojame dėvėti neperšlampamus antbačius arba miniantbačius, kad būtų apsaugotas bato aulo viršus, o vanduo, akmenukai, smėlis ir kt. nepatektų į vidų. Norėdami atkurti bato pirmines atsparumo vandeniui savybes ir užkirsti kelią dėmių susidarymui ant paviršiaus, keletą kartų per metus batus apipurkškite impregnavimo priemone.
 5. Patarimai perkantiems
  Žygiams pasimatuokite vienu dydžiu didesnius nei įprasta batus, kad būtų užtikrintas optimalus komfortas leidžiantis žemyn, o pirštai nesiremtų į bato priekį. Patarimas: kojų nagus reikia kirpti trumpai, o prieš leisdamiesi žemyn patikrinkite, ar tvirtai surišti batų raišteliai ir pėda neslysta bato priekio link.
 6. Kokį batų dydį reikėtų rinktis?
  Žygiams pasimatuokite vienu dydžiu didesnius nei įprasta batus, kad būtų užtikrintas optimalus komfortas leidžiantis žemyn, o pirštai nesiremtų į bato priekį. Patarimas: visuomet prieš leisdamiesi žemyn patikrinkite, ar tvirtai surišti batų raišteliai ir pėda neslysta bato priekio link, bei trumpai kirpkite nagus.
 7. Bandymas realiomis sąlygomis
  Visus mūsų batus realiomis sąlygomis išbando tikslinė vartotojų grupė, kad įsitikintume, jog batai gerai tinka pėdai ir yra patogūs avėti. Be to, per mūsų bandymus realiomis naudojimo sąlygomis gaminio vadovas susitinka su asmenimis, kurie nėra susiję su „Quechua“, ir išbando, tobulina ir patvirtina mūsų produktus.
 8. Bandymai laboratorijoje
  Kiti laboratorijos testai atliekami siekiant patikrinti šias savybes: dirželių ir skylučių atsparumas įplyšimui, lipukų atsparumas, toksiškumas, atsparumas UV spinduliams, išorinio pado ir aulo sudedamųjų dalių atsparumas nusitrynimui, paspartintas susidėvėjimas.
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Išorinis padas : 50.0% Poliuretanas (PU), Išorinis padas : 50.0% Termoplastinis poliuretanas (TPU) Viršus : 70.0% Poliesteris (PES), Viršus : 30.0% Poliuretanas (PU) Pamušalas ir kojinė : 70.0% Poliuretanas (PU), Pamušalas ir kojinė : 30.0% Poliesteris (P
 2. Saugojimo patarimai
  Laikykite tamsioje, sausoje ir gerai vėdinamoje patalpoje.
 3. Informacija apie produktą
  Šie kalnų žygio batai turi viską, ko jums reikia patogiai judėti – visame pade yra paminkštinimas, sutvirtintas bato priekis, geros atramos pėdai ir neperšlampamos membranos!
 4. Išbandyta laboratorijoje
  Visus mūsų batus, atlikdami pradinio patogumo ir patogumo naudojant bandymus, išbandė tipiniai vartotojai realiomis naudojimo sąlygomis. Be to, per mūsų bandymus realiomis naudojimo sąlygomis gaminio vadovas susitinka su asmenimis, nesusijusiais su „Quech