Photos
Loading

„Mid 500“ vyr./mot. juosmens įtvaras – juodas

32,00 €
SKU: S115629 / 2037016 / 8358392
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Tikrinti likutį parduotuvėje
Tikrinti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 5 iki 6 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Prilaiko sąnarius
  Sutvirtinimai ir reguliuojami dirželiai sutvirtina juosmenį.
 2. Lengva naudoti
  Paprasta pritaikyti savo reikmėms sportuojant.
 3. Patogu naudoti
  Lankstus ir patogus kompresinis įtvaras, pritaikytas jūsų nugaros formai.
 4. Drėgmės kontrolė
  Dėl specialaus dizaino ir audinio prakaitas išgarinamas.
Produkto paskirtis
 1. Kodėl derėtų dėvėti šį nugaros įtvarą?
  Šį galinėje dalyje pakietintą nugaros įtvarą su plačiomis juostomis gali būti rekomenduojama dėvėti, jei jaučiate juosmeninės nugaros dalies skausmą arba jei nesate tikri dėl savo nugaros būklės vėl pradėję sportuoti (žaisti krepšinį, futbolą, rankinį, tenisą, bėgioti takeliu arba miške, užsiimti gimnastika arba dziudo). Įtvarą lengva užsidėti ir reguliuoti, dėl jūsų nugarai pritaikytos formos jis yra ypač patogus. Juostelės suteikia papildomą apsaugą.
 2. Kuo skiriasi apatinės nugaros dalies skausmas ir lumbago?
  Apatinės nugaros dalies skausmas ir lumbago iš tiesų yra tas pats dalykas: juosmens srities nugaros skausmas. Šis skausmas gali atsirasti dėl įvairių priežasčių – nuo lūžių iki deformacijų ir pasislinkusių tarpslankstelinių diskų. Skausmas pranyks tik pašalinus jo priežastį. Nugaros įtvaro dėvėjimas gali padėti sumažinti skausmą, nes įtvaras šildo, sutvirtina nugarą ir apriboja judesius.
 3. Juosmens įtvaro dydžio pasirinkimas
  Išmatuokite savo liemens apimtį 5 cm aukštyje virš klubų. Tuomet išmatuotą dydį nustatykite pagal šią dydžių lentelę: 1 dydžio: 65–85 cm 2 dydžio: 85–115 cm 3 dydžio: 115–140 cm
 4. Ar žinojote, kad visi TARMAK gaminiai yra išbandomi realiomis sąlygomis?
  „Tarmak" gaminių dizainerių komanda dirba Prancūzijos šiaurinėje dalyje. Ji nuolat siekia tobulinti savo gaminius, kad jie kuo geriau atitiktų žaidėjų poreikius. Visi mūsų modeliai kelias savaites realiomis sąlygomis bandomi reiklių žaidėjų ir atnaujinami atsižvelgiant į jūsų atsiliepimus.
 5. Kokios įrangos prireiks ir kaip sportuoti: perskaitykite mūsų krepšinio žaidimo patarimus!
  „Tarmak“ savo gaminius skiria visiems krepšinio žaidėjams, tiek pradedantiesiems, tiek žaidžiantiems reguliariai. Žvilgtelėkite į mūsų patarimus, kaip mankštintis, kokią įrangą naudoti ir kaip pasirengti: https://conseilsport.decathlon.fr/conseils/basketball-al_332
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė medžiaga : 62.0% Poliesteris (PES), Pagrindinė medžiaga : 23.0% Guminis pluoštas, Pagrindinė medžiaga : 15.0% Poliamidas (PA)
 2. Saugojimo patarimai
  Laikykite švarioje, sausoje ir tamsioje vietoje. Pritvirtinkite lipnias dalis prie elastinės juostos, kad apsaugotumėte audinį nuo dėvėjimosi.
 3. Produkto apribojimai
  Medicinos priemonė. Žr. instrukcijas. Sudėtyje yra latekso.
 4. Informacija apie produktą
  Šis juosmens įtvaras sutvirtina nugarą ir apriboja judesius, kurie sportuojant arba varžybų metu galėtų sukelti traumas. Sportuokite ant bet kokio paviršiaus nesijaudindami dėl nugaros skausmo.
 5. Išbandyta laboratorijoje
  siekiant užtikrinti, kad šis gaminys atitiktų mūsų kokybės reikalavimus, su juo buvo atlikti laboratoriniai bandymai (plovimo, blukimo, dėvėjimosi).