Photos
Loading

MIŠRAUS RELJEFO SLIDŽIŲ PAKETAS: „RT 500“ + APKAUSTAI + APSAUGOS NUO SLYDIMO

460,00 €
SKU: S173295 / 2455087 / 8511800
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Rezervuoti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 5 iki 6 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Universalumas
  Skirtos norintiems pakilti pažymėtais maršrutais ir leistis trasom ar šalia jų
 2. Lengva naudoti
  Dėl priekinio ir galinio įlinkio lengviau pradėti posūkius
 3. Lengvumas
  1 slidė su lengvu „Tour“ apkaustu sveria 1 705 g, ilgis 166 cm.
 4. Stabilumas
  Dėl vidutinio išlinkio slidės yra stabilios šliuožiant vidutiniu greičiu.
 5. Trauka
  Tiesios šoninės sienelės paskirsto spaudimą per visą slidės ilgį
 6. Lengva naudoti
  Paketą sudaro apkaustai ir apsaugos nuo slydimo pagal slidžių ilgį
Produkto paskirtis
 1. Kas yra „Resort Touring“
  „Resort Touring“ – mūsų išskirtinės mišraus reljefo slidės šliuožiant slidinėjimo kurortuose. Į kalnus kilkite pažymėtais slidinėjimo kurortų maršrutais, o grįžkite prižiūrimais slidinėjimo šlaitais. Taip susipažinsite su slidinėjimu mišriu reljefu ir išmoksite pagrindinių šio sporto technikų. Tai naudoja ir sportuojantys vyrai bei moterys, kuriems reikia treniruočių šlaitų.
 2. Pakuotė
  „RT 500“ slidžių pora parduodama pakuotėje kartu su „Tour Light“ apkaustais ir apsaugomis nuo slydimo. Apkaustas yra tvirtinamas ant bazinės plokštelės, todėl apkausto ilgį galima reguliuoti 55 mm. Todėl juos galima pritaikyti visų dydžių pėdoms. Plokštelė yra tvirtinama slidės viduryje, kad tiktų visiems slidininkams. Dėl jos savo slides galėsite paskolinti kitiems, pakeisti batų dydį ir kt. Tai didelis privalumas atrandant slidinėjimo mišriu reljefu malonumą.
 3. Apsaugos nuo slydimo
  „RT 500“ slidžių apsaugos nuo slydimo yra pritaikytos pagal slidės ilgį ir plotį. Apsaugų sudėtis – 70 % moherio ir 30 % sintetinio pluošto – idealiai tinka slydimo efektyvumui užtikrinti (kai kylate į kalną taupydami energiją) ir sukibimui užtikrinti (kai kylate į kalną ir norite sumažinti slydimą atgal). Visos apsaugos nuo slydimo yra metaline kilpa tvirtinamos slidžių priekyje, o slidės gale apsauga užfiksuojama reguliuojama jungtimi.
 4. Konstrukcija
  „Wood Sandwich“ konstrukcija su tiesiomis sienelėmis. Slidėms naudojama paulovnijos mediena, kuri yra lengva, todėl slides lengva valdyti ant įvairios sniego dangos.
 5. Kas yra išlinkis?
  Paguldžius slidę ant žemės jos sąlyčio taškai yra priekyje ir gale, o slidės vidurys (po apkaustais) yra šiek tiek pakilęs (tai vadinama išlinkiu). Kuo ilgesnis ir aukštesnis išlinkis, tuo geresnis krašto sukibimas ir staigesnė slidės reakcija. Kuo žemesnis išlinkis, tuo slidė lankstesnė ir lengviau valdoma.
 6. Išlinkis
  „RT 500“ turi vidutinį išlinkį – tai puikus valdymo ir krašto sukibimo derinys.
 7. Kas yra įlinkis?
  Slidžių su įlinkiu atveju slidės priekis ir kartais galas greičiau atsiplešia nuo žemės nei išlenktos slidės atveju. Dėl to sąlyčio taškai yra arčiau slidės centro. Slidės kontaktinis paviršius yra mažesnis: jos yra lengviau valdomos posūkiuose ir geriau laikosi ant minkšto sniego. Posūkiuose slidės kraštas stipriau sukimba esant kieto sniego dangai. Kuo ilgesnis įlinkis, tuo lengviau valdyti slides.
 8. Įlinkis
  „RT 500“ yra priekinis ir galinis įlinkis (priekio ir uodegos), todėl slidės yra gerai valdomos ir jas lengva pasukti ant įvairios sniego dangos. Šliuožiant šlaitais šis nedidelis įlinkis leidžia labai lengvai pasukti slides.
 9. Kas yra slidės „sidecut“ forma?
  Slidėse išskiriamos 3 dalys: slidės priekis, vidurys ir galas (uodega). Kuo platesnis priekinis galas, tuo lengviau pradėti sukti. Kuo plonesnis vidurys, tuo geriau slidė sukimba su kietu sniegu. Kuo platesnis vidurys, tuo slidė patogesnė ir stabilesnė ant skirtingų tipų sniego. Kuo platesnis galas, tuo labiau slidė dalyvauja posūkiuose. Kuo siauresnis galas, tuo lengviau slidė slysta.
 10. „Sidecut“ forma
  122/78/111, 166 cm ilgio, 15,4 metrų posūkio spindulys, 166 cm ilgio.
 11. Svoris
  Tik slidė = 1315 g (166 cm ilgio). Slidė su „Tour light“ apkaustu: 1705 g (166 cm ilgio).
 12. Apkausto reguliuojamas ilgis
  slidės ilgis = 158 cm / apkaustai reguliuojami pagal batus nuo 257 iki 307 mm slidės ilgis = 166 cm / apkaustai reguliuojami pagal batus nuo 267 iki 317 mm slidės ilgis = 174 cm / apkaustai reguliuojami pagal batus nuo 287 iki 337 mm
 13. Mūsų patarimų svetainė
  https://skitouring.decathlon.fr Šioje svetainėje rasite informacijos ir patarimų dėl slidinėjimo mišriu reljefu: kaip pritvirtinti slides prie kuprinės, kaip ant slidžių uždėti apsaugas nuo slydimo ir kt. Čia rasite išsamius Prancūzijos slidinėjimo kurortų maršrutus, skirtus slidinėti mišriu reljefu.
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Lenta : 45.0% Medis, Lenta : 20.0% Poliamidas (PA), Lenta : 20.0% Stiklo pluoštas (FG), Lenta : 10.0% Plienas, Lenta : 5.0% Polietilenas (PE)
 2. Saugojimo patarimai
  po kiekvienos išvykos išdžiovinkite slidžių apsaugas nuo slydimo. kad išvengtumėte slidžių kraštų rūdijimo, prieš padėdami į laikymo vietą išdžiovinkite kraštus ir slidžių pagrindą.
 3. Informacija apie produktą
  „Resort Touring“ – sportuokite ir atraskite mišraus reljefo slidinėjimą pažymėtais kurortų maršrutais. „RT 500“ idealiai valdomos leidžiantis šlaitais.
 4. Išbandyta laboratorijoje
  Šias slides realiomis sąlygomis išbandė „Decathlon“ slidinėjimo mišriu reljefu komanda ir nepriklausomi bandytojai.