Photos
Loading

MIŠRAUS RELJEFO SLIDŽIŲ PAKETAS: „XLD 500 RT“ + APKAUSTAI + APSAUGOS NUO SLYDIMO

395,00 €
SKU: S173072 / 2455027 / 8493990
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Rezervuoti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 8 iki 9 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Universalumas
  Slidinėkite prižiūrimais šlaitais ir mišriu reljefu slidinėjimo kurortuose.
 2. Lengvumas
  1 slidė su „Ambition 12“ apkaustu sveria 2510 g, ilgis 166 cm.
 3. Lengva naudoti
  Dėl priekinio ir galinio įlinkio lengviau pradėti posūkius
 4. Stabilumas
  Dėl vidutinio išlinkio slidės yra stabilios šliuožiant vidutiniu greičiu.
 5. Trauka
  Tiesios šoninės sienelės paskirsto spaudimą per visą slidės ilgį
 6. Lengva naudoti
  Į paketą įeina ir apkaustai, ir apsaugos nuo slydimo pagal slidžių ilgį
Produkto paskirtis
 1. Kas yra „Resort Touring“?
  „Resort Touring“ – mūsų išskirtinės mišraus reljefo slidės šliuožiant slidinėjimo kurortuose. Į kalnus kilkite pažymėtais slidinėjimo kurortų maršrutais, o patogiai grįžkite prižiūrimais slidinėjimo šlaitais. Taip susipažinsite su slidinėjimu mišriu reljefu ir išmoksite pagrindinių šio sporto technikų. Tai naudoja ir sportuojantys vyrai bei moterys, kuriems reikia treniravimuisi pasirinkti trąsą.
 2. Pakuotė
  Pakete yra „XLD 500 RT“ slidės su apkaustais „Tyrolia Ambition 12“ ir apsaugomis nuo slydimo. Apkaustas pritvirtintas prie bėgelio, kad būtų galima reguliuoti jo ilgį. Todėl juos galima pritaikyti visų dydžių pėdoms. Plokštelė yra tvirtinama slidės viduryje, kad tiktų visiems slidininkams. Dėl šios komplektacijos savo slides galėsite paskolinti kitiems, pakeisti batų dydį ir kt. Tai didelis privalumas atrandant slidinėjimo mišriu reljefu malonumą.
 3. Apsaugos nuo slydimo
  „XLD 500 RT“ slidžių apsaugos nuo slydimo yra pritaikytos pagal slidės ilgį ir plotį. Apsaugų sudėtis – 70 % moherio ir 30 % sintetinio pluošto – idealiai tinka slydimo efektyvumui užtikrinti (kai kylate į kalną taupydami energiją) ir sukibimui užtikrinti (kai kylate į kalną ir norite sumažinti slydimą atgal). Visos apsaugos nuo slydimo yra metaline kilpa tvirtinamos slidžių priekyje, o slidės gale apsauga užfiksuojama reguliuojama jungtimi.
 4. Konstrukcija
  „Wood Sandwich“ konstrukcija su tiesiomis sienelėmis.
 5. Kas yra išlinkis?
  Paguldžius slidę ant žemės jos sąlyčio taškai yra priekyje ir gale, o slidės vidurys (po apkaustais) yra šiek tiek pakilęs (tai vadinama išlinkiu). Kuo ilgesnis ir aukštesnis išlinkis, tuo geresnis krašto sukibimas ir staigesnė slidės reakcija. Kuo žemesnis išlinkis, tuo slidė lankstesnė ir lengviau valdoma.
 6. Išlinkis
  „XLD 500 RT“ turi vidutinį išlinkį – tai puikus valdymo ir krašto sukibimo derinys.
 7. Kas yra įlinkis?
  Slidžių su įlinkiu atveju slidės priekis ir kartais galas greičiau atsiplešia nuo žemės nei išlenktos slidės atveju. Dėl to sąlyčio taškai yra arčiau slidės centro. Slidės kontaktinis paviršius yra mažesnis: jos yra lengviau valdomos posūkiuose ir geriau laikosi ant minkšto sniego. Posūkiuose slidės kraštas stipriau sukimba su kieta sniego danga. Kuo ilgesnis įlinkis, tuo lengviau valdyti slides.
 8. Įlinkis
  „XLD 500 RT“ yra priekinis ir galinis įlinkis (priekio ir uodegos), todėl slidės yra gerai valdomos ir jas lengva pasukti ant įvairios sniego dangos. Šliuožiant prižiūrėtais šlaitais šis nedidelis įlinkis leidžia labai lengvai pasukti slides.
 9. Kas yra slidės „sidecut“ forma?
  Slidėse išskiriamos 3 dalys: slidės priekis, vidurys ir galas (uodega). Kuo platesnis slidės priekis, tuo lengviau pradėti sukti. Kuo plonesnis vidurys, tuo geriau slidė sukimba su kietu sniegu. Kuo platesnis vidurys, tuo slidė patogesnė ir stabilesnė ant skirtingų tipų sniego. Kuo platesnis galas, tuo labiau slidė dalyvauja posūkiuose. Kuo siauresnis galas, tuo lengviau slidė slysta.
 10. „Sidecut“ forma
  122/78/111, 166 cm ilgio, 15,4 metrų posūkio spindulys, 166 cm ilgio.
 11. Svoris
  Tik slidė = 1420 g (166 cm ilgio). slidė su „Tyrolia Ambition 12“ apkaustu sveria 2510 g, ilgis 166 cm.
 12. Apkaustų dydis
  Reguliuojamas nuo 260 mm iki 340 mm
 13. Mūsų patarimų svetainė
  https://skitouring.decathlon.fr Šioje svetainėje rasite informacijos ir patarimų dėl slidinėjimo mišriu reljefu: kaip pritvirtinti slides prie kuprinės, kaip ant slidžių uždėti apsaugas nuo slydimo ir kt. Čia rasite išsamius Prancūzijos slidinėjimo kurortų maršrutus, skirtus slidinėti mišriu reljefu.
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Lenta : 45.0% Medis, Lenta : 20.0% Poliamidas (PA), Lenta : 20.0% Stiklo pluoštas (FG), Lenta : 10.0% Plienas, Lenta : 5.0% Polietilenas (PE)
 2. Saugojimo patarimai
  po kiekvienos išvykos išdžiovinkite slidžių apsaugas nuo slydimo. kad išvengtumėte slidžių kraštų rūdijimo, prieš padėdami į laikymo vietą išdžiovinkite kraštus ir slidžių pagrindą.
 3. Informacija apie produktą
  „XLD 500 RT“ skirtos kasdien slidinėti kalnuose su standartiniais kalnų slidinėjimo batais ir mokytis slidinėti mišriu reljefu, nes slidės yra su stabdymo sistema.
 4. Išbandyta laboratorijoje
  Šias slides realiomis sąlygomis išbandė „Decathlon“ slidinėjimo mišriu reljefu komanda ir nepriklausomi bandytojai.