Photos
Loading

MOT. KALNŲ SLIDINĖJIMO KELNĖS 980

110,00 €
SKU: S305823 / 2697553 / 8546782
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Rezervuoti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 5 iki 6 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Nepraleidžia vandens
  PUIKUS: 12000 mm membrana, sandarintos siūlės.
 2. Praleidžia orą
  Orui pralaidus audinys, vidinis tinklelis ir užtrauktukai vėdinimui.
 3. Sulaiko šilumą
  Perdirbtas tamprus kamšalas.
 4. Nevaržo judesių
  Audinys + kamšalas + 4 krypčių tamprumo pamušalas.
 5. Atsparumas vandeniui
  Vandeniui atsparus išorinis audinys, į kurį neįsigeria vanduo.
 6. Galima pritaikyti
  2 tampriomis juostelėmis reguliuojamas juosmuo tvirtai laikosi.
 7. Kišenės
  2 užbraukiamos kišenės rankoms.
 8. Lengva naudoti
  Paprastesnis regul. kabliukais: trumpesni antbačiai ir užtrauk. ties kulkšnimis.
Produkto paskirtis
 1. Kuris kelnių audinys suteikia šilumos?
  Šios kelnės yra 100% tamprios, taip pat tamprus ir jų kamšalas, kuris neplyšta. (60 g/m²). Jei kamšalas plyštų, atsirastų „šalčio taškų“.
 2. Kas yra membrana ir kokia jos funkcija?
  Membrana – tai labai plona medžiaga, kuria yra padengtas vidinis išorinės medžiagos paviršius. Šis vandeniui atspaus audinys neleidžia jam prasiskverbti į vidų, tuo pačiu metu išgarindamas prakaitą. Ji nepakeičiama gaminant drabužius, kurie sulaiko šilumą ir padeda nesušlapti.
 3. Kaip matuojamas kelnių atsparumas vandeniui?
  Mes matuojame medžiagos atsparumą vandens srovei, kuris išreikštas vandens srovės aukščiu mm (remiantis ISO 811 standartu). Kuo didesnis slėgis, tuo atsparesnis vandeniui audinys. Audinys, kurio atsparumo vandeniui įvertinimas yra 12000 mm, yra atsparus slėgiui, kurį sukelia 12000 mm vandens srovė.
 4. Kaip galiu būti tikras, kad kelnės mane tinkamai apsaugos esant prastam orui?
  Šios geros konstrukcijos kelnės pasiūtos iš tvirto audinio, kad būtų galima sumažinti vėjo sukeliamą šalčio pojūtį ir neleisti į vidų prasiskverbti drėgmei, tad jausitės patogiai bet kokiomis oro sąlygomis (lyjant, sningant, pučiant vėjui ir pan.). Siekiant patikrinti kelnių atsparumą vandeniui, jos išbandytos dušo testu, kuris atkartoja sąlygas, su kuriomis susiduria slidininkai. Tikrinome drabužio atsparumą vandeniui įvairiomis oro sąlygomis keletą dienų.
 5. Kokia audinio atsparumo vandeniui savybių paskirtis?
  Nuo vandeniui atsparaus audinio vanduo nuteka į jį neįsigerdamas. Šios kelnės yra iš vandeniui atsparaus audinio, tad tinka dėvėti blogomis oro sąlygomis. Atsparumo vandeniui savybių audinys įgauna padengus jo išorinį paviršių specialia medžiaga. Tačiau šios savybės ilgainiui dingsta.
 6. Kaip atstatyti kelnių atsparumą vandeniui?
  Atminkite, kad atsparumo vandeniui savybes galima atkurti. Jei norite tą padaryti, įdėkite kelnes į džiovyklę ir 10–15 minučių džiovinkite sintetiniams audiniams skirta programa. Taip pat galite naudoti ir purškiamą impregnantą (parduodamą mūsų parduotuvėse): tolygiai apipurškite drabužį impregnantu ir palikite džiūti 10–12 valandų).
 7. Ką reiškia „kvėpuojančios“ kelnės?
  Šis drabužis pašalina aktyviai judant susidariusią kūno drėgmę. Norėdami patikrinti, ar medžiaga yra laidi orui, mes išmatuojame jos atsparumą išgaruojančiai šilumai (RET) atlikdami standartinį ISO 11092 bandymą. Kuo mažesnis RET rodmuo, tuo labiau medžiaga „kvėpuoja“. Kelnių „980“ RET yra 8. Tačiau „Wedze“ pritaiko ir kitus techninius sprendimus (užtrauktukus, angas, tinklelius), kad būtų galima sumažinti kondensaciją drabužio viduje ir maksimaliai padidinti jo laidumą orui.
 8. Ką vilkėti, kad slidinėjant kojoms nebūtų šalta?
  Tam, kad kojos būtų šiltos ir sausos, reikės 2 sluoksnių: 1 slidinėjimo apatinių drabužių sluoksnis, kad būtų pašalinamas prakaitas ir 1 slidinėjimo kelnės, kad apsaugotų nuo drėgmės ir suteiktų šilumos.
 9. Kaip apsisaugoti, kad sniego nepatektų į kelnes?
  Šios kelnės turi tamprius batus dengiančius antbačius. Pargriuvus ar apkibus šviežiu sniegu, antbačiai neleidžia sniegui patekti į batus.
 10. Koks yra kelnių „980“ kirpimas?
  Kelnės apgludusio kirpimo, tačiau viduje yra erdvės po jomis dėvėti technines apatines kelnes.
 11. Kaip skalbti kelnes?
  Kad kelnių savybės ir patvarumas būtų optimalus, rekomenduojame: * Skalbkite skalbyklėje 30 °C temp. sintetiniams audiniams skirta programa. * Prieš skalbdami išverskite. * Naudokite nedidelį skalbiklio kiekį. Nenaudokite audinių minkštiklio. * Rekomenduojame išgręžti rankomis. * Pakabinkite ant pakabos šiltoje, gerai vėdinamoje patalpoje. Nenaudokite cheminio valymo. Nedžiovinkite ant radiatoriaus.
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė medžiaga : 87.0% Poliamidas (PA), Pagrindinė medžiaga : 13.0% Elastanas Kamšalas : 100.0% Poliesteris (PES) Pagrindinis pamušalas : 60.0% Poliamidas (PA), Pagrindinis pamušalas : 28.0% Poliesteris (PES), Pagrindinis pamušalas : 12.0% Elastanas
 2. Saugojimo patarimai
  Laikykite pakabintas ant pakabos, nelankstykite ‒ galite pažeisti audinio dangą. Gerai išdžiovinkite ir laikykite sausoje bei gerai vėdinamoje vietoje.
 3. Informacija apie produktą
  Kelnės ne tik tamprios – jos taip pat turi angas su užtrauktukais optimaliai temperatūros kontrolei. Sandarintos siūlės ir užtrauktukai bei membrana taip pat užtikrina puikų atsparumą vandeniui.
 4. Išbandyta laboratorijoje
  Visi „Wed'ze“ gaminiai sumodeliuoti ir sukurti Monblano slėnyje. Tuomet jie išbandomi tomis pačiomis sąlygomis, kokiomis gaminį naudosite jūs (sniegas, šaltis, šviežias sniegas ir pan.). Kurdamos ir tobulindamos šiuos gaminius dizainerių komandos rūpinasi