Photos
Loading

MOTERIŠKA KALNŲ SLIDINĖJIMO STRIUKĖ „900“

Regular Price: 135,00 € -39%

83,00 €

SKU: S189412 / 2421556 / 8505736
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Rezervuoti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 5 iki 6 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Nepraleidžia vandens
  LABAI GERAS: 10 000 mm membrana, sandar. pagr. siūlės ir neperšl. užtrauktukai.
 2. Praleidžia orą
  LABAI GERAS: šiek tiek laidus orui audinys, vėdinimo užtraukt., vėdinimas nugar.
 3. Sulaiko šilumą
  75% pūkų / 25% plunksnų ir kamšalas pečių srityje. Rankogaliai.
 4. Atsparumas vandeniui
  Vandeniui atsparus išorinis audinys neleidžia vandeniui įsigerti.
 5. Galima pritaikyti
  Regul. gobtuvas, striukės apačia, rankogaliai ir sniego sijonas.
 6. Kišenės
  4 kišenės: 2 rankoms, 1 slid. bilietui ir 1 vidinė. 1 tinklelio kišenė akiniams.
 7. Patogu naudoti
  Minkšta ir šilta aukšta apykaklė dar labiau apsaugos ir suteiks komforto.
 8. Lengva naudoti
  Nuimamas gobtuvas.
Produkto paskirtis
 1. Koks yra striukės pašiltinimas?
  Plačiai naudojami dėl savo puikių termoizoliacinių savybių pūkai ir plunksnos taip pat užtikrina tobulą šilumos ir lengvumo pusiausvyrą. Šilumos suteikia pūkų / plunksnų svorio ir stangrumo derinys. Taip sulaikomas oras ir suteikiama apsauga nuo šalčio. (75 % pūkų ir 25 % plunksnų pašiltinimas kūno srityje, 200 g/kv. m. perdirbtas kamšalas pečių srityje).
 2. Be pašiltinimo, kokie kiti striukės elementai neleidžia sušalti?
  Be pašiltinimo, striukės rankogaliai, sniego sijonas, neperšlampami užtrauktukai, aukšta apykaklė ir reguliuojamas gobtuvas taip pat prisideda prie šilumos palaikymo, nes neleidžia į vidų patekti šaltam orui.
 3. Kas yra membrana ir kokia jos funkcija?
  Tai labai plonas apsauginis sluoksnis, dengiantis vidinę audinio pusę. Šis hidrofobinis komponentas neleidžia vandeniui prasiskverbti į vidų, tuo pačiu metu garindamas prakaitą. Ji nepakeičiama gaminant drabužius, kurie sulaiko šilumą ir padeda nesušlapti.
 4. Kaip matuojamas striukės atsparumas vandeniui?
  Audinio atsparumas vandens slėgiui išreiškiamas, kaip audinio išlaikomo vandens stulpelio aukštis mm (testas atliekamas remiantis ISO 811 standartu). Kuo didesnis slėgis, tuo labiau vandeniui atsparus yra audinys. Komponentas, kurio atsparumas vandeniui yra 10 000 mm, gali atlaikyti 10 000 mm vandens stulpelio slėgį.
 5. Kokie striukės elementai apsaugo nuo blogo oro sąlygų?
  „900“ striukė yra pasiūta iš sudėtingos medžiagos ir kitų elementų – ji yra neperšlampama ir neperpučiama, todėl galėsite sportuoti ir blogu oru (lyjant, sningant, pučiant vėjui ir t. t.). Siekiant patikrinti, ar striukė yra neperšlampama, ji buvo bandoma specialiame duše, atkuriančiame sąlygas, su kuriomis susiduria slidininkas. Mes patvirtinome, kad šis produktas yra neperšlampamas naudodami jį įvairiomis oro sąlygomis keletą dienų.
 6. Kokia striukės hidrofobinės dangos paskirtis?
  Medžiagos atsparumas vandeniui – tai savybė, dėl kurios vanduo teka paviršiumi ir nesusigeria. Striukėje yra vandenį atstumiančių komponentų, kurie prailgina jos atsparumą darganoto oro sąlygoms. Hidrofobinių savybių audinys įgauna padengus jo išorinį paviršių specialia medžiaga. Tačiau naudojant gaminį šios savybės gali blogėti.
 7. Kaip atnaujinti striukės atsparumo vandeniui savybes?
  Atminkite, kad atsparumo vandeniui savybes galima atnaujinti. Tam galite naudoti ir purškiamą impregnantą (parduodamą mūsų parduotuvėse): tolygiai apipurkškite drabužį impregnantu ir palikite džiūti 10–12 valandų).
 8. Kas yra orui laidi striukė?
  Šis drabužis leidžia aktyviai judant susidariusiai kūno drėgmei pasišalinti. Norėdami sužinoti, ar audinys praleidžia orą, matuojame jo bendrą garavimo varžą RET (pagal ISO 11092 standartą). Kuo mažesnis RET rodiklis, tuo medžiaga laidesnė orui. „900“ striukės RET yra 12. Tačiau „Wedze“ pritaiko ir kitus techninius sprendimus (užtrauktukus, angas, tinklelius), kad būtų galima sumažinti kondensaciją drabužio viduje ir maksimaliai padidinti jo laidumą orui.
 9. Koks yra striukės „900“ sukirpimas?
  Tiesaus kirpimo. Striukės šonai tiesūs ir neįliemenuoti. Po šia striuke yra pakankamai vietos apsivilkti techninius pirmojo ir antrojo sluoksnio drabužius.
 10. Kaip apsirengti, kad slidinėjant nesušaltumėte?
  Kad nesušaltumėte ir išliktumėte sausi, rekomenduojame vadovautis 3 sluoksnių taisykle: 1-asis sluoksnis, arba „antroji oda“ – apatiniai drabužiai, kad išliktumėte sausi. 2-asis, arba izoliuojantis sluoksnis, skirtas sulaikyti šilumai. 3-asis, arba apsauginis sluoksnis, skirtas apsisaugoti nuo įvairių oro sąlygų. Turint omenyje, kad striukė „900 Warm“ yra labai šilta, rekomenduojame 2-ąjį sluoksnį vilktis tik itin šaltu oru.
 11. Kaip apsisaugoti nuo sniego, jei pargriūsiu?
  Sniego sijonas yra apsaugos sistema juosmens lygyje, kuri užspaudžiamomis sąsagomis prisegama striukės, skirtos slidinėjimui slidėmis arba snieglente, apačioje. Tiek sniego sijonas, tiek rankogaliai neleidžia sniegui arba orui patekti į vidų slidinėjant, ypač nukritus.
 12. Kaip skalbti striukę?
  * Skalbkite išvertę į blogąją pusę * Skalbkite skalbyklėje 30°C temperatūroje, nustatę švelnią programą; skalbiklio naudokite nedaug, minkštiklio nenaudokite visai. * Į skalbyklės būgną įdėkite 2 švarius, geriausia baltus, teniso kamuoliukus. * Nustatykite du ar tris skalavimo ciklus, kad būtų gerai pašalintos bet kokios nuo praėjusio skalbimo užsilikusios skalbimo priemonės.
 13. Kaip džiovinti striukę?
  Džiovinti būgninėje džiovintuvėje (ypač rekomenduojama) * Naudoti programą švelniems arba gležniems gaminiams. * Įspėjimas: įsitikinkite, kad nustatėte švelnią gręžimo programą. * Džiovinkite keliais ilgais ciklais, kol išdžius. * Tarp 2 ciklų papurtykite, kad išlygintumėte skalbimo metu susidariusius plunksnų gumulus. Neturint džiovyklės procesas truks ilgiau (džiovinimas ant sauso lygaus paviršiaus gali trukti 1–2 sav.). Patapšnokite striukę (4–5 k.), kad nesusidarytų plunksnų gumulai
 14. Kaip gaunamos šioje striukėje naudojamos plunksnos?
  Mūsų atsekamumo sistema garantuoja plunksnų kilmę vadovaujantis mūsų pasižadėjimu naudoti etiškai surinktas medžiagas. Mūsų tiekėjai yra įsipareigoję naudoti tik tas plunksnas, kurios gaunamos iš mėsai auginamų ančių, nupešamų jas paskerdus. http://developpement-durable.decathlon.com/faq/
 15. Palyginamasis gaminio poveikio aplinkai vertinimas
  Gaminio poveikiai aplinkai apskaičiuojami per visą gaminio naudojimo ciklą pagal įvairius rodiklius. Priskiriamas bendras ABCDE balas, kad galėtumėte lengviau identifikuoti ekologiškiausius produktus lygindami tos pačios rūšies produktus (marškinėliai, kelnės, kuprinės ir kt.) „Decathlon“ yra įsipareigojusi pateikti informaciją apie savo gaminių poveikį aplinkai. Daugiau informacijos: http://sustainability.decathlon.com/
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė medžiaga : 100.0% Poliesteris (PES) Pagrindinis pamušalas : 100.0% Poliesteris (PES) Papildomas pamušalas : 87.0% Poliesteris (PES), Papildomas pamušalas : 13.0% Elastanas Pamušalas : 100.0% Poliamidas (PA) Kamšalas : 75.0% Pilkųjų ančių pūkai,
 2. Patvirtinta
  12 Decathlon clients who took part in the product validation process during the field tests conducted at Tignes as part of the final product development phase. Are you interested in becoming a tester? Contact us at wedze.com!
 3. Saugojimo patarimai
  gaminį laikykite pakabintą ant pakabos, nelankstykite ‒ galite pažeisti audinio dangą. Gerai išdžiovinkite ir laikykite sausoje bei gerai vėdinamoje vietoje.
 4. Informacija apie produktą
  Striukė ne tik labai šilta, bet ir su sandarintomis siūlėmis, kurios užtikrina puikias atsparumo vandeniui savybes. Vėdinimo užtrauktukai suteikia dar daugiau pralaidumo orui.
 5. Išbandyta laboratorijoje
  Visi „Wedze“ gaminiai sumodeliuoti ir sukurti Monblano slėnyje. Vėliau jie išbandomi realiomis naudojimo sąlygomis (sningant, šąlant ar šviežiai pasnigus ir t. t.). Dizainerių komanda užtikrina, kad linija, kuriai yra sukurtas šis drabužis, puikiai tinkam