Moteriška slidinėjimo striukė "FR 500"

Regular Price: 110,00 € -25%

83,00 €

SKU: S306426 / 2745934 / 8547165
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Rezervuoti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 5 iki 6 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Nepraleidžia vandens
  10 000 mm membrana, 100 % sandarios siūlės ir vandeniui atsparus užtrauktukas.
 2. Praleidžia orą
  RET 12 membrana, 3D tinklelis ir vėdinimo angos padeda išgarinti drėgmę.
 3. Nevaržo judesių
  Laisvo kirpimo ir tamprus audinys, atitinkantis visus jūsų judesius.
 4. Sulaiko šilumą
  150 g/kv.m. (krūtinė) ir 60 g (rankovės) kamšalas sušildo; yra vėdinimo angos.
 5. Kišenės
  4 kišenės: 2 rankų, 1 krūtinės (vidinė), 1 slidinėjimo bilieto kišenė rankovėje.
 6. Lengva surasti
  „Recco®“ sistema palengvina paiešką sniego nuošliaužos atveju.
 7. Anatominis dizainas
  3D gobtuvą galima uždėti ant šalmo, todėl jis atitinka jūsų judesius.
Produkto paskirtis
 1. Papildomos savybės
  Gaubtas ant šalmo užtikrina maksimalią apsaugą ir judesių laisvę. Gali būti 3 dydžių, reguliavimas vienu judesiu, naudojant vieną priveržimo reguliatorių, esantį už galvos. Riešų ir rankogalių užveržimas su kilpa nykščiui, kad į vidų nepatektų oras ir sniegas. Suveržimas striukės apačioje ir sniego sijonas taip pat saugo nuo oro ir sniego patekimo. Dėl 3D tinklelio nugaroje geriau garinama drėgmė
 2. Atsparumo vandeniui / lietaus bandymas
  Šis drabužis išbandytas 3 val. veikiant 100 litrų vandens/m²/val. lietui. Šis bandymas atkartoja stiprios audros kalnuose sąlygas.
 3. Koks yra vandens repelento tikslas?
  Medžiagos hidrofobiškumas – tai savybė, dėl kurios vanduo nuteka nuo paviršiaus ir nesusigeria. Tai neleidžia audiniui absorbuoti vandens, todėl jis išlieka lengvas, laidus orui ir šiltas. Medžiaga hidrofobinių savybių įgauna išorinę jos pusę padengus specialia medžiaga. Drabužio naudojimo metu išskalbus striukę, reikia atnaujinti jos impregnavimą. Visos „Wed'ze“ slidinėjimo striukės yra impregnuotos, kad nesugertų vandens.
 4. Vandeniui atsparaus drabužio skalbimo vadovas
  Rekomenduojame kiekvieną kartą skalbiant laikytis šio protokolo, kad išsaugotumėte visas savo drabužinio technines savybes. Nuoroda: https://youtu.be/rh4GLwALgBM Po trijų skalbimų atkurkite hidrofobinės medžiagos savybes, naudodami vandeniui atsparų purškalą arba skalbimo produktą.
 5. Kas yra membrana arba padengtas komponentas?
  Danga ‒ tai tarsi dažų sluoksnis, užteptas ant audinio vidinėje pusėje, dėl kurio gaminys tampa atsparus vandeniui, tačiau laidus orui. Ji dažnai būna pigesnė nei plėvelė, be to, šiam sluoksniui apsaugoti reikalingas pamušalas. Plėvelė ‒ tai labai plona plastiko (poliuretano) membrana, dėl kurios gaminys taip pat tampa atsparus vandeniui, bet lieka laidus orui. Ji lankstesnė, lengvesnė, patvaresnė ir dažnai laidesnė orui nei danga.
 6. Ką reiškia medžiagos laidumas orui?
  Norėdami patikrinti, ar audinys pralaidus orui, patikriname jo garavimo varžą arba RET (remdamiesi ISO 11092 standartu). Kuo mažesnė audinio varža, tuo daugiau vandens garų gali išgaruoti fizinės veiklos metu ir tuo geriau audinys praleidžia orą. Pavyzdžiui: RET < 9 = itin orui pralaidus audinys / 9 < RET < 12 = labai orui pralaidus audinys / 12 < RET < 20 = orui pralaidus audinys / RET > 20 = mažas arba beveik jokio pralaidumo orui.
 7. Kaip matuojame komponento atsparumą vandeniui?
  Audinio atsparumas vandens slėgiui išreiškiamas kaip audinio išlaikomo vandens stulpelio aukštis mm (testas atliekamas remiantis ISO 811 standartu). Kuo didesnį vandens slėgį audinys išlaiko (nepraleidžia vandens), tuo jis atsparesnis vandeniui. Pavyzdžiui, komponentas, kurio atsparumas vandeniui yra 10 000 mm, gali atlaikyti 10 000 mm vandens stulpo slėgį.
 8. Kaip užtikriname drabužių laidumą orui?
  Kurdami slidinėjimo striukes ir kelnes slidinėjimui laisvuoju stiliumi naudojame ne tik orui laidžius audinius, bet ir techninius sprendimus (užtrauktukus, vėdinimo angas, tinklelius), kurie užtikrina dar geresnį vėdinimą. Šios vėdinimo sistemos reguliuoja temperatūrą po drabužiais ir padeda pašalinti prakaitą, kurį išskiria aktyviai judantis organizmas.
 9. Kaip užtikriname drabužių atsparumą vandeniui?
  Drabužio atsparumą vandeniui užtikrina medžiaga, siūlių sandarinimas ir siuvimo konstrukcija. Naudojamas vandeniui atsparus užtrauktukas arba pridedamas užtrauktuko atvartas (uždengia užtrauktukus atvartu iš vandeniui atsparaus audinio).
 10. Produktų poveikio aplinkai palyginimas
  Gaminio poveikis aplinkai apskaičiuojamas per visą jo būvio laiką remiantis įvairiais rodikliais. Bendras įvertinimas nuo A iki E suteikiamas tam, kad jums būtų lengviau rasti ekologiškiausius produktus lyginant panašaus tipo gaminius (marškinėlius, kelnes, kuprines ir pan.). „Decathlon“ yra įsipareigojusi ant savo gaminių nurodyti aplinkosaugos informaciją. Daugiau informacijos: http://sustainability.decathlon.com/
 11. Kas yra RECCO® sistema?
  Visose mūsų laisvojo stiliaus slidinėjimo striukėse bei kelnėse yra RECCO® sistema. RECCO® technologija palengvina paiešką sniego lavinos užgriuvimo atveju. Po sniegu įstrigusį, tačiau RECCO® atšvaitus dėvintį slidininką pagalbos tarnybos gali greitai surasti naudodamos RECCO® jutiklį. RECCO atšvaitai nėra signalinio lavinos žiburio pakaitalas. RECCO® technologija ‒ tai papildoma priemonė, pagerinanti šansus būti surastam laiku.
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Kamšalas : 100.0% Poliesteris (PES) Pagrindinė medžiaga : 100.0% Poliesteris (PES) Pamušalas : 100.0% Poliesteris (PES) Pagrindinis pamušalas : 100.0% Poliesteris (PES) Kišenė : 76.0% Poliamidas (PA), Kišenė : 24.0% Elastanas Danga : 100.0% Poliuretanas -
 2. Saugojimo patarimai
  Prieš padėdami saugoti visada įsitikinkite, kad šis vandens nepraleidžiantis drabužis yra sausas.
 3. Informacija apie produktą
  Jauskitės patogiai bet kokiomis sąlygomis! Kai šilta, puikiai padės vėdinimo angos ir 3D tinklelis! Sningant ar kai šalta, jus saugos striukės kamšalas ir sandarumas!
 4. Išbandyta laboratorijoje
  Mūsų dizaino komanda dirba Monblano papėdėje, šalia daugelio slidinėjimo kurortų Aukštutinėje Savojoje (Prancūzijoje). Visus metus kuriame ir tobuliname gaminius, kurie yra paprasti ir technologiškai pažangūs. Tuomet jie intensyviai bandomi realiomis naud