Photos
Loading

Moteriška slidinėjimo striukė FR900

129,00 €
SKU: S173731 / 2432688 / 8505977
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Rezervuoti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 5 iki 6 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Nepraleidžia vandens
  Nepraleidžia vandens (15 000 mm membrana). Užklijuotos siūlės. 3D gobtuvas
 2. Praleidžia orą
  Drėgmę išsklaidanti membrana, kurios RET yra 12. Vėdinamieji užtrauktukai.
 3. Nevaržo judesių
  Gerą judėjimo laisvę užtikrina suformuotos alkūnės.
 4. Sulaiko šilumą
  Pašiltinta striukė „Freeride 900“ gerai sušildys šaltu oru.
 5. Patvarumas
  Labai tvirta medžiaga, sukurta intensyviai slidinėti laisvuoju stiliumi.
 6. Kišenės
  5 saugios kišenės: 2 rankoms, 2 ant krūtinės, 1 vidinė, 1 išorinė ir 1 bilietui.
 7. Vėdinimas
  Vėdinimas priekyje, kad greičiau atsegtumėte dėvėdamos kuprinę.
 8. Galima pritaikyti
  Suveržiama apačia. Rankogaliai suveržiami lipdukais. 3D reguliuojamas gobtuvas.
Produkto paskirtis
 1. 3D gobtuvas
  „Wed'ze“ šią slidinėjimo striukę sukūrė su gobtuvu, turinčiu trejopo užsegimo sistemą. Jis sukurtas taip, kad judėtų kartu su jūsų galva nesukeldamas jokio diskomforto ir puikiai saugotų nuo blogo oro. Galima dėvėti su šalmu. Gobtuvas turi aukštą apykaklę, skirtą veidui apsaugoti itin šaltu arba labai vėjuotu oru. Užtrauktuko atvartas turi mikroskylučių, kad uždengus veidą būtų lengviau kvėpuoti.
 2. Rankovės ir rankogaliai
  Labai plačios ir reguliuojamos rankovės, po kuriomis telpa pirštinės, kad į vidų nepatektų sniegas ir ėmus snigti jūs nesušlaptumėte ir nesušaltumėte. Iš elastano pagaminti rankogaliai su skyle nykščiui. Rankovės yra labiau prigludusios, kad tarp pirštinių ir striukės nesusidarytų tarpas.
 3. Kišenės
  1 vandeniui atspari ir pašiltinta kišenė telefonui (dešinėje pusėje, ties krūtine) su anga ausinėms arba mikrofonui, kad galėtumėte atsiliepti į skambučius. 2 kišenės rankoms su vandens nepraleidžiančiu užtrauktuku. 1 vidinė tinklinė kišenė su užtrauktuku. 1 kišenė ant kairiojo peties slidinėjimo bilietui. Visos kišenės turi neperšlampamus užtrauktukus.
 4. Kaip nesušalti ir nesušlapti?
  Kad nesušaltumėte ir nesušlaptumėte, remkitės 3 orui laidžių sluoksnių taisykle: 1 orui laidus slidinėjimo bazinis sluoksnis, 1 apatinė striukė šilumai sulaikyti ir 1 slidinėjimo striukė apsisaugoti nuo oro sąlygų. Pirmas sluoksnis Taip išliksite sausos, nes prakaitas nuo odos bus išgarinamas į kitus sluoksnius. Antras sluoksnis Turite dėvėti antrą, nuo šalčio saugantį sluoksnį, kad slidinėjant būtų šilta. Trečias sluoksnis saugo nuo blogo oro.
 5. Integruotas 2-as išimamas sluoksnis.
  Integruota pašiltinta striukė: 115 g/m² perdirbtas kamšalas ant nugaros ir krūtinės užtikrins gerą izoliaciją. Ergonomiškas kirpimas. Flisinis intarpas, suteiksiantis šilumos ir judėjimo laisvės. Priekyje yra dvi didelės angos orui, užtikrinančios gerą oro cirkuliaciją. Su pašiltinta flisine apykakle jausitės labai patogiai. 2 šoninės kišenės.
 6. Kaip neleisti sniegui patekti į vidų, jei nugriūsiu?
  Nuo sniego saugantis sijonas yra ties liemeniu esanti apsaugos sistema, prie slidinėjimo striukės apačios tvirtinama spaustukais. Jis neleidžia į vidų pateikti sniegui arba vėjui užsiimant žiemos sportu, ypač jei nugriūtumėte. Jį galima prisegti prie kelnių 3 kilpelėmis ir spaustuku.
 7. Kaip žinoti, ar mano striukė yra pakankamai tvirta?
  Mes žinome, kiek daug energijos sunaudojama visą dieną slidinėjant slidėmis arba snieglente. Todėl ypač kruopščiai atsirenkame visus elementus, kurie sudaro mūsų produktus, kad užtikrintumėme geriausią įmanomą apsaugą.
 8. Ar galiu būti tikra, kad striukė gerai apsaugos esant prastam orui?
  Tam, kad apsaugotų nuo prasto oro (lietaus, sniego, vėjo ir t. t.), striukė FREERIDE 900 sukurta naudojant šiuolaikiškas medžiagas ir gamybos būdus, neleidžiančius į vidų patekti vandeniui ir sumažinančius vėjo sukeliamą šaltuką. Nepralaidumo vandeniui įvertinimas patvirtintas padėjus striukę į specialų dušą, atkuriantį sąlygas, su kuriomis gali susidurti slidininkai. Galiausiai kelias dienas slidinėjome visomis sąlygomis, kad patvirtintume gaminio nepralaidumą vandeniui.
 9. Atsparumo vandeniui / liūties bandymas
  Šis drabužis išbandytas 4 val. veikiant 450 litrų vandens/m²/val. lietui. Šis bandymas atkuria tropinio taifūno sąlygas.
 10. Kodėl striukė yra hidrofobiška?
  Medžiagos hidrofobiškumas – tai savybė, dėl kurios vanduo nuteka nuo paviršiaus ir nesusigeria. Tai neleidžia audiniui absorbuoti vandens, todėl jis išlieka lengvas, laidus orui ir šiltas. Medžiaga hidrofobinių savybių įgauna išorinę jos pusę padengus specialia medžiaga. Drabužio naudojimo metu išskalbus kelnes, reikia atnaujinti jų impregnavimą. Visos „Wedze“ kelnės apdorotos hidrofobine medžiaga.
 11. Vandeniui atsparaus drabužio skalbimo vadovas
  Rekomenduojame kiekvieną kartą skalbiant laikytis šių nurodymų, kad išlaikytumėte technines savo drabužio savybes. https://youtu.be/rh4GLwALgBM Po 3 skalbimų atkurkite hidrofobines medžiagos savybes naudodami purškiamą arba skystą impregnantą.
 12. Kas yra membrana arba padengtas komponentas?
  Ši danga yra tarsi dažų sluoksnis, kuriuo padengta vidinė audinio pusė, kad audinys būtų atsparus vandeniui, bet praleistų orą. Paprastai šis sluoksnis kainuoja pigiau nei membrana, bet jam apsaugoti reikalingas pamušalas. Membrana yra labai plona plastiko plėvelė (poliuretanas), suteikianti audiniui atsparumo vandeniui, bet praleidžianti orą. Ji yra lankstesnė, lengvesnė, patvaresnė ir, dažniausiai, laidesnė orui nei danga.
 13. Vanduo dažnai prasiskverbia pro šias siūles. Ar mano striukės siūlės yra užklijuotos?
  Kartu su vandeniui nelaidžiu audiniu, striukės FREERIDE 900 atsparumą vandeniui padidina užklijuotos siūlės. Tai yra neperšlampamos lipnios juostos, priklijuotos prie rūbo vidinių siūlių, kad šis būtų visiškai neperšlampamas.
 14. Kaip mano slidinėjimo striukė mane sušildys?
  Šilumą užtikrina išimama pašiltinta striukė. Kamšalas yra poliesterio pagrindo sintetinė medžiaga, kuri sulaiko daugiau arba mažiau oro priklausomai nuo plaušų dydžio. Egzistuoja standartinės, aukštųjų technologijų ir silikonu padengtos kamšalo medžiagos, kurių visos pasižymi skirtingomis savybėmis (šiluma, lengvumas, elastingumas ir pan.) Pavasarį ir rudenį geriau dėvėti mikroflisą, o ne pašiltintą striukę, kad nebūtų per karšta.
 15. Ką reiškia „orui laidi“ striukė?
  Slidinėjimo striukė išgarina fizinės veiklos metu susidariusius vandens garus, kad išliktumėte sausos. Norėdami sužinoti, ar audinys praleidžia orą, matuojame bendrą jo garavimo varžą RET (pagal ISO 11092 standartą). Kuo mažesnis RET, tuo audinys yra laidesnis orui. „Wedze“ naudoja techninius komponentus ir sprendimus (užtrauktukus, vėdinimą, megztą tinklinį audinį), kurie neleidžia drabužio viduje susidaryti kondensacijai.
 16. Kas yra RECCO® sistema?
  Visose mūsų laisvojo stiliaus slidinėjimo striukėse bei kelnėse yra RECCO® sistema. RECCO® technologija palengvina paiešką užgriuvus sniego lavinai. Po sniegu įstrigusį, tačiau RECCO® atšvaitus dėvintį slidininką pagalbos tarnybos gali greitai surasti naudodamos RECCO® jutiklį. RECCO atšvaitai nėra signalinio lavinos žiburio pakaitalas. RECCO® technologija ‒ tai papildoma priemonė, pagerinanti šansus būti surastam laiku.
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė medžiaga : 100.0% Poliamidas (PA) Pamušalas : 100.0% Poliesteris (PES) Kamšalas : 100.0% Poliesteris (PES) Papildomas pamušalas : 80.0% Poliamidas (PA), Papildomas pamušalas : 20.0% Elastanas Išorinė medžiaga : 93.0% Poliesteris (PES), Išorinė
 2. Saugojimo patarimai
  Prieš padėdami saugoti visada įsitikinkite, kad šis vandens nepraleidžiantis drabužis yra sausas.
 3. Informacija apie produktą
  Mėgstate slidinėti laisvuoju stiliumi ir tai darote intensyviai viso sezono metu? Techniška, vandens nepraleidžianti ir orui laidi striukė su išimama pašiltinta striuke patenkins jūsų lūkesčius.
 4. Išbandyta laboratorijoje
  Mūsų dizaino komanda dirba Monblano papėdėje, šalia daugelio slidinėjimo kurortų Aukštutinėje Savojoje (Prancūzijoje). Visus metus kuriame ir tobuliname gaminius, kurie yra paprasti ir technologiškai pažangūs. Tuomet jie intensyviai bandomi realiomis naud