Moteriška slidinėjimo striukė "SNB JKT 500"

92,00 €
SKU: S188591 / 2571846 / 8494511
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Rezervuoti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 5 iki 6 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Patvarumas
  Trinčiai, plėšimui ir tempimui atsparios medžiagos
 2. Nevaržo judesių
  Laisvo kirpimo, todėl leidžia laisviau judėti dėvint kartu su nugaros apsauga
 3. Nepraleidžia vandens
  10 000 mm membrana, 100% klijuotos siūlės.
 4. Sulaiko šilumą
  Perdirbtas PES kamš. 100 g/kv. m ties virš. kūno dal. (kitur 80 g/kv. m)
 5. Praleidžia orą
  Orui laidi medžiaga ir mechaninis vėdinimas (RET = 9)
 6. Galima pritaikyti
  Reguliuojami rankogaliai, reguliuojamas gobtuvas ir nuo sniego apsauganti juosta
 7. Kišenės
  6 kišenės: 2 rankų, 1 slidinėjimo bilieto, 1 ties krūtine, 2 išorinės
 8. Sulaiko šilumą
  Plunksnų savybių turintis sintetinis užpildas. Korpusas: 100 g, Rankovės: 80 g
Produkto paskirtis
 1. Kokios gaminio garantijos sąlygos?
  Šiam produktui suteikiama 5 metų garantija nuo pardavimo datos, nurodytos pardavimo kvite. Produktas, kuriam garantija taikoma, taisomas arba keičiamas nemokamai. Garantija taikoma produkto defektams, išskyrus tuos, kurie atsirado dėl įprasto nusidėvėjimo ir netinkamo naudojimo. Ši išskirtinė 5 metų garantija taikoma tik pateikus gaminį ir jo įsigijimo kvitą.
 2. Kaip žinoti, kad striukė tvirta ir patvari?
  Savo produktams garantiją teikiame 5 metus, jei juos netyčia sugadinsite, juos sutaisysime naudodamiesi vietinių tiekėjų paslaugomis. Susisiekite su mumis mūsų svetainėje, kad sužinotumėte daugiau apie tai, ką turite daryti, kad būtų sutaisytas jūsų produktas. Itin atidžiai parenkame visas mūsų gaminių dalis ir taikome specialius jų komplektavimo metodus, kad galėtume garantuoti didžiausią įmanomą snieglentininkams skirtų priemonių patvarumą.
 3. Ar galiu palyginti produktų poveikį aplinkai?
  Produkto poveikis aplinkai apskaičiuojamas per visą jo būvio ciklą atsižvelgiant į įvairius veiksnius. Suteikiamas įvertinimas nuo A iki E padeda lengvai atskirti aplinkai mažiausiai kenksmingus gaminius, lyginant tos pačios rūšies prekes. „Decathlon“ įsipareigoja pateikti šią savo gaminių informaciją. Daugiau informacijos apie mūsų tvarios plėtros iniciatyvą rasite adresu http://developpement-durable.decathlon.com/
 4. Kaip žinoti, kad striukė gerai apsaugos esant prastam orui?
  Ši striukė pagaminta iš tokių medžiagų ir tokiu būdu, kad nepraleistų vandens ir apsaugotų nuo vėjo esant blogoms oro sąlygoms (lietui, sniegui, vėjui, t. t.). Siekiant užtikrinti atsparumą vandeniui, šis gaminys buvo patalpintas specialiai sukurtoje lietų imituojančioje kameroje, kurioje atkuriamos slidinėjimo snieglente lauke sąlygos. Taip pat kelias dienas praleidome slidinėdami snieglente visokiomis sąlygomis, kad galėtume užtikrinti gaminio atsparumą vandeniui.
 5. Vanduo dažnai prasiskverbia pro šias siūles. Ar striukės siūlės yra sandarintos?
  Striukė geriau apsaugo nuo vandens, nes neperšlampama medžiaga naudojama kartu su klijuotomis siūlėmis. Tai yra neperšlampamos lipnios juostos, priklijuotos prie rūbo vidinių siūlių, kad šis būtų visiškai neperšlampamas. Visos gaminio siūlės yra klijuotos.
 6. Kodėl striukė yra atstumianti vandenį?
  Audinio hidrofobiškumas yra gebėjimas atstumti vandenį, todėl vanduo nuslysta audinio paviršiumi į jį nesusigerdamas, nes išorinis audinio paviršius yra apdorotas tam tikra medžiaga. Vanduo nesusigeria į audinį, todėl jis lieka lengvas ir šiltas. Hidrofobines gaminio savybes reikia nuolatos atnaujinti (vidutiniškai po 2 ar 3 skalbimų) naudojant priemones, kurių galima įsigyti mūsų parduotuvėje. Visos neperšlampamos striukės, kurias kuriame snieglentininkams, yra atstumiančios vandenį.
 7. Kas yra membrana ir kam ji skirta?
  Membrana yra itin plonas (5–25 mikrometrų) sluoksnis, kuriuo padengiamas vidinis medžiagos paviršius, kad medžiaga nepraleistų vandens, bet puikiai praleistų orą. Mūsų sukurta membrana čiuožiant snieglente nepraleidžia vandens į vidų, bet išleidžia kūno generuojamus vandens garus į išorę.
 8. Kaip striukė šildo?
  Norėdami, kad jums būtų šilta, izoliacijai naudojame kamšalą. Kamšalas yra sintetinis, iš poliesterio pagamintas užpildas, sulaikantis daugiau arba mažiau oro, priklausomai nuo pluošto ilgio. Yra standartinių, techninių ir silikonu dengtų kamšalų, pasižyminčių skirtingomis savybėmis (šilti, lengvi, tamprūs, t. t.).
 9. Kaip apsirengti, kad kalnuose nesušalčiau?
  Tam, kad būtų šilta ir nesušlaptumėte, rekomenduojame remtis 3 sluoksnių taisykle. Ji yra paprasta: dėvėkite 3 drabužių sluoksnius, pasižyminčius skirtingomis savybėmis. Apatinis sluoksnis turi šildyti ir sulaikyti šilumą. Džemperis su gobtuvu ar be jo šildo, o striukė apsaugo nuo blogo oro. Visi šie sluoksniai turi būti laidūs orui, kad leistų pasišalinti drėgmei.
 10. Kaip apsisaugoti, kad sniego nepatektų į striukės vidų?
  Mūsų gaminamos striukės yra su tampria nuo sniego apsaugančia juosta, kurią galima reguliuoti ties juosmeniu. Pargriuvus arba slidinėjant ant puraus sniego, ši juosta apsaugo nuo sniego patekimo į vidų.
 11. Kaip prižiūrėti gaminį?
  Norint optimizuoti produkto veikimą ir patvarumą, patariame: skalbti skalbyklėje atskirai, 30 °C temperatūroje. Naudoti sintetiniams rūbams skirtą ciklą. Drabužį išversti. Naudoti nedidelį kiekį skalbimo priemonės. Nenaudoti minkštiklio. Rekomenduojame gręžti rankomis. Džiovinti ant pakabos šiltoje, gerai vėdinamoje vietoje. Nenaudoti sauso valymo. Nedėti ant radiatoriaus. Išorinę medžiagą galite pakartotinai impregnuoti naudodami impregnuojantį purškiklį. Perskaitykite priežiūros etiketę.
 12. How should I look after my product?
  To optimise your jacket's performance and durability, we advise the following: Machine wash separately at 30°C. Synthetic cycle. Turn inside out. Use a small amount of detergent. No softener. Wring out manually. Dry on a hanger in a warm, well-ventilated place. Do not dry clean. Do not place on a radiator. You can re-watertight the outer fabric using a fabric waterproofing spray. Read the care label.
 13. Why is the water-resistance value on the website different from the one printed inside the jacket?
  We designed our jacket by choosing a technical membrane that ensures waterproofness of 10000 mm when you buy it. After each wash the membrane becomes less efficient, which is why we also test the product to guarantee optimal waterproofing even after 5 washes. This value of 5000 mm after 5 washes is printed inside the jacket, so that the information remains true even in a few years when you sell your product.
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė medžiaga : 100.0% Poliesteris (PES) Pamušalas : 100.0% Poliesteris (PES) Kamšalas : 100.0% Poliesteris (PES)
 2. Patvirtinta
  Aistringi snieglentininkai ir slidininkai. . .
 3. Saugojimo patarimai
  Laikykite pakabintą ant pakabos ir nelankstykite, nes taip galite sugadinti medžiagos dangą. Prieš padėdami į lentyną kruopščiai išdžiovinkite sausoje ir gerai vėdinamoje vietoje.
 4. Informacija apie produktą
  Striukė „SNB JKT 500“ patvari, šilta, atspari vandeniui, laidi orui ir nevaržo judesių: puikiai tinka tobulinant čiuožimo snieglente įgūdžius
 5. Išbandyta laboratorijoje
  Visi snieglentininkams skirti „Decathlon“ produktai yra išbandomi realiomis sąlygomis, kurioms jie buvo sukurti: sniege, šaltyje ir visomis kitomis sąlygomis, su kuriomis galite susidurti slidinėdami snieglente (ir slidėmis). Dizainerių komandos, gaminių