Photos
Loading

Moteriška slidinėjimo striukė Wedze "100"

12,00 €
SKU: S306605 / 2707146 / 8542550
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Rezervuoti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 5 iki 6 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Nepraleidžia vandens
  TINKAMAS: 3 000 mm danga, iš dalies klijuotos siūlės
 2. Praleidžia orą
  Orui laidus audinys.
 3. Sulaiko šilumą
  Izoliacinis itin storas perdirbtas kamšalas.
 4. Atsparumas vandeniui
  Vandenį atstumiantis išorinis audinys, nesugeriantis vandens.
 5. Kišenės
  4 kišenės: 2 rankoms, 1 slidinėjimo bilietui, 1 vidinė kišenė.
 6. Patogu naudoti
  Minkšta, šilta apykaklė itin patogi bei gerai apsaugo.
 7. Lengva naudoti
  Rankogaliai su gumele apsaugo, kad į vidų nepatektų sniego.
 8. Eco-design
  Jacket made from 70% recycled material
Produkto paskirtis
 1. Koks kamšalas užtikrina, kad striukė tikrai šilta?
  Nuo šalčio apsaugo perdirbtas kamšalas (100 g/m² ties rankomis, 150 g/m² ties kūnu). Šis sintetinis kamšalas, kuriame yra poliesterio, sulaiko daugiau ar mažiau oro, atsižvelgiant į pluošto storį, ir taip apsaugo nuo šalčio.
 2. Kokie kiti komponentai be kamšalo sukuria šilumą?
  Ši striukė su kamšalu, iš dalies klijuotomis siūlėmis, apykakle ir užveržiamais rankogaliais, geriau apsaugo nuo šalčio ir drėgmės bei suteikia daugiau šilumos .
 3. Striukė padengta specialiu sluoksniu: kokie yra šios dangos privalumai?
  Šis sluoksnis – tai vandens nepraleidžianti medžiaga, kuria padengtas vidinis audinio paviršius. Per jį vanduo neįsigeria į drabužį, tačiau aktyviai sportuojančio žmogaus prakaitas gali išgaruoti. Sportuodami nesušlapsite ir jausitės patogiau.
 4. Kaip matuojamas drabužio atsparumas vandeniui?
  Matuojame audinio atsparumą vandens slėgiui, atitinkančiam vandens stulpelio aukštį mm (remiantis ISO 811 standartu). Kuo didesnis slėgis, tuo labiau vandeniui atsparus yra audinys. Medžiaga, kurios nepralaidumas vandeniui yra 3 000 mm, atlaiko 3 000 mm vandens stulpelio sukeliamą slėgį.
 5. Kokie drabužio elementai apsaugo nuo blogo oro?
  Striukė 100 griežtai sukurta ir surinkta taip, kad neleistų patekti vandeniui ir apsaugotų nuo vėjo, tad prastas oras (lietus, sniegas, vėjas ir pan.) jums nesukels problemų. Šio gaminio atsparumą vandeniui patikrinome kelias dienas slidinėdami įvairiu oru.
 6. Kuo svarbus gaminio gebėjimas atstumti vandenį?
  Hidrofobinis audinys neleidžia vandeniui susigerti, todėl vanduo nuo jo nuteka. Ši striukė yra su hidrofobiniais komponentais, didinančiais jos atsparumą blogam orui. Hidrofobinių savybių audinys įgauna padengus jo išorinį paviršių specialia medžiaga. Tačiau ilgai naudojant ši savybė gali pablogėti.
 7. Kaip galima atnaujinti hidrofobines drabužio savybes?
  Atminkite, kad hidrofobines gaminio savybes galima atnaujinti. Įdėkite striukę į elektrinę džiovyklę, pasirinkite sintetinių audinių džiovinimo programą ir nustatykite 10–15 min. džiovinimo trukmę. Taip pat galite naudoti mūsų parduotuvėse parduodamą purškiamą impregnantą: tolygiai užpurkškite ant viso drabužio ir leiskite išdžiūti 10–12 valandų.
 8. Ką reiškia „kvėpuojanti‟ striukė?
  Šis gaminys gali praleisti vandens garus, kuriuos jūsų kūnas išskiria sportuojant. Norėdami patikrinti, ar medžiaga yra laidi orui, matuojame jos atsparumą išgaruojančiai šilumai (RET), atlikdami standartizuotą ISO 11092 bandymą. Kuo mažesnis RET, tuo audinys yra laidesnis orui. 100 striukės RET lygus 12. Tačiau „Wedze“ naudoja techninius sprendimus (užtrauktukus, vėdinimo angas, tinklelius), kurie mažina kondensaciją drabužio viduje ir didina jo laidumą orui.
 9. Koks striukės 100 kirpimas?
  Įprastas kirpimas. Šios striukės šonai tiesūs ir lygiagretūs, o ne atkartojantys jūsų kūno linijas. Pakankamai vietos po striuke dėvėti pirmą ir antrą techninius sluoksnius.
 10. Kaip rengtis, kad kalnuose nesušaltumėte?
  Kad nesušaltumėte ir išliktumėte sausi, rekomenduojame vadovautis 3 sluoksnių taisykle. 1-asis sluoksnis arba antra oda, kad nesušlaptumėte. 2-asis arba izoliacinis sluoksnis sulaiko šilumą. 3-iasis arba apsauginis sluoksnis saugo nuo blogo oro.
 11. Gaminių poveikio aplinkai palyginimo balas
  Gaminio poveikis aplinkai vertinamas per visą gaminio naudojimo laiką pagal skirtingus rodiklius. Taikomas bendrasis vertinimas nuo A iki E, padedantis lengvai nustatyti mažiausią poveikį aplinkai turinčius gaminius lyginant tos pačios rūšies prekes (marškinėlius, kelnes, kuprines ir pan.). „Decathlon“ yra įsipareigojusi pateikti informaciją apie jos gaminių poveikį aplinkai. Daugiau informacijos: http://sustainability.decathlon.com/
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė medžiaga : 100.0% Poliesteris (PES) Pamušalas : 100.0% Poliesteris (PES) Kamšalas : 100.0% Poliesteris (PES) Danga : 100.0% Poliuretanas (PU)
 2. Saugojimo patarimai
  laikykite ant pakabo ir nelankstykite, nes taip galite pažeisti audinio dangą. Gerai išdžiovinkite ir laikykite sausoje bei gerai vėdinamoje vietoje.
 3. Informacija apie produktą
  Ši striukė ne tik šilta, bet ir apsaugo nuo blogo oro. Tai viskas, ko galima norėti mėgaujantis slidinėjimu kalnuose.
 4. Išbandyta laboratorijoje
  Visi „Wedze“ gaminiai sumodeliuoti ir sukurti Monblano slėnyje. Vėliau jie išbandomi realiomis naudojimo sąlygomis (sningant, šąlant ar šviežiai pasnigus ir t. t.). Dizainerių komanda užtikrina, kad linija, kuriai yra sukurtas šis drabužis, puikiai tinkam